Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Sina, kes sa minu juurde kunagi ei jõua

Diomedes 20. jaanuar 2012, kl 22.13
Minu sees olev tunne teeb mulle haiget ja ma pean mingi osa sellest välja saama. See valu on mu enda loodud ja ma ei süüdista mitte kedagi teist. Oman kõrgharidust ja töötan, mu keha liigub, kuid ikka olen ma kodus ja oma elus paigal. Minu haigus ei keela mul liikuda, kuid risk igal järgneval hetkel kukkuda piirab mind vaimselt. Valu, mida võin põhjustada teistele tulevikus oma eksistentsiga ei lase mul jagada end mitte kellegagi, ükskõik palju ma seda oma südames ka tahaks. Ainuke viis olla sinuga koos on unistada. Ja nii ma unistan sinust, kes sa minu juurde kunagi ei jõua...

Kui oleksid olemas, siis saaksin sulle tuua laupäeva hommikul voodisse väikese lille. Olles ärganud saaksin sulle teha pannkooke, mida sööksime värske vaarikamoosiga. Ostaksime sulle välja minnes kollase suvekleidi, pärast mida jalutaksime päikeseloojangu taustal paljajalu soojas rannavees, sa suudleksid mind. Saaksin pildistada naeratavat sind. Pärast küünlavalgel lõppevat õhtusööki soovin uinuda hoides oma kaisus sind, sest vaid nii saan vaikselt ja õrnalt ma silitada sind. Su soojus toetaks mind. Öösel ärgates näeksin, et oled mu ikka mu kõrval. Oh, kuidas ma tahaksin armastada sind. Sind, kes sa minu juurde kunagi ei jõua ...

ilus 20. jaanuar 2012, kl 22.19
ilus. väga ilus. meisterlik lausa!

Jah 20. jaanuar 2012, kl 22.54
Ja seda kõike ainult armastamise esimestel kuudel.

Taevasina 20. jaanuar 2012, kl 22.57
Kullake, ela olevikus...võta hetkest kõik, mis võtta annab... Ela ja ära mõtle tulevikule...ja siis ma tulen...võib-olla, võib-olla

ilus 20. jaanuar 2012, kl 23.00
ärge mõnitage armaastust. olgu see kasvõi ainult 1-ks päevaks.. aga sellest võib jääda mälestus, mis kestab igavesti!

naine valges kleidis 21. jaanuar 2012, kl 01.12
ja sellised unistajad on igavesti üksi sest reaaluses pole niisugust pilti võimalik luua... no mitte rohkem kui üheks nädalavahetuseks.

veider 21. jaanuar 2012, kl 04.30
Naine valges kleidis on sundsuhtes, kodulaenuga ja üksijäämise hirmus - öid sisustab teiste unistustesse s****es...
Hommikul ärgates pead plaani mida veel täis pa****ndada annab sellel alanud imetoredal päeval?

õhates 21. jaanuar 2012, kl 09.25
Jube ilus, embame sina mind ja mina sind.

Diomedes 21. jaanuar 2012, kl 10.18
Aitäh teile.
Tõde peitub „ilusa“ sõnades. Ärge mõnitage armastust kellegi teise vigade tõttu. Armastus ei ole süüdi inimestevahelises pettumustundes. Ta on puhas ja selle puhtuse kestvus on mõlema osapoole vastutusel. Olge oma mõtetes, tunnetes, sõnades ja tegudes siirad ja siis ei lõppe see armastus ei ühe õhtu, ega paari kuu pärast. Päikeseloojangud toimuvad igal õhtul, selle märkamine siin elus on igaühe enda teha...

to Diomedes 21. jaanuar 2012, kl 18.00
Kas Sind vaevab äkkviha?

Diomedes 21. jaanuar 2012, kl 18.52
to Diomedes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas Sind vaevab äkkviha?

Ei, mind ei vaeva viha. Nii nagu igas inimeses nii ka minus on inimlikud tunded ja soovid, mida endale keelata pole ju mõtet.
Ma lihtsalt unistan suurest väärtusest, mis võiks mul olla...

