Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
poissmeeste pidu
 
p.m. 06. mai 2011, kl 17.09
Vaja teha heale sõbrale. Mis see komme nõuabki - paneme tina, vahime strippi ja laiame linnapeal. aga mida veel teha võiks? Midagi huvitavat ...
 
mees 06. mai 2011, kl 18.01
mulle tegid sõbrad mingi jura, pidin linna peal alkoholi müüma lollis kostüümis ja siis stripiklubisse minema. jube jura oli, oleks parem ühe mõnusa saunaka sõpradega teinud. need lollid komme nõuvab tegevused on jamad.
 
Paan 06. mai 2011, kl 19.03
Ükski komme ei nõua lolluste tegemist.
 
Emps 08. mai 2011, kl 22.01
Mu pojale korraldasidid sõbrad laheda päeva mitte totaka õhtu, nagu arvatakse, et on kombeks. Mõte on ikka selles, et poismeestega miskit lahedat teha ja juttu ajada. Ei ole eesmärk end pildituks juua ja võõra naise juures ärgata. Nad käisid kusagil ATV-dega sõitmas, kus juhtus ekstreemseid asju, tehti ka suitsusauna, rüübati koduõlut ja mängiti pilli, lauldi.
 
Ants 09. mai 2011, kl 08.30
Mulle tegid sõbrad saunabussi kruiisi - käisime saunabussiga erinevates kohtades leili võtmas ja pärast läksime klubisse. Vanalinnas püüdsime naisi ka sauna sebida, aga eesruumist kedagi kaugemale ei saanud. Väga vahva üritus oli ja sõpradega meenutame siiani. Buss ise oli see: http://www.suhtesepp.com/?page_id=239
 
Mati 16. mai 2011, kl 14.01
Ideaalse poismeeste õhtu läbiviiseks on www.saunabuss.ee
Siiani on kõik ülivõrdes rahule jäänud. Ju on siis põhjust:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!