Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
kassi kiibistamine

triin 28. detsember 2007, kl 14.53
Kui paljudel kassiomanikel on kassid kiibitud? Mul toakassid, kuid ikka mõtlen et äkki peaks selle ära tegema, kindluse mõttes. Kui palju see üldse maksab?

kultuurkass 28. detsember 2007, kl 15.51
Seda peaksid tegema kõik loomakliinikud ning see võib maksma minna mitusada krooni. Loomade Hoiupaik Tallinnas teeb odavamalt, mingi 200 kr.
www.loomadehoiupaik.ee

chilipi 28. detsember 2007, kl 21.04
Hinna oskab sulle iga kliinik öelda, aga küsi kindlasti hinda koos visiiditasuga. Kiipimise hinnast umbes pool on kiibi lemmikloomade registrisse kandmine - küsi ka see igaks juhuks üle, nad peaks täitma blanketi looma ja sinu andmetega. Paari päevaga kantakse andmed registrisse. Kui kiipi registris pole, siis on kiip üsna mõttetu. Kiibis on kirjas vaid kiibi number, kiibiga seotud omaniku andmed on registris kirjas. Näeb neid registris loomaarst (või muu volitatud isik, kellel on ligipääs registrile), enamasti vaktsineerides kontrollitakse, kas kiip toimib ja kas kontaktandmed on kehtivad. Kuna Tallinna varjupaigal on leping, et registrisse kandmise tasub linn, siis ongi seal kiipimine odavam - aga peab järele küsima, kas ka kassidele. http://www.loomadehoiupaik.ee

Lota 29. detsember 2007, kl 14.46
Minul on kaks kassi ja mõlemad on kiibistatud, kuigi on toakassid ja õues ei käi. See on mulle kindlustunne, et minu kiisud on alati eristatavad teistest sarnastest kassidest. Maksumust ma enam ei mäleta, võis olla midagi 300 krooniga äkki? Ühele kiisule tehti see nüüd koos kastreerimisega.
Kuid ma soovitaksin neil, kellel ka on kass kiibistatud, aegajalt ülekontrollida, kas kassi kiip on ikka ilusti registris. Nimelt hakkasin ma kontrollima nüüd peale teise kassi kiipimist, et kas ka see number on ikka registrisse kantud - oli küll, kuid eelmise kiisu kiip oli sealt kadunud. Mis muidu eelnevalt kontrollides oli seal olnud. Ning sinna helistades selgus, et üle-eestiline lemmikloomaregister liideti kokku tallinna koerteregistriga ja niimoodi oli minu kiisu number sealt müstilisel moel kadunud... Kuid lisati sinna uuesti ilusti tagasi. Hea, et seda igaksjuhuks kontrollisin :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

Sinule!
deadmau5, 23.11.14 07:32
Pervert old man fuc.king horny teeny
http://xha, 23.11.14 06:51
Grupiseks. (2)
Andrei, 23.11.14 06:58
värisege mittetutvujad (3)
(kahju)rõe, 23.11.14 04:44
Taavi Rõivas: KINDLALT SEDASI (1)
Valmis Fek, 23.11.14 01:22
Soovitage head silmaümbruskreemi (1)
Silm, 23.11.14 05:30
Milliseid Office programme kasutate ? (1)
tahan tead, 23.11.14 02:45
Belgia
Muumjik, 23.11.14 00:03