Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Delfi Müü.ee
 
? 18. jaanuar 2011, kl 22.46
Kas on ikka päris "tasuta"? Ega hiljem pole hakatud mingit paska meili peale ja tel teel peale suruma?

5.3 Kasutaja Isikuandmete töötlemise põhieesmärgid on järgnevad:

5.3.1 Kasutaja identifitseerimine;

5.3.2 Kasutajaga suhtlemine ja talle pakkumiste (sh hoolikalt valitud koostööpartnerite pakkumiste) edastamine;

5.3.3 kliendibaasi haldamine ja analüüsimine, et parandada teenuste ja toodete kättesaadavust, valikut, kvaliteeti jmt ning teha Kasutajale parimaid pakkumisi;

5.3.4 kampaaniate korraldamine ja kliendirahulolu uuringute teostamine;

5.3.5 seaduses sätestatud kohustuste täitmine.

5.4 Lisaks Kasutaja poolt avaldatud isikuandmetele on Haldajal õigus kontrollida ja täiendada Kasutaja isikuandmeid avalikest allikatest ja muudest õiguspäraselt ligipääsetavatest allikatest saadavate andmetega.

5.5 Haldajal on õigus edastada Kasutajaga seotud andmeid, sh isikuandmeid, Haldajaga samasse kontserni kuuluvatele juriidilistele isikutele, sh tulevikus kontserni liikmeks saavatele juriidilistele isikutele, samuti õigus küsida ja saada nendelt selliseid andmeid eesmärgiga hallata efektiivsemalt Haldaja ja Kasutaja vahelisi suhteid.
 
kas 19. jaanuar 2011, kl 21.38
keegi on siis seal kuulutanud ja kas on hiljem mingeid pakkumisi hakanud tulema? Kasutustingimustes ju justkui oleks need klauslid sees? Ei viitsiks hiljem tüütustele vastama hakata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!