Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
silikon-rinnad?
 
lenna 26. veebruar 2010, kl 21.37
Tahtsin meeste arvamust teada. Mida arvate silikon rindadest. Kes on neid katsuda saanud, siis kuidas nad on? Kas on aru ka saada (on head katsuda või on loomulikud paremad)?
 
dima 01. märts 2010, kl 12.41
nad on tihked. parem on siis kui orginaal oli lontis tühi ja lödi. kui orginaal on juba ok siis pole mtet
 
pullu 01. märts 2010, kl 14.49
silikoonid ei saa kahjuks originaali lähedalegi. Silikoonid paistavad läbi riiete paremini välja ja on kindlasti suuremad, kuid katsudes on nad ebameeldivalt kõvad - nagu katsuksid põlve. Kui originaalid on enamvähem korras, siis pole silikoonidel küll mõtet.
 
Mike 01. märts 2010, kl 15.10
pullu ei tea asjast midagi!

Mul olnud kümmekond partnerit "padjakestega"
Üle poolte neist ülisuper, kui ei teaks, siis ei saakski aru. Suhtun väga soosivalt, ja ka naiste endi enesetunne ning kehahoiak on paranenud märgatavalt.
Probleem aga kui lastakse liialt suured padjad panna. Nahk on pingul ja rinnad ebaloomulikult kikkis. Ka katsudes selline tunne, et midagi tahab seest välja hüpata.
Naised, ärge minge liiale suurusega, tulemus on risti vastupidine teie soovituga!
 
nojahh 01. märts 2010, kl 15.32
mike+l on mingi silikooni fetish :)

ise olen ka naturaalsete rindade poolt.
 
irw 01. märts 2010, kl 15.42
mike
oled puu otsast alla sadanud? kümnete kaupa silikoon-partenerid, liiast ei pane muidu?
 
remondimees 01. märts 2010, kl 16.20
silikoon on hea. mida rohkem paned seda parem. on kindel, niiskus ei lähe vahele, ei tule hallitust. ma panen vannitoas koguaeg silikooni, igale poole. aga kui sõbrad tulevad siis paneme muidugi tina:) tiene materjaal
 
Mike 01. märts 2010, kl 16.42
mitte "kümnete kaupa" vaid "kümmekond".
Täpselt ei viitsi hakata kokku lugema kuid arvan, et kusagil 10-13 naist olnud silikoonidega. Pole mingi silikoonifetish kuid tühjad õhupallid rinna asemel mulle ka ei meeldi.
Kui naisel sellised, siis soovitaks küll mõelda rindade suurendamisele. Olen isegi mitmele naisele mullitanud stiilis "pole su rindadel viga midagi". Seda seetõttu, et nad kergesti solvuvad kui kohe alguses tõtt kuulevad. Hiljem olen aga alati julgustanud järk-järgult.

Ühel mu lemmikul on aga sellised head patjadega rinnad, et iga kord kui naudime, siis sukeldun sinna ja ei tahagi lahti lasta!

Üks ebameeldiv asi siiski kunstrindadega, et mõni omanik peab magama rinnahoidjaga!
 
Talib 01. märts 2010, kl 17.56
äärmisel juhul võivad panna need naised, kellel on kunagi suured rinnad olnud ja nüüd lootusetult lontis, siis võib silikoone kuidagi taluda, aa rinna suurendamiseks ei sobi need pätsid kohe mitte kuidagi. vastikult kõvad katsuda ja väga ebaloomulikud näävad välja. ka väga pisike loomulik rind on igal juhul ilusam, kui täistopitud punn. silikoonrinnad võib ainult siis panna, kui ei ole plaanis meesterahva ees lahti riietuda, läbi riiete näävad nad normaalsed välja, aa nii kui paljaksvõtmiseks lääb, nii on nad nilbed küll.
 
to mike 01. märts 2010, kl 20.50
mis vanuses naisi siis paned huvitav oleks teada? 13-14 naist, kuskil kliiniku juures tõmbad rajalt neid maha? olen enam kui kindel et paned pada. hea kui ühe oled kätte saanud
 
Mike 02. märts 2010, kl 13.12
On kahte sorti mehi, ühed kes saavad keppi ja teised ei saa!
 
sussa 02. aprill 2010, kl 15.00
arvan siiski et jahh silikonil ja silikonil on vahe...st et kui jaad normi piiresse siis ikka hea ja ilus endal on silikon rind ja noo ytleme et mees on ikka vaga rahul kuigi ennem korrutas et ilusad jne aga kaks rinnalast teevad ikka oma too:(ja normaalselt pehmed on ka eks silikon ja tehnoloogiad ikka arenevad ka ...ni et kes ei tea see argu maha tehku:))
 
lili 06. aprill 2010, kl 00.38
Olen kuulnud biogeelist ja arvan et see vist ei annaks põlveeffekti :))))) aga miks mitte lihtsalt opiga vormi muuta ja tilluke silikoon sisse panna. Siis ei peaks olema ull. Mul yks sõbrants kel odav operatsioon ja ta rind näeb ikka jube rõve välja aga mu õel oli pappi ja lasi korralikul kirurgil teha ja yldse ei saa aru et on tehtud midagi isegi katsudes mitte. Lihtsalt rinnakas naine. Muid ema pole ju mees aga arvan et kommenteerin
 
