Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
karvased naised:(

Roomik 03. aprill 2003, kl 22.07
Tahaks ma koera nikkuda ma võtaks naabri Pontu ette, NAISED AJAGE KARVAD ÄRA!!!...mitte nagu 10 aastaseks siledaks, aga jumala eest, kui naise vunts kraabib ninaaluse katki ja häbeme karvad kõditavad ta enese nibusid siis on okserefleks kerge tulema. Ja ärge mängige merekarusid raseerides nüri noa või ziletiga, et järgmine päev meest veriseks kraapida, ikka kreemiga...mehe riist on sama hell kui sinu kliitor.

karv 03. aprill 2003, kl 22.27
no mis karvase elukaga sina küll seksisid,et siin sellist kisa tõstad.normaalsed naised ongi raseeritud.

ann 03. aprill 2003, kl 22.31
irwww@roomik...äge komment sul:PpPpP
iga normaalne naine raseeribki end...oleneb kes kui paljax...aga suurem puhmakas ikka maha:)))

hihi 03. aprill 2003, kl 22.52
Nu kui karvanaine ei taha raseerida, soovita häbemekarvad, mis nibudeni ulatuvad kahte patsi punuda. Saad popi Pipi omale....

anni 04. aprill 2003, kl 00.07
Mäletate India filme kus meestel munnikarvad lõua all habemega kokku said. Kujutage selliseid naisi ette.

elfar 04. aprill 2003, kl 08.43
no aga miks sa seda karvast siis paned, otsi mõni siledam.

dea 04. aprill 2003, kl 08.50
Vägev partii, kui nibud häbeni rippu.....

kurrr-njau 04. aprill 2003, kl 08.56
Niih, kirjutame kohe seadused, mida teine inimene omal vabal maal peale peab enda isikliku kehaga hakkama.
krt teen või soengugeeliga punkari soengu oma puhmast kui tahan!!!!!

aga 04. aprill 2003, kl 09.19
Mina eriti ei peagi rasseerima, sest karvakasv ongi looduse poolt väike.

näitsik 04. aprill 2003, kl 10.34
Küll mehed esitavad naistele lolle nõudmisi. Lollid naised ruttavad neid täitma ka, kui mehelt aga igasugusteks iluprotseduurideks raha küsida???!!!

irw 04. aprill 2003, kl 10.36
tundub, et roomikul ikka valus kogemus olnud. aga võib-olla oligi tal tegemist naabri pontuga :P

Rändaja- karvakasvataja 04. aprill 2003, kl 10.56
Kas mehed siis oleksid rahul, kui naisel karavkasv üldse puudub?Selliseid on ju ka.Siis nad tahaksid jälle karvu kindlasti.

soomik 04. aprill 2003, kl 11.01
Kas üks mees kraabiks end ka pealaest jalatallani karvutuks, kui naine sooviks? Hakka pihta!

karvakähm 04. aprill 2003, kl 11.02
irw irw irw !
pole siin jälle tükk aega naerda saanud :)
täitsa lõbus ikka, peaks oma mehale kah naabri pontut pakkuma, tea mis arvab :p

oper 04. aprill 2003, kl 11.15
tee siis ise vähe maitsekamaid valikuid!!!Mis kargad siis naabri Pontut.

epill 04. aprill 2003, kl 12.12
Roomik,

tead mul jälle mees kodus väääga karvane. kõik-kohad tema karvu täis, aga vat ei aja maha.

tirtc 04. aprill 2003, kl 13.37
ei tea jah meie naised muudkui ajagu aga mehed? kas meie naised peame teie puhmas tahtma ringi sobrada?
ja noh üle dramatiseerida pole ka mõtet ex viind siis pontu enne ilusti vanni ja ajand ära mitte vajalikud karvad kutsal ka parem, õhk käib läbi =)