Autorile 21. jaanuar 2012, kl 18.58
See on vaid unistus siin? Kuidagi oled nii kindel, et ei jõua sinu juurde. Tee proovi ja saad isegi õnnelik olla. Oluline on ikka see, et inimesega koos olla. Ise siin kirjutad ja vaevalt keegi ise sinu juurde tõttab, sest ei tea, et keda tegelikult vajad. Teadmatus pole hea-vaid see on piinav kindlasti nii mõnelgi.

to Diomedes 21. jaanuar 2012, kl 19.05
Miks ta kunagi Su juurde ei jõua?

Autorile 21. jaanuar 2012, kl 19.26
Sa ei taha teha kellelegi haiget, kuid paraku ikka läheb nii, et keegi saab haiget...Kas nii? See oli mõte lihtsalt...Sinu kirja siin lugedes-läks kuidagi hinges raskeks-on vist valu minu südames. Ei tea, et mida mõelda ja ei torma minagi kuhugi pimesi, kui on vaikus.

Diomedes 21. jaanuar 2012, kl 19.33
to Diomedes Kirjutas:
> Miks ta kunagi Su juurde ei jõua?

See armastus ei jõua minuni, sest ma ise ei luba tal tulla. Ma ei taha lubada ühelegi inimesele enda armastust teadmisega, et minust võib mu terviseriski tõttu saada partnerile koorem kogu edasiseks eluks. Unistustes on mul õnn, kuid reaalsuses olen lubadusteks liiga habras...

to Diomedes 21. jaanuar 2012, kl 19.41
Sinust võib? saada koorem. Kas see pole päris kindel? Samas on ju hea, kui armastav inimene Su kõrval, kui oled haige. Armastus on ilusam,kui arvad...

Diomedesele 21. jaanuar 2012, kl 19.44
Kuskil võib vabalt olla inimene, kes armastaks sind koos selle terviseriskiga nõnda, et see ei oleks tema jaoks hirmutav koorem.

www 21. jaanuar 2012, kl 19.52
ära otsusta teise eest, keelates endale ja talle sellega ka õnne.

On 21. jaanuar 2012, kl 20.02
Diomedesele Kirjutas:
> Kuskil võib vabalt olla inimene, kes armastaks sin
> d koos selle terviseriskiga nõnda, et see ei oleks
> tema jaoks hirmutav koorem.

Kindlasti on armastatud ja armastatakse edasi. Seegi tuleb tuttav ette-meenub, et siin on sõnad siirad, aga teostada reaalis neid raske-tean...Pole hirmutav, kui on juba teada ja inimestki tead, tunned...Sellepärast ei saa inimest hüljata ja kui ikka armastatakse...

Ja 21. jaanuar 2012, kl 20.14
Autorile Kirjutas:
> See on vaid unistus siin? Kuidagi oled nii kindel,
> et ei jõua sinu juurde. Tee proovi ja saad isegi
> õnnelik olla. Oluline on ikka see, et inimesega ko
> os olla. Ise siin kirjutad ja vaevalt keegi ise si
> nu juurde tõttab, sest ei tea, et keda tegelikult
> vajad. Teadmatus pole hea-vaid see on piinav kindl
> asti nii mõnelgi.

...nii mõnelegi, et kes armastab, hoolib...

Kas pole mitte nii 21. jaanuar 2012, kl 21.02
Mis ei tapa-teeb tugevaks-see ongi ju armastus kahepoolne, kuid võib-olla sa ise seda ei tea-ei taha tunnistada või tunnetada...See on tõesti kahe inimese omavaheline asi, et kuidas...

Diomedes 21. jaanuar 2012, kl 22.05
Aitäh teile julgustavate soovide eest.
Nõustun, et armastus eksisteerib ka kõige karmimates tingimustes. Kuid kas mina tahan need armastuse tingimused teha karmiks? Reaalsus on andnud mulle ahelad, mida pean elu lõpuni kandma. Ma ei ole kibestunud, võibolla nõrk, kuid kui ma ei usuks armastusse, siis ma ka ei unistaks sellest. Tean, et ma ei suuda kontrollida kogu elu kulgu mu ümber ja võin ka mina komistada oma õnne otsa, kuid ma ei oska veel luua positiivsust arvestades riski. Kui armastus soovib, siis ta tuleb ja näitab mulle end, kuid sinnamaani jäävad mulle unistused...