Enamasti 06. aprill 2010, kl 00.56
tunda ikka väga ng plast mannekeen-külmavärinad tulid,
 
sussa 06. aprill 2010, kl 07.19
endal pandud lihase alla ja ilus prink noore-naise rind normaalselt pehme ja ei saa arugi et oleks silikon...hinnast ei oska raakida no nii keskmine oli kommentaaride jargi keegi ei saa arugi:)
 
Ha 14. mai 2012, kl 16.01
Eks kadedus on see,mis siin nii mõndagi sõna võtma paneb!
Mis siis selles halba on kui naine endale silikoonid paneb, kui endal ei ole midagi ja on olemas võimalus mis sind aitab, siis miks mitte.
Targutajad, kes siin sõimavad, et rõve jne. siis teile on üks hea soovitus, ÄRGE KATSUGE kui ei meeldi!
 
üks mees 14. mai 2012, kl 19.45
Hiljuti olin 30a kandis meestekarjaga saunas ja oli juttu ka silikoonrindadest. Kuna mul on ka varem netist meelde jäänud, et käib mingi silikoonide materdamine, kuid mulle on seda raske uskuda, et mehed massiliselt peavad seda jamaks, siis küsisin ekstra karja meeste käest, et mida arvate. Üldine arvamus oli selline, et silikoon on normaalne asi ja pole mõtet maha teha. Ilusat rinda ikka mõnus vaadata. Kui naisel pole looduse poolt antud ja saab operatsiooniga asja parandada, siis pole probleemi. Silikoon annab naiseliku õblukese kehaga naisele võimaluse ahvatlevad pätsid saada. Tavaliselt on suur looduslik rind pekisematel naistel ja klassikalise õblukese daami kehaga naistel on väike rind, kuid selle eest mõnus prink pepu.

Meeste arvamus oli selline, et muidugi pole see mingi eriliselt tähtis asi, kuid seltskonnas mingit üldist fuihtamist küll polnud. Mehed pigem arutasid, et silikoon pole naisele ainult ühekordne investeering ja mingi aja pärast tuleb uuesti pappi sisse investeerida. :)

Ma ekstra tõstatasin selle küsimuse, kuna olen ka varem tähele pannud, et netis mehed kiunuvad üksteise võidu, kui jama ikka silikoonrind on. Tundus uskumatu, et mehed massiliselt selliselt arvavad. Reaalne arutelu näitas aga midagi muud. Olid ainult mehed omavahel ja kellelgi polnud põhjust jama ajada. Silikoonrindade tampimine on mingi netifenomen vist.

Naised pange julgesti, kui ISE seda soovite. Tänapäeval on võimalus ennast arstionu juures ilusamaks teha, miks siis mitte seda võimalust kasutada. Mehed laseks massiliselt oma peenist suuremaks opereerida, kuid sellisest operatsioonist pole erilist tolku, keha seest tuuakse skalpelli abil peenist natuke välja, jämedus jääb samaks, nurk muutub, suur risk erektsiooniprobleemidele. Jämedamaks muutmiseks saab mingit ainet ka vist süstida peenisesse, kuid see võib peenise loperguseks muuta. Silikoonrinna variant on igati ok nii esteetiliselt kui probleemide suhtes.

Minule isiklikult meeldib kena sale naine pringi mõnusa rinnaga. Ma ei ütle, et naised peaks MINU soovi tõttu endale silikoonpätsid panema, ikka kui ise tahavad seksikamad välja näha.

Ma ei tea, võib-olla on mul mingi väga imelik tutvusringkond, kuna seal ei fuitata, ollakse kas neutraalsed või peetakse normiks asjaks.

Arvan, et paljud fuihtajad on oma mõtte võtnud USA pornostaaride järgi, kus rind on tõesti suurem kui naine ise. Eesti naised, nii ekstreemsusesse ärge nüüd küll langege. Aga parajalt suur prink silikoonrind on OK asi. :) Operatsioon laske teha aga ikka tunnustatud spetsialistil, see koht pole koonerdamise koht.

Mehi pidi olema 2 sorti - rinnamehed ja tagumikumehed. Minule isiklikult on naise prink pepu (koos saleda pihaga) 10x erutavam asi kui naise rind. Voodis olles läheb käsi ikka pigem pepu poole, mitte rindade. :) Oeh, naiste pringid pepud meeldivad mulle LIIGA palju... Sõltlane täiesti... :(
avatar mees48 14. mai 2012, kl 20.22
Mina olen siiski kahtleval seisukohal, parem siiski mitte panna. Tervisele võib ohtlik olla, mis 10 aasta pärast saab? mis siis saab kui implantaat lekkima hakkab?