Karina 04. aprill 2003, kl 14.46
No lihtsalt ausalt ajab s*ta keema, kui sellist ajulagedat kirja loen. A ma ütlen sulle täpselt sama-kui mina tahaks koeraga n*ssida, siis ma võtaks oma murka ja paneks nii et silme eest must, miks pean mina karvast meest taluma, kui mees ise minu karvade suhtes maru targasti häält tõstab? Arvad, et naistel on ilgem mõnu suhu võtta, kui iga liigutuse tagant kohutav tihe nuustik nägu lämmatab?! Teatavasti on mehel SEAL karvad ikka päris palju tihedamad,tugevamad ja paksemad kui naisterahval, miks peavad siis end naised raseerima ja mehed mitte?????? Too mulle üks mõjuv põhjus ja ma kannan su arvele 1000 eeki. Ja mis kuradi jutt see on, et paha on naisele keelekat teha-kui sina teed keelekat sellistele naiskadele, kel karvad kliitoril ja väikestel häbememokkadel kasvavad, siis on sinu naine ju mingi geenimutatsiooni läbi elanud hübriid. Või oled sina nii suur pro keelesexia, et sinu keelega rahuldamine kujutab endast karvade lakkumist? Täpselt, TÄPSELT sama on suhu võtmisega-juba ainuüksi metsa nägemine mehe püksis ajab okse peale. On muidu ilus kena sexika kehaga mees ja kui püksid maha ajab, siis-dadaaaa! Kui mind gorillad märjaks ajaksid,veedaksin oma päevad loomaaias ahvipuuri ees, mitte ei n*ssiks tavalisi mehi. Ja siis veel see lehk-mees ju ise seda ei tunne, aga naine, kes peab oma tundliku ninaga seal vagusid veab tunneb seda vägagi hästi. Olgu mees kui puhas tahes-higilõhn jääb ikka karvadesse kinni ja vot ajab okse peale küll. Ja ilgelt lahe, kui terav nuustik naise õrna näonahka kriibib eksole. No ma ei tea, mingi kuradi 15 aastase debiilse teismelise jutt, kes on tutte ainult madratsi alla emme eest ära peidetud Maajadest näinud! Sa äkki järgmine kord mõtled selle ajunatukesega, millega loodus sinu puhul koonerdanud on, kui suure häälega lahmima hakkad!!!

Martin 04. aprill 2003, kl 15.01
Nii kurb ja masendav on mõelda, millised meeste tallalakkujad tänapäeva naised on. Kas te, kulla naised, tõesti ei suuda ise otsustada ja iseseisvad olla. Kui mees aga ütleb, et davai, tema tahab paljaks aetud häbet, siis naine nagu koer ajab saba jalgevahele, ütleb "niuts niuts" ja tormab vannituppa žiletiga nühkima, nühib kasvõi v*tu veriseks, peaasi, et ikka mehe meelejärgi olla. No kurat, kui mees ütleb, et jätab maha, kui karvu ei aja, siis on see mees ju hälvetega, tahategi endale sellist meest, kes armastab rohkem teie pilu kui teid ennast? On tõesti olemas sexuaalperverte, kes tahavad naisi orjadena pidada ja erutuvad sellest, kui naine alandlikult nende käske täidab, aga uskuge või mitte-on olemas ka terve mõistusega meesterahvaid, kellele meeldivad iseseisvad ja targad naised, mitte haledad teiste meelejärgi lipitsejad. Lõpetage ükskord ära see kuradi oigamine "Kas meestele meeldivad aetud tutid, kas meestele meeldivad ajamata tutid, kas meestele meeldib nii, kas meestele meeldib naa", otsustage ükskord elus, mida TEIE tahate ja kuidas TEIL parem on ja lõpetage see haige lipitsemine ja kuradi meestele pugemine.
Ja Roomik:Kui sa tahad aetud vittu, siis tõmba kurat litsimajja, seal võid kindle olla, et töötajatel on kõigil sutenööri käsul häbe aetud-tunne siis ennast seal nagu kuningas!

Mia 04. aprill 2003, kl 15.13
Karina ja Martin, olete tublid! Mõelda vaid, on tõesti hordide kaupa naisi, kes kraabivad oma intiimseid kehaosi igal õhtul, nälgivad, et silme eest must, karglevad 5x nädalas aeroobikas, sest MEES tahtis nii! MEES aga sel ajal libistab õlut või flirdib teiste naistega.
Naised, tulge mõistusele! ! ! !

dinksa 04. aprill 2003, kl 15.33
Martinile ja Karinale suur braavo:)))). Need kirjad peaks esilehele riputama, et ennetada lolle masonaiste küsimusi a´la "kuidas ma mehele paremini peale läheksin".

tydruk 19 04. aprill 2003, kl 16.23
Kuule, kuidas sa julged üldse minu koera nime mainida, minu pontut sa kohe päris kindlast ei ..., unista edasi, see on solvav.

Mari 04. aprill 2003, kl 17.34
Mina ütlen kohe, et mina vihkan jälle karvaseid mehi. Ükspäev just oli selline juhtum, et kauaaegse meestuttavaga sujusid asjad peale õhtust pidu vaikselt sinna magamistoa poole. No mees igati viimase peal-selline tüüpiline naiste lemmik-piltilus, sportliku kehaga jne. No aelesime siis niikaua, kuni kutt endal aluspüksid maha lükkas-no vot ma sain sõnaotsesmõttes shoki, kuradi ahv, metsast paistis välja ainult peenisepea, kõik ülejäänu oli räige nuustik. Mingit ebameeldivat lõhna ei olnud ja mees ise väga puhas ja hügieenist lugupidav, aga no sellise võsa nägemine ajas igasuguse sexiisu tükiks ajaks pealt ära. Lugu lõppes sellega, et palusin mehele võimalikult kiiresti püksid jalga tõmmata. Mina isikilikult rseerin oma häbet, seda ainult 100% enda huvides, kuna kasutan päevade ajal öösiti sidet, on lihtsalt ebameeldiv, kui hommikul ärgates on veri karvade külge kuivand ning kuna 5egelen aktiivselt spordiga, jääb tahes tahtmata higihais karvadesse kinni. Seega kuna ise hoolitsen oma tuti eest, eeldan, et ka mees seda teeks ja kui ei tee, siis kaks varianti-žiletiga vannituppa või goodbye!

