Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Kust mänge tõmmata?

vladik 07. august 2008, kl 21.04
Tere.Mure selline:kas keegi targem oskab öelda kust saab tasuta mänge tõmmata?action mänge....pc mänge.

juku 07. august 2008, kl 21.16
ikka plaadipoest

vladik 07. august 2008, kl 21.53
Pidasin silmas rohkem ju interneti portaale...?:)

- 07. august 2008, kl 22.03
torrentist saab.see ju ammu teada tõsiasi.

vladik 07. august 2008, kl 22.34
Torrentiga sellina jama,et mul interneti pakkuja seadnud sellele portaalile keelu peale:(
Ehk oskba keegi veel midagi pakkuda?

yx 08. august 2008, kl 00.35
sellele portaalile? sa ei ole vict selles neti asjas eriti osav järelikult oleks sinu arvuti ja sinu huvides mänge osta muidu tuleb viirus, võtab su arvuti vaikselt yle ja siis sa hakkad näiteks mind spämmima,, mulle ei meeldi spämmerid, järelt mai ytle sulle midagi..:D

. 08. august 2008, kl 00.41
elad eestis? kui jah, siis ei keela sul ükski teenusepakkuja torrente tõmmata.
ning kõikidele torrentide portaalidele sul vaevalt on keegi suutnud keeldu panna.

nii et lae aga utorrent omale arvutisse.

nuki 08. august 2008, kl 05.10
vladik ei mõistnud lihtsakt porte seadistada ja arvas et nüüd on nett pekki keeratud.

vladik 08. august 2008, kl 09.56
Ja kuidas neid porte siis seadistada....
Kusjuures olen jah alles algaja...see aga ei tähenda et inimene teiste abi ei või paluda ja küsida.

2t 08. august 2008, kl 12.07
küsida võib ikka aga kas keegi viitsib ka vastata. äkki sul tulemüür blokib porte mitte teenusepakkuja, kontrolli igaks juhuks üle.
on veel terve hulk portaale peale torrenti kust on võimalik mänge tõmmata, kasuta otsingut (google, yahoo, rambler, yandex jne. olen isegi leidnud ikka mitusada tükki aga siin ei avalda)

- 08. august 2008, kl 12.33
vladik,küsida võid ikka ja sulle ka vastatakse,kuid kui oled alles algaja,siis on mõttekas,enne foorumeid lugeda,kus torrentitest juttu. muidu võid tõesti suure jama otsa sattuda.siin telfis seletamiseks on see liiga pikk jutt.ah,jaa ISP ei saa kõiki porte,mida on vististi 60 000 ringis,ära blokkida.siis kaotaks internet oma mõtte.toksi kuuglisse torrent search,või kasvõi pirate bay.enamus küll inglisekeelsed. mängude käivitamiseks pakutavad kräkid on paljudel juhtudel vigased või ussitanud, ja õpetus, korralikult faili kallal nokitsemiseks,et mäng käivitada, piisavalt "üle õla"kirjutatud,et algajale mitte arusaadav olla.aga võid ju proovida seda katse-eksitus meetodit,saad vähemalt mingi kasuliku kogemus :)

heh 08. august 2008, kl 16.09
tundub, et inimestele siin meeldib niisama karata ("olen isegi leidnud ikka mitusada tükki aga siin ei avalda", "vladik ei mõistnud lihtsakt porte seadistada ja arvas et nüüd on nett pekki keeratud.", "järelt mai ytle sulle midagi").

kui ei oska/taha nõuga aidata, siis võiks ju hoopis vait olla.
kas hv geekid on siia ülbitsema roninud?!

vladik, kuna endal torrent ilusasti töötab ja pole su probleemiga kokku puutunud, siis soovitaks tõesti torrentide foorumisse lugema minna. seal kindlasti sõbralikumad inimesed.
nt mininova.org on suur foorum. vaata seal teemasid, su küsimus on kindlasti läbi käinud.

kribla 08. august 2008, kl 17.59
teadza
osta poest, pole need mängud enam nii kallid midagi

css 10. august 2008, kl 20.09
võid emule't kah proovida. kui mäng meeldib, siis osta hiljem poest õige plaat samuti ära :)

FiPA 07. aprill 2012, kl 22.36
mul sama probleem et Tolli ja Piiri-valveamet keelas Thepiratebayst asju tõmmata:(

karmensandieego 08. aprill 2012, kl 01.14
Üks piramängude sait mis ammust ajast töötanud on, peaks olema "3dshooterlegends"- midagi, vaata guuglist. Täpset aadressi korduvalt muudetud, kuid vähemalt eelmisel aastal oli veel alles.

Ja eMule võid tõesti ka proovida, seda ei viitsi enamasti teenusepakkujad (erinevalt torrentist) ära blokkida. Teed otsingu, vajutad "download", jätad arvuti sisse, ja noh nii paari nädala pärast vaatad uuesti et kas on juba käes...isiklik rekord oli mul vist 3-4 kuud mingi 1GB keeleõppeprogrammiga.

P.S. Tänu eile ostetud Tele2 stardipaketile pean vist ise ka uuesti eMule peale üle minema, on teine küll aeglane, aga kindel, st kui ühendus tagant ära kukub, jätkab sealt kus enne pooleli jäi. Praegu kulub paarimegase pdf faili allalaadimiseks pool päeva ja kümmekond katset, "kvaliteetne netipulk" näitab samas kohas, kus eelmine aasta mobiililoguga 3g täitsa olemas oli, 1-2 pulka GPRS-i ja -89dB signaali, seda ka vaid kahepoolse teibiga aknaklaasi külge kleebituna...grrrrr

WGASAI 08. aprill 2012, kl 20.46
Nalja muidugi nabani. Ega maksuamet praegu veel teie piraatlust ei jahi. Eksole. Probleem on seal mingi netikasiino reklaamiga. Ja nagu te kõik kindlasti lugenud olete, ei tohi Eestist lubada siseneda netikasiinosse, kui see pole obrokit toonud. Nii et hüva mõistatamist teile.

pro naine koos suurte tissitega 10. juuni 2014, kl 15.55
sitad nõuded teil
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

küsimus
IFF24, 22.09.14 03:17
Sony Xperia V vs Xperia SP
uudistaja, 22.09.14 01:38
Milline taiji?