Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
miks/kuidas rasedus katkeb???

uudishimulik... 07. oktoober 2005, kl 17.24
tere, minul selline küsimus, et palun kirjeldage mis on raseduse peetus, kas see on sama mis raseduse katkemine? Mis võivad olla selle põhjuseks? Kui kaua haiglas peab olema? Kas üldse peab?Millist ravi haiglas saab? Üldse, et mis protseduure haiglas tehakse? Millal on kõige ohtlikum aeg raseduse katkemiseks? Kuidas sellest aru saab? Millised on hilisemad tagajärjed? Ja palun kirjutage veel niipalju informatsiooni kui võimalik!!!

Oih, nüüd sai küll palju küsimusi aga oleks tore kui teist keegi leiaks aega vastamiseks ja ehk oleks nõus kirjutama pikemalt ja täpsemalt ka enda kogemustest (muidugi anonüümselt)! Teist oleks palju abi mu uurimustöö valmimisel!
Aitäh teile...
Päikest teile nendel vihmastel sügispäevadel!

hmm 08. oktoober 2005, kl 05.25
pole nagu sügist veel eriti tunda kah ja vihma pole ka näinud.

ohhh... 08. oktoober 2005, kl 12.39
Järeldan, et kui see on sinu uurimustöö, siis kuidas sul pole eelteadmisi oma uurimistöö asjus. Kuidas saab küsida inimene, kes hakkab teemat uurimistööks kirjutama, kas raseduse katkemine ja peetumine on sama...???
Kasuta enne otsingut, tutvu teemaga, siis on ehk keegi, kes edasi räägib.

olgu 08. oktoober 2005, kl 12.42
raseduse katkemiseks on køige ohtlikum aega esimesed 12 nådalat,vøib tekkida traumast vøi ylepingest, probleemidest vøi lihtsalt ebakvaliteetsest embruost, mis ise lahti laseb, algab valude ja verejooksuga, tuleb kohe arsti poole pøørduda, kui raseduse ajal verd tuleb. Haiglas tehakse puhastus narkoosiga, koju lastaks samal påeval.

katt 08. oktoober 2005, kl 13.30
Otsingut ei viitsi kasutada?

Kirjuta google otsingusse kaks sõna "raseduse katkemine" ja juba kolm esimest linki annavad su küsimustele ammendava vastuse.
Kui need oled läbi lugenud, siis võin ka oma kogemustest kirjutada - olen seda siin foorumis ennegi teinud:)

uudishimulik... 10. oktoober 2005, kl 01.14
Nonii, aitäh "olgu"le, kes ainukesena siis söandas mind aidata!!! no loomulikult ma kasutan ka otsingut ning kirjandust ja kõike kõike muud, kuid ma tahaksin just kuulda TEILT, kuidas on see teile mõjunud!!! Eelteadmised kahjuks puuduvad, sest teema ei olnud kahjuks minu enda valida!!! Juhtus lihtsalt nii, et minule sattus justnimelt see teema! Ega ta just kõige meeldivam teema ole, kuid ma ei saa ju tööd tegemata jätta! Ja kuna töö peaks olema suht mahukas, jääb otsingust kahjuks aga väheks, nii et ma palungi VÄGA VÄGA teie abi!!! Ja palun ärge olge nii negatiivsed, ma ei palu ju midagi märkimisväärselt suurt!!! Igastahes, väga meeldiv kui aitate, mind hakkab ka isiklikult juba huvitama see teema ning siin mulle ainukesena vastanud inimesele veelkord AITÄH!!!

to "hmm"--- "Veab teil siis kui sügist pole tunda ning vihma ei saja, kadestan... :))"

kat 10. oktoober 2005, kl 09.51
see ei ole pahatahtlikkus, kui soovitatakse otsingut kasutada. Minul on isiklik kogemus peetumisega ja tol ajal kirjutasin sellest, ei tahaks uuesti üles võtta ja nutma hakata, seda enam, et õnnestus uuesti rasedaks jääda ja arst soovitas vältida nii füüsilisi kui emotsionaalseid pingeid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

mis õigem?
ohhh, 03.09.14 06:26
Tööle Vanemuisesse (1)
Maria, 03.09.14 01:58
Segane ema (4)
Mimmu, 03.09.14 04:30
potox (7)