creative 04. aprill 2003, kl 17.44
mina raseerin ennast ka AINULT iseenda pärast,et pesu vahelt karvad välja ei turritaks ja puhas tunne koguaeg oleks.nagu juba öeldud,karvadesse jääb higihais külge.

Pätt 04. aprill 2003, kl 18.05
no nii tühja asja pärast nii suur kisa.

Loomulik ju et karvad peavad aeutud olema.
Olen ise meesterahvas ja kolm kohta on alati siledad, lõug, kaenla-alused ja kube!

Siiani olen kogenud, et see meeldib ka naistele... kuid! siiski, raseerin ikkagi enda pärast. Alguse sai asi siis kui sporti sai tegema hakatud.

dharma 04. aprill 2003, kl 19.02
Mina leian, et mees ei pea olema alt täitsa sile aga on olemas ka käärid, millega lihtsalt saab ju tasandada. Meestele eriti ei meeldi kääre oma viineri juurde lasta, kuid tulemusega on raul küll.

Ega siis k'pp ei saa sellepärast tegemata jääda, et mees/naine karvane, kalliga koos dušši alla ja üksteist avastama...

fanni 04. aprill 2003, kl 21.42
Huvitav, kuidas mees - naine küll vanasti magasid ja pesid? Kas nad kõndisid haisvatena ringi ja seksida ei saanudk, sest karvad segasid ja rasseerimisvahendeid polnud.Aga lapsi sündis neil küll mitu korda rohkem, kui nüüd.

Kummik 04. aprill 2003, kl 21.54
Kohe näha, et teema autor Roomik on tänapäeva ärahellitatud ja viril teismeline, kes elust muhvigi ei tea. Raseeritud tutt on viimase aja haige moeröögatus-sama mis noorte seas skeiditossud, dressipluusid ja puusateksad. Ajast aega on olnud raseeritud häbe prostituutide/litside/hoorade tunnuseks ning jääb seda ka edaspidiseks.

turbotädi 04. aprill 2003, kl 22.17
mian tunnistan ausalt ja avameelselt: tutti hakkasin ajama,kui siinseid foorumeid lugesin. hakkas huvitama, kas on tõesti puhtam ja parem tunne.
on küll. aga päev pärast ajamist on kole ka. täpiline ja üldse mitte romantiline.
ja mu mehele meeldib puhmas rohkem.

Kummikul on aga 100% õigus. see mood läheb mööda. Mina nt ei haisenud selle pärast, et häbe karvane. see ju ka individuaalne: kes kui palju ja kust higistab. Mu mees ei ole aga mitte mingi hinna eest nõus ajama, ütleb, et kui loodusest nii määratud, siis nii peabki olema. Ja ausalt öeldes suhu võttes ei häiri.

Naine 04. aprill 2003, kl 22.22
Minagi lähtun põhimõttest-mis looduse poolt antud, see järelikult on antud põhjusega ja peabki nii olema. Ja ajada oma häbet selleks, et mingile tropile meelejärgi olla, siis vot sellest haledamat ja madalamat asja enam tõesti pole. Ise olen noor naine (23) ja mehi on elus olnud alates kuueteistkümnendast aastast-ei ole neist veel mitte ükski karvakasvu üle vingunud, sex on hea, ükski kord pole ma karvade tõttu keelekast ilma jäänud ning olen õnnelik nii mina kui mees.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  
DELFI DATE Soovid leida uusi sõpru? Kohata oma elu armastust? Liitu siin

VIIMASED TEEMAD

Korter (2)
n49, 20.12.14 07:45
kas see on normaalne või peaksin arsti… (2)
ketu1995, 20.12.14 06:43
tutvun (19)
mees 44, t, 20.12.14 01:27
everyday.com? (2)
tigedik, 20.12.14 06:32
Küsimus?! (1)
G.V, 19.12.14 23:02
Skypes lööb veateate (5)
Kas keegi , 20.12.14 05:42
Amitrüptiliin (3)
Naine, 20.12.14 06:14
vajan abi (12)