Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
seks jutukas?

wenuz 09. detsember 2002, kl 15.05
Kuidas suhtuda sellesse, kui mees käib jutukates seksi harrastamas? Kas tuleks lihtsalt maha rahuneda või korraldada skandaal?

k. 09. detsember 2002, kl 15.11

ju tal miskit puudu jääb suhtes.. motle selle peale...

fee 09. detsember 2002, kl 15.13
ja ütleb sulle et käib? a tehke nii, et olge jutukas omavahel...;) mitte et tema chatib kellegi võõraga ja näpib sellel ajal end

umbusklik 09. detsember 2002, kl 15.14
minul abielus seksi enam ei olnud,15 a kooselu,täielik tüdimus ja rutiin,see nullis ka seksi,hakkasin jutukas käima,küberseksisin,see läks reaalseksiks ja nüüd on mul kaksikelu ://

k. 09. detsember 2002, kl 15.19
kahju inimestest, kes seksi netist saavad.. elav inimene ju ikka parem...

Feliks 09. detsember 2002, kl 15.32
numisse jutt?! mispärast üks peaks teist välistama?

sid vicious 09. detsember 2002, kl 15.41
mismoodi see jutukates seksi harrastamine käib? äkki valgustate mind rumalukest ka?

k. 09. detsember 2002, kl 15.41

lihtsalt tundub naljakas, et kui elav inimene on olemas, et siis peab netist füüsilist armastust lisaks otsima.. kui mina ja mu armsam ei ela samas linnas, siis on ju telefon ja net väga ok, aga kui koos elatakse????

wenuz 09. detsember 2002, kl 15.43
asjaolude sunnil ei ela me praegu koos.

k. 09. detsember 2002, kl 15.47

siis peaksid ka ise netti minema, aga nii et te koos oleksite ja omavahel seda juttu ajaksite, mitte voorastega...

mina oma mehega näen nii iga kolme nädala tagant, vahepeal telefon ja net väga monusad, aga ainult temaga..

wenuz 09. detsember 2002, kl 15.50
kuna me pole hetkel füüsiliselt koos, siis minagi arvasin, et see on hea lahendus. Oleme koos jutukas hullanud, kuid nüüd on ta seal teistega.

k. 09. detsember 2002, kl 15.53

see on pahasti, et teistega.. sa küsi, miks teistega... kahju, et nii läks..

Neo 09. detsember 2002, kl 16.04
mis skandaali...eks see ole ikka naise puudujääk, et mees lisa netist või reaalsusest otsib. Kui ikka naine on vingus ja sobib vaid üks kindel asend, seegi pimedas ja teki all ning kui mees on pool aastat (*suva aeg) selgeks teinud, et selline seksielu talle ei sobi...siis pole midagi imestada.

Lihtsalt vennike 09. detsember 2002, kl 16.09
ohu margid on kuberi juures olemas...see naitab, et midagi on puudu...mida mees igatseb...
see ei pruugi tahendada, et vooraid naisi tahab...aga et teie suguelus on midagi viga...
katsu midagi muuta...ara soima netis kaimise eest...voiksid ilusti uritada raakida...sest kui see kestab kaua siis ta ukskord murdub ja laheb mujale...

irw 09. detsember 2002, kl 16.14
...kõlgutab jalga ja uitab jälle,et mida kuradit te nende külmade naiste-meestega kooselate,keerate oma elu peesse,elukaaslase elu peesse,tõmbate aga süüdimatult mööda netti ringi ja muud ilmamaad ringi ja kõik selle nimel,et lastest kahju...ja mis siis imestada,et nemad tulevikus sama teevad,sest see on ju normaalne peremudel...irff

Scientist 09. detsember 2002, kl 17.34
wenuz, kas oleks parem, kui ta IRL oleks teistega?

nipsu 09. detsember 2002, kl 17.36
Seks on looming. Naudingu saamiseks on lugematuid võimalusi. Kõik on nõus sellega, et misjonär ei ole see ainus võimalus. Ikka otsitakse midagi uut, mis rikastaks. Kes ostab vibra, kes rõngaid, kuule, kes paneb kingad jalga, kes võtab püksikud pihku, kes harrastab üksi, kes naudib gruppi jne, jne. Igal inimesel on fantaasiaid. Pole mõtet silmakirjalikult oma salamõtteid enese ees maha vaikida. Tunnistage enesele, et ikka on vahel tekkinud mõni n.ö. "lubamatu" soov. Kuid iseasi on , kas olete tekkinud soovi ka kuidagi rahuldanud.
Küberseks on ohutu, kuid annab võimaluse inimestel rääkida oma fantaasiatest. Ka kõige ilmetumana näiv "kodukana" või "nohik-mees" võib olla suurepärane fantaseerija. Ja fantaasiatest rääkimine avab inimesi, teeb nad ka julgemaks proovima uusi nippe.
Samas..., kui mees enam sinuga ei vallatle.., siis tõenäoliselt on ta leidnud enese jaoks midagi uut...

are 09. detsember 2002, kl 18.10
aga kui mees jutukates hullab, kas ta siis mitte ka ula peal käi? küber nagu eelsoodumus sellele!

nipsu 09. detsember 2002, kl 18.25
noh.. on ja ei ole kah. Ma pole vastu.

uunikum 09. detsember 2002, kl 18.27
to Neo: EI pruugi olla naise puudujääk! Võib-olla on viga hoopis mehes? Võivad olla mitmesugused probleemid...Avameelset vestlust oleks vaja...
Aga kui rääkimine teeb asja hullemaks või jääb endiseks? Mis siis?

umbusklik 09. detsember 2002, kl 20.27
oma kogemus ütleb-jutukas on ohtlik-kui teie mees/naine seal vallatleb,siis on miskit mäda!!!!nüüdseks olen täielik küberseksivastane,sest see maksis mulle pere/läksin sinna aind fantaseerima,kuid leidsin kellegi,kes fantaasiaid ellu viis,algul virtuaalis,siis reaalis/ja nüüd olen seaduslikust mehest lahus,õnnelik küll teisega,kuid....tean neti ohtusid

Lihtsalt vennike 10. detsember 2002, kl 13.20
tee katsetus...ole ulimalt aktiivne seksuaalselt...tee igastu uusi asju...ja nn ime ta viimse tilgani kuivaks...ja tee selline tihe kuur...siis ei tohiks tal tahtmist mitte mingi hinna eest cyberit teha...kui ikka laheb...siis on asjad kurvasti ja sina seda enam muuta ei saa...

cybersexer 11. detsember 2002, kl 01.05
ma panen yldiselt arvutit... naisi mul ei ole, aga arvuti on v6imas - 2,8 ghz p4!!!:) nagu t6mbasin kaane irvakile ja l6ikusin kummijunni sinna vahele, pastaga kokku ja umbe h22 on:)
ainult toiteplokist ja emaplaadist peab eemale panema, mudu v6ib s2rcu saada!!!

meelis 11. detsember 2002, kl 15.18
et kudamoodi see jutukasex ikkagi käib?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  
DELFI DATE Soovid leida uusi sõpru? Kohata oma elu armastust? Liitu siin

VIIMASED TEEMAD

Excelis häda
Plondi, 23.08.14 12:16
Viirpapagoi ära anda.
papagoi, 23.08.14 12:08