Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Beebi
liiga suur tita

tinde 03. veebruar 2005, kl 11.14
minu laps on 4 kuune ja kaalub 9,5 kilo. pikkust on 67 cm. paks laps- ilus laps, aga kas pole natuke liig? ma ei saa ju last näljutada, nagu arst soovitas, et rohkem vett juua anda...
kas kellelgi on veel sellega probleeme ja mida teha? lapsise on terve, rahulik ja rõõmsameelne.

ele 03. veebruar 2005, kl 11.43
Mu tuttaval oli umbes sama,poiss oli nagu karu ja mõtlesin minagi et ega see enne kolme aastat käimagi hakka,aga läks poisi kohta isegi vara,kümne kuuselt.Nüüd kui paar kuud käinud,on pisut alla võtnud aga ikka selline pontsakas aga sebib ringi nii vilkalt et pole asigi.Mu oma vennaraas oli veel neljaselt sama lai kui pikk ja nüüd lausa kondikubu,nii et inimene ikka selline nagu on ja ei pea alati midagi ette võtma,aeg klaarib!

sille 03. veebruar 2005, kl 11.58
ära muretse mul oli ka poja jube suur aastaselt pea 2a mõõduga aga kui hakkab kõndima (9 kuuselt ) siis läeb kaal allapoole ja ise venib pikemaks. Loomulikult ei saa näljutada, aga mida ta sul sööb hetkel?+ Liig vesi paisutab kõhu veel suuremaks.
Kui ta sul rinda ei söö, anna midagi tahkemat, vedelamat putru, püreesid, jogurtit jne.mina keetsin tumme ka.
Aga vedelikuga ei tasu üle pingutada.Kindlasti võimelda ka.

Val 03. veebruar 2005, kl 14.50
minu tütar oli ka neljakuuselt 9,2 kg ja 66,5 cm - suur kui mammut:) see-eest aga terve ja väga rõõmsameelne ja arengus on ka tsipa eespool kui raamatud kirjutavad. siiani oli ainult rinnapiimal ja nüüd (6 k)hakkan ka putrusid juurde andma. meie arst küll mingit veedieeti ei soovitanud ja polegi andnud. üldjuhul on nii, et mida rohkem laps end liigutama hakkab, seda vähem ta juurde võtab. mu tüdruk võttis muidu iga kord pea kilo ringis juurde, nüüd kui keerama hakkas, ainult pool kilo. ära parem muretse, eriti veel kui laps ise terve ja rahulik!

Külli 03. veebruar 2005, kl 16.21
Mida ta süüa saab ?

m 04. veebruar 2005, kl 09.40
Kui sööb rinnapiima, siis pole muret. Päriselt ka:-)
Minu laps oli samas vanuses umbes sama suur.
Nüüd kena sihvakas noormees:-)

Täheke 04. veebruar 2005, kl 11.22
minu poiss oli 3-4 kuuselt a`la 10 kilo ning 67-68 pikk, arstid soovitasid lausa dieeti, et aga näljutada rohkem. ei teinud ma seda, ning hetkel poiss 3 aastane, 17 kilo ja 97 cm pikk, seega minu arust täiesti normaalne, ei ole ta kondiklibu, kuid samas ei ole kakakusese mõõtu:) alla hakkas võtma kui käima hakkas, käima hakkas aasta ja 1 kuuselt. ning käima hakkamise hetkel kaalus ta liki 15 kilo:S:S:S....seega, ei ole midagi hullu, laps ei söö ennast üle ega jäta ka nälga:) ei ole muretsemiseks põhjust, mina leian:) jõudu ja ilusaid hetki päevadesse:)

tinde 04. veebruar 2005, kl 12.40
tore, et vastasite ja rõõm kuulda, et minul ei ole ainuke michelini mehike-kuigi tüdruk. sööb ta praktiliselt kõike, mida isegi- anna tükk liha kätte, siis on tükiks ajaks vaikus majas ja lapsel tegemist. üldiselt alustame päeva õuna või banaaniga ja jogurt. piltit sööb ka, umbes 100gr(max 500gr päevas). rinda kahjuks pole pakkuda. öösel magab ca 10-11 tundi järjest, ärkab ainult korra, joob ja magab edasi.
jõudu läheb tõesti vaja, sest tibu tahab sülle ka, aga kole raske on:-)
tänan teid, mul hakkas kergem

tähekesele 04. veebruar 2005, kl 21.09
seleta lahti kakakusese mõõt

Seeneke 08. veebruar 2005, kl 13.32
uih kullake - minu teada ei tohiks neljakuusele küll veel liha anda. muus osas nõustun teistega. kas rinnapiimaasendajat oled proovinud?

mannukas 10. veebruar 2005, kl 10.38
minu 4 kuune kah 10 kilo ja 69 cm. arst ütleb, et see on mööduv nähtus :D

Külli 10. veebruar 2005, kl 18.53
Rinnapiima lapsed võivad algul suureks minna kuna rinnapiimas sisaldub kasvuhormoon, mis seda soodustab ja selline suurenemine on loomulik. Kui aga laps saab kunsttoitu võib siiski arvata, et laps on ületoidetud või on tegemist mingi endokrinoloogilise haigusega. Tasuks kontrollida ja liha 4 kuusele tõesti veel ei anta.

arvan,et 13. veebruar 2005, kl 05.05
kakukese mõõtu ehk?
no see ümmargune saiake seega
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

Videviku saaga
Eleri, 22.09.14 20:54
veel tahvelarvutist
ahto, 22.09.14 20:14