Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
kaalutõus enne päevi

päevad 10. mai 2010, kl 13.10
Palju enne päevi kaal teil tõuseb? Või ei tõusegi kui dieete peate ja trenni teete?
Mina tegelen kaalulangetusega, teen trenni, söön nii nagu kaalukaotusele kohane, aga enne päevi ikka kas kaal ei lange või natuke tõuseb.Kas nii peabki olema?

Viivika 10. mai 2010, kl 13.31
Sama jama.Terve nädal seisis kaal ühes paigas,ei liikund grammigi üles ega alla,kui kätte jõudsid päevad,siis oli 200g juures.Ometi toitun kava järgi ja trenn on taga.

Delisa 10. mai 2010, kl 13.42
Minul tõuseb kaal koguni kuni 1 kg ja kõht vastikult punnis ning tunne nagu täispuhutud õhupall. Kui päevad läbi, siis ka kaal normis tagasi. Tegelikult ma täheldan kaalutõusu kuni 1 nädal enne päevi juba.

. 10. mai 2010, kl 13.45
Minul pigem langeb kaal enne päevi. Sellest, et kohe-kohe on algamas saangi aru selle järgi, et kaal on vähemalt 1kg madalam, kui tavaliselt. Samas enesetunne on küll väga raske.

päevad 10. mai 2010, kl 13.48
Aga kas seda kaalutõusu saaks kuidagi vältida? Muidu nagu surnud ring ju, et saan paar kilo alla, aga siis tulevad päevad ja võtan juurde ja peale päevi hakkab kaal jälle alanema kuni järgmiste päevadeni jne.Mul tundub, et ma rohkem kui paar kilo langetada ei suudagi?

mina ka 10. mai 2010, kl 13.51
Minul on nii. Tsükli 1 nädal alates mensesest: kaal tõuseb. 1 nädal enne ov kaal langeb natuke, 3 tsükli nädal: kaal tõuseb, 4 nädal seisab. Ja vahetult enne päevade algust langeb kaal u 1 kg.

päevad 10. mai 2010, kl 14.00
Kas kellegil on ehk eriline toitumise soovitus selleks ajaks?

sss 10. mai 2010, kl 14.11
eelmistele - see kaalutõus pole mingi rasv, vaid vee kogunemine kehasse, nii et pole vaja põdeda, see läheb ise kohe tagasi ka päevadega.

Jess 10. mai 2010, kl 14.30
Minul samuti nii, et enne päevade algust kaal seisab (tee trenni või toitu nii hästi kui tahes) või isegi tõuseb natuke, kuid nii kui päevade lõpp paistma hakkab, kaal langeb kas kilogrammi või isegi rohkem.

mm 10. mai 2010, kl 14.42
Kui sa tahad kaalu alandada, siis katsu ikka kaloraazi madalal hoida, hoolimata sellest, kuidas tsükkel parajasti on. Kaal langeb siis igatahes, ainult et seda ei pruugi olla kohe näha. Sa tead lihtsalt, et see ei ole ebaõiglane, et kuigi oled näit nädal aega hoolega jälginud, siis kaal ei lange. Eks ta siis järgmisel nädalal langeb suurema hooga. Iseasi on, et enne päevi tekivad hirmsad söögiisud ja siis on hea teada, millest nad tekivad, ehk see aitab ennast ohjeldada.

oko 10. mai 2010, kl 15.06
mul on kord nii, kord naa, nii et küllap see ikka toidust, mitte tsüklist

no kuulge 11. mai 2010, kl 19.56
Kas te tõesti ei tea, et enne päevi peab naise organism vett kinni, et valmistuda vere kaotuseks??? On see teile uudiseks või?
Jumal hoia, ise märkate 200gr. kaalutõusu (mis kaalud need teil küll sellised on) ja seda ei märka, et uriini tuleb enne päevi tunduvalt vähem välja kui joote?
Naljatilgad, 200 gr., mul pole sõnu, tead, et üks kakalkäik alandab kaalu isegi terve kilo :DDDDDD

nb 11. mai 2010, kl 20.41
to:no kuulge...jutt õige!:)

teistele,et teil veel arengu ja õpi ruumi vaja...uskumatu,et nii lihtsaid asju ei tea,et ei tunne oma keha ja temaga kaasnevaid protsesse.

