Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
Klaveriõpetaja
 
lapsevanem 11. september 2012, kl 15.49
Otsin 8 a lapsele klaveriõpetajat üheks korraks nädalas. Kas keegi teab kedagi kes annab tunde Mustamäel kasvõi oma kodus?
 
k 12. september 2012, kl 14.11
Aga mine küsi Nõmme muusikakoolist, Kullost või lausa lapse kodukooli klaveriõpetajalt. Üldiselt on õpetajate palgad sellised, et peavad eraõpilasi ka lisaks.
 
aga miks 13. september 2012, kl 13.27
sa last ametlikult siis klaveritundi ei pane? Eratunnid on suht mõttetud, lapsel puudub väljund - ei esinemisi, kontserte, lihtsalt mängib pilli mingi tädi juures kodus.
 
lisaks 14. september 2012, kl 15.59
..kui laps õpib muusikakoolis ja soovid, et keegi annaks lisatunde, siis soovitan siiski eriala õpetajaga rääkida. Erinevad õpetajad annavad tunde erinevalt ja kasu asemel võib hoopis kahju tekkida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!