Kui on kole punnis pallid siis on ikka ebaloomulik, pehme ja vetruv naturaalne naiserind on ikka ilus.

Kui just väga väike rind on (AA või A)... kui ikka hirmsasti lontis on peale 3 last...
No vast võib, kui see naise enesekindlust tõstab, kui lihase alla panna siis pealmine osa on naturaalne siiski, ehk näebki ilusam ja loomulikum välja.

Mehel ei ole nii suurt vahet, kas see rind ikka on suur, võib ka väiksem olla. Tähtsam on naise seksikus, see kui ta on julge ja oma kehaga sõber, julgeb seda välja pakkuda ja on himukas.
Kui on kinnine ja seksi suhtes pigem tagasihoidlik või põiklev, pole neist suurtest rindadest ka kasu miskit.

On olnud mõned väikese A rinnaga naised, üks oli küll üliseksuaalne, mäletan siiani eredalt mis me koos tegime...

Ka on tähelepanek, et rindade ja häbeme vahel on mingi jaotus, kui on pisemad rinnad, on häbe tihti selline huvitav, suuremate mokkadega või kliitoriga, ahvatlev ja ilus.
Garanteeritud, et mul riist tõuseb, siis ei pane rindu nii tähelegi... Samuti ei sõltu rinnanibude tundlikkus ja seksuaalne reageering nende stimuleerimisele üldse rinna üldisest suurusest.

Suurematel rindadel on ainult dekoratiivne effekt - jah sellised D rinnad püüavad pilku küll, aga veel suuremad enam rohkem ilusamaks ei lähe, olgu DD või E või mis tähed seal veel on.

Kui võimalik, ärge pange silikooni.
 
Albert II 14. mai 2012, kl 21.54
Olen nõus meditsiinilistel näidustustel muidu ei meeldi.
 
NAine 17. mai 2012, kl 17.18
Eksin siia meeste teemasse ära, vabandust...
Mul on AA rind. Loomulik. Peale kaht last jah, väike, aga ka kenasti kikkis.
Ma mõtlen, et miks peaks kangesti endale üldse silikooni panema?
Et apetiitsem välja näha? Miks peaks naisterahva elu eesmärk olema pandav välimus?
See on ju siiski keemia. Ükskõik, kui palju asja arendatud ja uuritud ei oleks, tegu on siiski operatsiooniga ja võõrkeha enesesse panekuga.
Materjalid väsivad.

Kas üks keskmine mees oleks valmis ennast opereerida laskma, panema midagi võõrast oma peenisesse sisse, et see naistele ahvatlevam välimuselt tunduks?
 
naine 51 17. mai 2012, kl 18.17
lasin endale 4 kuud. tagasi rindade korrigeerimisel kõige väiksemad implad panna,tulemus on juba praegu super.
Väga loomulikud, enne olid B suurused, nüüd C. ...keegi siin kahtles, et katsudes nagu põlved, pigem rinnad nagu 30 aastat tagasi. ei kanna ma seepärast avarama dekolteega riideid, kellegile pole demonstreerinud - enesekindlus on ka midagi väärt.
Igasugused hirmu-jutud on ikka teadmatusest. Palju tõenäolisem on saada pargis jalutades puugihammustuse.
avatar mees48 17. mai 2012, kl 22.01
Nojah, eks see on naise keha, tema ise teab, kas tahab ja riskib. Mees ei peaks keelama - või siis sundima.

Enesekindlus... nojah, eks see kiirgab väljaspoole küll, naine läheb ilmselt seksikamaks ja mitte ainult rinnapartii väljanägemise poolest...
 
hmm 22. veebruar 2013, kl 06.05
Kas ja kui palju leidub mehi, kes hindavad naise välimust millegi muu, kui rinnaümbermõõdu järgi ja paljude jaoks on AA või A suurus seksikas.
 
hmm 22. veebruar 2013, kl 06.06
Kas ja kui palju leidub mehi, kes hindavad naise välimust millegi muu, kui rinnaümbermõõdu järgi ja paljude jaoks on AA või A suurus seksikas?
 
Mes 22. veebruar 2013, kl 10.27
Suurte silikon rindade ja paljaks rasseeritud jalgevahega naised on nagu kumminukud, eelistan ikka loomuliku ja naturaalset naist . Palju ahvatlevamad ja sexikamad on ikka loomulikud rinnad ja isegi sünnitanud naiste rinnad mis allapoole nati ripuvad .Jah siis on vaja kirurgilist sekkumist kui rindadest on ainult nahk järgi. Kuid kindlalt mitte sellised suured silikoni jurakad ,mis ei ole loomulikud ja jätavad sellise tunde ,et kohe plahvatavad .
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!