Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Väikelaps
kas keegi teab?

krissu 07. aprill 2007, kl 05.44
mu veidi yle aastasel pojal on juba pikemat aega silmaalused punased,ei tea,millest see olla v6iks-kas nt.m6ne vitamiini/toiduaine puudusest v.v2rske 6hu v.siis on tal midagi seesmiselt viga.Mul endal silmaalused on terve elu tumedad olnud,ei tea kas see on p2rilik,et hiljem siis pja silmaalused v6ivad ka tumedaks minna?

ki 07. aprill 2007, kl 09.53
äkki su laps oli just alles haige... pikk köha voi moni muu haigus tekidab ka seda.. mu lapsel talvel näiteks koguaeg ja suvel normaalsed...voib muidugi olla ka kevadeväsimusest voi näiteks mone vitamiini puududsest

Jana 11. aprill 2007, kl 12.12
Kas nad on lihtsalt punased või ketendavad ka?Minu tütrel on see jama küll ja ükski arst ei tea miks see nii on.vahest on täitsa norm,aga vahest täitsa hull!Oleme käinud ja teinud igasuguseid allergiateste ,ei miskit,oleme käinud nahaartsi juures,ka ei miskit.Ühesõnaga keegi ei tea mis on...

krissu 12. aprill 2007, kl 05.46
minu pojal on nad lihtsalt punased,yks med.6de ytles,et v6ib-olla mingist p6letikust,aga p6letiku tal pole.

Jana 13. aprill 2007, kl 12.49
Aga kas sa nahaarstil või silmaarstil oled käinud???
Mine näiteks (kui oled tallinnast) Mustamäe lastepolikliinikusse,seal on lõpp lahe silmaarst (venelanna)nime täpselt ei mäleta aga eesnimi oli kas Ljudmilla või Ljubov,igatahes helista sinna polikliiku infosse ja sealt saad teada.tema on lahe arst,igatahes aitab ja hästi rõõmsameelne on ta ka!!!
Soovitan sul minna siiski lapsega silmaarstile algul.
Kas su laps pole haige olnud viimati?näiteks nohu või gripp?

krissu 13. aprill 2007, kl 20.52
mu laps on terve olnud,peaksin perearstile minema,aga ei tea,kas sealt ka mingit vastust saan,elan Iirimaal ja v6in 8elda,et Eesti arstid on kyll paremad,3korda juba perearsti vahetanud,viimane r22gib koguaeg,kus reisimas k2inud on ja rasedana sain lapse sydamel88ke alles kuulda 7kuul.V6ib-olla saaks lapsele v2hemalt vereproovi teha.

Jana 16. aprill 2007, kl 11.31
Aga kas siis seal silmaarsti pole?Mida sa jooksed selle perearsti juurde koguaeg?

krissu 16. aprill 2007, kl 18.33
silmaarsti vm.arsti juurde saab ju ainult saatekirjaga minna

Jana 16. aprill 2007, kl 23.05
ma ei tea kuidas teil seal need asjad käivad aga meil on lastepolikliinik kuhu saab minna ka ilma prearsti suunakirjata,nagu noh erakorraline vyi nii.ma olen päris tihti nii käinud lapsega ja pole keegi kunagi suurt numbrit teinud et saatekirja pole!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

raketilill
kati, 23.07.14 14:34
Soov saada telediktoriks
PiruPiret, 23.07.14 14:19
M: airport jami 4 piletit
rapuntsel, 23.07.14 12:47
korter (2)