Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
kükid ja kätekõverdused

katsetaja 03. veebruar 2004, kl 15.59
huvitav, kui tõhus võib olla kodus iga päev 20-30 kükki ja 20-30 kätekõverdust ja 50 kõhulihase tegemine ? kas niisuguse "lahja" trenniga üldse kuhugi jõuab ? kas sellest on tolku ?

teinu 03. veebruar 2004, kl 16.24
Tolku on siis kui ka aeroobset trenni kõrvale teed ja niiviisi mitu kuud järjepidevalt treenid.
Edu sulle!

katsetaja 03. veebruar 2004, kl 16.29
eks ma korra nädalas ujun ka, aga rohkem ei viitsi.
ega polegi vaja kaalu alla saada, pigem oleks vaja lihast trimmi.
kas sellisel juhul peaks ka ikkagi aroobset kõrvale tegema ?

mh 04. veebruar 2004, kl 11.47
Katsetasin vahepeal, kui trenni polnud aega joosta. Alustasin 10 kätekõverdusega (täiesti treenimata inimene ikka) ja 20 kõhulihast igale osale (st alumised, ülemised ja külje) takka veel 20 seljalihastele.

Jõudsin umbes kaks kuud sellega tegeleda iga õhtu, siis hakkasid ajad kuidagi nii kinni jooksma, et kodus vajusid otsejoones voodisse pikali.

Aga see-eest minu arvates mõjus ikka täitsa hästi. Rääkimata sellest, et kuigi tegemisest on juba mingi 4 kuud möödas, aga vabalt jõuan ikka 20 kätekõverdust õiges asendis teha, kõhulihastest rääkimata. Trennis on selles mõttes väga hea käia, et vastupidiselt teistele teen ilusasti kõik nõutud arvu kõverdusi ära ja ei sure seejuures nagu teised.

Soovitan soojalt, kui vähegi viitsid. Käed lähevad suhteliselt kergesti ilusaks. Kõhulihastega kehvemad lood.

katsetaja 04. veebruar 2004, kl 13.01
olen alles teist nädalat sellega katsetanud. varem olen ka, aga siis kuidagi juhuslikumalt ja mitte nii pysivalt. ja nyyd on juba tunda, et tõesti käed on tugevamaks ja pringimaks muutunud.
ma loodan, et ma ei kujuta seda lihtsalt endale ette. :P

Monts 05. veebruar 2004, kl 11.21
Ei julge selle väite eest pead anda,kuid olen kuulnud,et kükid pidid jalad paxux tegema.

katsetaja 06. veebruar 2004, kl 09.27
ei, ma ei tee neid traditsioonilisi kykke. teen rohkem reie siselihastele ! ja tegelikult peaks siis ikka väga palju kykke tegema, et jalad paksuks läheks. :)

m 06. veebruar 2004, kl 12.00
millised need kükid reie siselihastele on?

katsetaja 06. veebruar 2004, kl 12.12
reie siselihased töötavad rohkem siis, kui kykke teha jalalabad kergelt väljapoole suunatud harkis jalgadega. proovi - mida suurem hark on, seda suurem koormus siselihastele !

neiu 08. veebruar 2004, kl 13.19
kusjuures ma olen ise viimased paar kuud iga hommik 2-30 kätekõverdusi teinud ja mulle on tekkinud siuksed asjad nagu musklid :)

katsetaja 08. veebruar 2004, kl 15.54
jah, hommikuti tyhja kõhuga kergelt võimeldes peakski muskel kõige paremini kasvama. ja pärast natuke putru ja kodujuustu peale syya ja varsti võib loodetavasti juba redelit kõhul näha. :)
katsetan edasi !

kallis katsetaja 09. veebruar 2004, kl 15.46
Oled tulnud väga hea programmiga välja, just kükid ja kätekõverdused on head (ei tee jalgu paksuks nagu keegi pelgas). Need harjutused annavad kõvasti energiat, sellest aga sõltub kogu olemine ja väljanägemine. Võid võtta veel paar samamõjulist harjutust juurde: näiteks, et selili ja tõstad sirgeid jalgu; selili ja tõstad ülakeha üles käed kuklal, jalahoobid külje peale. Teed kõiki harjutusi kindel arv kordi. Ja põhiline: teed tõelise tundega, päris rituaalina. Ausalt, elu muutub!

katsetaja 09. veebruar 2004, kl 23.23
jah, see sirgete jalgade tõstmine on juba ammu programmis. :)
ja lisasin sinna ka mõned hantliharjutused. programm täieneb pidevalt tasapisi, õigemini varieerub kergelt. :)

kriss 11. veebruar 2004, kl 16.25
Ma olen ka ikka juba pea aasta niimoodi veidikene iga päev kodus võimelnud. Teen iga päev 40 kõhulihast ja siis 40 jalatõstet kummalegi reiele (tõstan kõrvale ja taha). Seda viimast harjutust teen muideks hambaid pestes ;) Ja siis kindlasti venitan ka pärast. Raudselt on reied paremas vormis, kõht ka, kuigi sinna kipub ikka veidi pekki talvega peale kogunema.

otsija 15. veebruar 2004, kl 21.21
kus küll selliseid musklis naisi näha võib
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

maavillane?
kampsik, 25.10.14 08:03
voodikoht
juku, 25.10.14 07:47
seeniori kruiisil C kajutis