Ma unistan sinu suudlusest kuuvalgel, mis oleks õrn, õrn ja habras oma liikumises, kuid kõikumatult tugev oma tundes. Minu käsi liiguks vaikuses läbi sinu juuste, mille peale sa võtad ja paned ta enda südame vastu. Puhas. Tundes sinu südamelööke kuulen ma armastuse häält, mis sest, et sa vaikid, sinu siirad silmad kannavad minuni selle sõnumi. Usaldus liidab meid kokku ja aeg laseb meid oma haardest lahti. Aeg lubab meil olla teineteisele ja maailm möödub ilma sõnadeta kuni punktini, kus tunne juhib meid lahkuma kodusoojusesse. Usaldus ja vaikus ja meie käsikäes. Kodusoojuse rüpes poed sa tugitoolis sõnatult mu sülle ja uinud. Hoides sind süles viin su voodisse, kus teki all mu kaissu pugedes sa ütled, et armastad mind. Aeg äratab mind hommikul ja ma mõistan, et ma vaid unistan Sinust...

Kui 21. jaanuar 2012, kl 23.12
sinul meeldib vaid siin unistada, siis unista-kes seda keelata saab ja armastust sa enese ligi ei lase, sest unistad ainult. Head ööd kesk pimedal ööl sulle unistaja. Pannkooki sööks ikka...Und imelist sulle

Taevasina 22. jaanuar 2012, kl 14.32
Anna omale võimalus....ära ainult unista, vaid tee midagi, et Sinu unistus täituks...tee näiteks delfi.date.ee omale konto....Kes teab kus kellegi õnn on...

nõu mwahahahaa 23. jaanuar 2012, kl 16.39
Usaldus peaks olema nii suur, et inevikku ei peaks kaasa vütma olevikku.
avatar -RAHU- 26. jaanuar 2012, kl 13.22
Siin on soovitus, et teha konto delfi.date.ee-sse ja pole ka paha soovitus loomulikult, et kellel on soov...Kirjutan oma kogemusest, kuna siin oli selline soovitus...Ise ma ei ole tutvumis foorumites liitunud, ega ei soovigi seda...Avaldasin siin kunagi oma e posti aadressi-sliip@hot.ee ja vestlesin siinse teemaga seoses ühe inimesega ühe korra ja see oli kõik...Nüüd tuli sellele e posti aadressile teada, nagu oleks mina soovi avaldanud, et liituda, aga see ei olnud nii...Järeldan, et keegi kasutas sama aadressi, et liituda delfi.date.ee-s...Minu poolt see aadress enam ei kehti ja teatasin sellest, ning see suleti...Vaatasin delfi.date-sse ja nägin, et kellel oli soov liituda, aga see tuli minu e poskasti...On uus e posti aadress ja seda ei avalda...Segadust ja eksimusi juhtub igasuguseid...Iga inimese enda teha, et kuidas, millest unistab ja kuhu minna või mida teha, et unistused täituksid või mitte...Unistamisest on ainult vähe kasu-arvamus...

Taevasina 26. jaanuar 2012, kl 16.12
parandus: date.hot.ee....omast kogemusest võin öelda, et täiesti võimalik armastus leida

elery 07. veebruar 2012, kl 00.41
Nii ilus on unistada armastusest kui ainult see kestaks ja me kõik leiaks selle, kes meid igavesti armastaks ja hoiaks.

ida 11. veebruar 2012, kl 21.41
Ta jõuab Sinuni, sest Sa ootad südamega.

dr 11. veebruar 2012, kl 22.15
palun ütle oma diagnoos
ülejäänud tekst sobib mulle
iseasi, kas mina sulle sobin
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

Avoni Müügiesindajaks
Teele paju, 02.10.14 14:43
ka leidub sellist? (6)