:D 12. mai 2010, kl 01.20
Need on müstilised apteegikaalud, mis näitavad 200 milligrammi kaotust ka! Püha Eesuke, no jah, näiteks minu ühekordne pellerisse lastud hommikune essulaar kaalub kindlalt üle kilo, see oleks siis kuskil 1000 ja 300 gr - kokku 1300 gr.

Delisa 12. mai 2010, kl 21.24
Krt küll te situte ikka palju ja raskelt. Püha müristus!
Ma olen lausa katsetanud enne ja pärast kaalumist ning tulemus: kaal näitas täpselt ühe palju, ei vähenenud grammigi.

okas pees 12. mai 2010, kl 22.52
jätke omad pühad essud sinnapaika -
mina alustasin dieediga 6. (KUUS!) nädalat tagasi ja kakal olen suurte, raskete ja "käegalöömise" meetoditel käinud ehk kolm kodra.
tahad, kisaja, kirjeldan sulle? vist ei taha.. aga kuna olen näinud kassimammat keelega oma poegade pepusid limpsimas ja nende lihaseid masseerimas, siis järgisin enam-vähem sama - potil istudes püåudsin paberiga enda urruakuku masseerida, et mingigi junn välja tuleks! uskumatult rõve jutt 30+ aastase inimese suust, aga nii see on! tunnen kõva tükki ees - ja ei midagi. välja see ei tule ja regulaarsest kõhu läbikäimisest võin vaid und näha.
ok, ma tean, et söön liiga vähe (päevas umbes +/- 1000 kalorit) ja mu mehe arvates läheb kogu mu söök energiaks, aga iial ma ei usu, et kõik on puhas, mida söön - mingi sadeaine/jäätmed jäävad ju ikka!

olen siitloetust teinud katseid - söönud peeti, kiivisin, võtnud supilusikaga õli. ei midagi! paksemal hädal ma ei käi!. mida ma siis teen?

ja siis räägitakse, et loomuli...et keha ei väljuta..et...

:D 12. mai 2010, kl 23.51
Delisale: tead, sa proovi niimoodi, et lase otse kaalu peale, näitab kindlalt midagi, kasvõi natuke, aga raudselt näitab, eriti need müstilised apteegikaalud! Olen kuulnud, et nende kaaludega saab isegi võilillelehtede portsu ära kaaluda, no see kuulsa Jelissejevite dünastia dieedi hommikusöök, et 6 lehte ja 7 lille koos varrega, 2 nurenuku õit varrega ja 3 rabarbari vart suhkruga...
to okas pees: sinu essulkäigud lähevadki tühja just selle tõttu, et liiga vähe sööd ja soolikad ei viitsi sellise puru peale töölegi hakata, eks siin aitab see hommikune soolveega loputamine, ka merevett võib juua, on naturaalsem, jaluta iga hommik Piritale ja võta sealt merest liitri jagu, joo kohe ära ja 15 min. jaluta põõsaste läheduses - siis lööb põhja alt ja oledki soolikad puhtaks saand! (ma siit kuskilt lugesin, et pidi olema selline otse soolikatest-läbi meetod)

appike 13. mai 2010, kl 02.22
to :D
No ma lihtsalt ei või, nii ajad naerma, et ma ei saa lõpetada, kust võtad kõik selle, mida siia kirjutad, tõepoolest, huumorimeel mul on, aga nii andekat juttu ma küll ei oska, sa oled parim:)))))))
hommikune essulaar lasta kohe otse kaalu peale - aga hea mõte tõesti!
Oleks rohkem selliseid inimesi, kiikasin siia nii pahas tujus, et see igaöine söömine jälle, aga nüüd võib rõõmsa meelega magama kebida!

yasmine 13. mai 2010, kl 22.56
Aga mis on Jelissejevite dünastia dieet? Kas see suhkur siis rabarbri peal sobib dieeditamiseks, seleta lähemalt, palun!
Aga mina kaalun ennast küll ka enne ja pärast peldikus käiku paksema korral ja vahe on tõesti ju olemas,u. kilo jagu ongi, see on ikka neil, kes peale kapsa ka muud söövad!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

IE 8 Tab sulgemine (1)
Küsimus, 26.07.14 11:40
Tutvuks (2)
GGG, 26.07.14 12:05
Nude rand (2)
Man, 26.07.14 10:49
Vannikork ? (2)