Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
läbipaistev plastikkatus
 
ei tea 17. märts 2010, kl 09.38
välikaminaga aianurgale plaan aretada peale katus, kuid see peaks olema läbipaistev, missugused oleksid võimalused, mis hinnaklassis need plastik-katuse materjalid müügil on ning mida eelistada? siledat, trapsetsprofiiliga...
 
retspo 17. märts 2010, kl 09.57
asja nimi pergola, mina soovitaks trapetsprofiili ning ühe kihilist !!! Sest see mitmekihiline läheb lihtsalt mustaks ja seda mitme kihi vahelt. Ei teagi kuidas ,aga läheb. Samuti roov korralik alla, et saad asjale peale minna ning survepesuriga kerge survega asja ära pesta. Kinnitused peavad korralikud olema, tuulejõud meeletu sellele materjalile.

Pane otsingusse pergola ja hakka uurima.
 
merka 17. märts 2010, kl 17.00
Eelmisel suvel sai ka grillinurgale läbipaistev katus pandud. Läheduses puid ega mingit varju ei olnud. Nii oli võimatu päikesega seal istuda, jube palav oli. Sai katus ümber tehtud, nüüd mõnusam. Kui sul seal puid on, mis varju annavad, siis või läbipaistev katus küll mõnus olla. Kui päike aga peale paistab, siis küpsetab selle all päris kõvasti.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!