Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
Rasedus ja klamüüdia

Kurb 29. august 2007, kl 13.55
Kuigi olen söönud beebipille, avastasinnüüd,et olen rasedaks jäänud. K'isin just nädal tagasi arsti juures ja diagnoositi klamüüdia ja uroplasma. Kirjutati välja rohud, mida ei tohi süüa rasedad. Õnneks ma pole neid veel võtnud. Kuhu saaks kõige kiiremini arstiule,et ta kirjutaks välja rohud, mida võib süüa. esimese aja sain isegi noortekambinetti alles 10 september kui rääkisin ära oma loo.Olen väga mures ega taha oodata.
Aitähh

tean 29. august 2007, kl 14.07
Mul ühel sõbrannal diagnoositi kah raseduse alguses klamüüdia, ning ka raviti raseduse ajal.
Minu teada tulebki see kohe siis välja ravida.

... 29. august 2007, kl 14.14
Mul jälle oli sõbrannal nii, et ei ravitudki raseduse ajal seda välja vaid kandis lapse lõpuni ja peale sünnitust sai alles ravi.

Janely 29. august 2007, kl 14.16
Tere.Ka minul oli nii.. klamyydia.Tugev eritis jne.Just t2na l6ppes ravi ja paigaldasi viimase tupe kyynla.Mulle kirjutas rohud v2lja gynekoloog..(minu 2mmaemadga viibisid yhes ruumis) tupe kyynlad ja 3tabletti.
Aga kas sa tead,kui sina ravi teed, peab ka sinu mees/elukaaslane seda tegema.kuna tal sama haigus..
Klamyydia ei ole midagi suurt viga.. 2ra muretse!Rohud ei maknud ka palju.. 10. sept. ei ole ju nii kaugel :)

Pead uuesti telefoni teel naistearstile helistama ja kindlasti mainida et oled esmarase ja sul suur probleem..

Kui sa poleks hetkel rase olnud ja kui klamyydia oleks sul kaugele arenenud,oleks see p6hjustanud viljatust.Ole 6nnelik et see sul sellegipoolest 6nnestus!Ja nyyd hakkad v2hehaaval seda v2lja ravima.(samas on ka h2sti pisike % raseduse katkemisele,kui v2lja ei ravi..)

Ole tubli ..
Minul rasedust 23. n2dalat ja endiselt k6ik korras -kuigi just sain t2nu ravimitele tervise ka korda :)

milvi 29. august 2007, kl 14.20
Ka minul oli alguse poole klamüüdia,ja arst kirjutas välja,ja pidin kohe kiiresti ära võtma*!

Janely 29. august 2007, kl 14.26
No jah.. k6ik oleneb sellest kui kaugel on su klamyydia.. 6igemini kui kaua see sul juba olnud on ?Kui enne rasedust naistearstil k2isid,siis vast oli k6ik OK ?

nipsu 29. august 2007, kl 14.30
Minul oli kurvem,tahtsin väga last ja kui jäin,siis sain ka kurva uudise,sest mul oli klamüüdia. mind pandi koheselt haigla,et ravida see välja,kahjuks oli rasedus ju ka alguses ja mul katkes, pole siian sellest üle saanud,kuigi olen õnnelik lapsevanem ja ootan juba kolmandat last:) aga esimene ikkagi väga südames:)
praegast olen 22+6 nädalat lapse ootel ja loodan,et läheb kõik ästi.

Ps.selles on õigus,et mees peab ka saama ravi,muidu ei tule sinu ravist midagi välja,nakatud kohe uuesti(minu oma tegi ka koheselt ravi)

Soovin südamest,et Sul läheb hästi ja saate kohe arsti juurde ja ravima.

ära muretse 29. august 2007, kl 14.32
mul oli ka klamüüdia, ja günekoloog arvas, et antibiootikume võiksin alles siis võtma hakata kui 3 kuud rasedust täis, kuna siis on katkemse oht väiksem.
Ära muretse, saad kindlasti rohud, mida rasedad tohivad tarvitada.
Hetkel rasedust 6 kuud ja beebiga on ka kõik korras.

34ndl 29. august 2007, kl 16.12
Mul avastati ka raseduse algul klamüüdia, teada sain sellest 10ndal nädalal. Arst kirjutas välja mingid tabletid, mida pidin võtma 7 päeva, 3 tabletti päevas. Hakkasin neid võtma siis, kui 12 nädalat täis. Mehele anti mingi ühekordne doos. Lahti saime.
Nii et teavita kindlasti arsti sellest ja ära neid praegu söö, mis sulle välja kirjutati. Klamüüdia ei ole tõesti mingi väga tõsine haigus, aga parem on, kui seda raseduse ajal ikka ravitakse.
Ole tubli!

claux 29. august 2007, kl 17.43
ma siin loen ja loen.. ka mul on klamüüdiaja rasedust 17 nd+ sain ka rohud mida pidi võtma 4*päevas 10 päeva..
aga paha asi oli see et mul hakkasid neerud sellega väga valutama magada ei saanud ka istuda eriti ei saanud sest igas asendis oli valus.. ja ma oksendasin sappi sellega.. aga tänu sellele olen nüüd kaalust alla võtnud..

sama mis clauxil 29. august 2007, kl 20.55
ja rasedus peetus

claux 29. august 2007, kl 23.15
mina jätsin küll rohtude võtmise kui ilmnesid kõrvalnähud.. ja lapsega on kõik hästi veel ma loodan... tunnen ikka lööke ja liigutusi aga kahel eelneval päeval on olnud ka pisike vereeritus
kakamisel..öeldi et pole vaja muretsed ja olla rahulik..et see kõik läheb mööda..

mammu 30. august 2007, kl 10.53
tere,sütiste tee 17 on roosentali perearsti kabinett,kus naistearst võtab vastu igal neljap ja reede aja saab kohe,lähen ka täna,pelgulinna sain aja alles oktoobriks,kui oled huvitatud võin anda telef nr.

* 30. august 2007, kl 23.13
sõbra naisel avastati ka raseduse käigus klamüüdia. tulemus - vastsündinul mädane silmapõletik, peaajuärrituvus ja igasugused tüsistused. need viimased küll arvatavasti sünnituse käigus saadud, kui põletik olevat kaasunud sünnitusteid läbides :( kahju pisikesest. sõber peab nüüd ka ravile minema, kusjuures ta naine ei rääkinud talle sõnagi sellest, ma ise juhuslikult lugesin ta sünnituslugu ja nägin et tal klamüüdia. teavitasin sellest ka sõpra.

claux 31. august 2007, kl 11.44
kahju on see et seda võib lihtsalt saada ka kui kasutad avalike käimlaid.. ja siis pole juba süüdistada kedagi..
ma küll ei tahaks oma lapsest ilma jääda aga arst ei kirjuta ka mulle teisi rohte välja mis teha..:( arvab et ravib hiljem kui laps on sündinud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

CV saatmine tööandjale (5)
abcd, 21.10.14 19:28
Lümdide vedelik (6)
naine, 21.10.14 18:43
Türgi kaitsev silm (4)
Ma, 21.10.14 19:29
närvid läbi! (1)