Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
YOUTUBE LIHTSALT EI TÖÖTA ENAM!

fullagrace 19. september 2008, kl 15.11
Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
Selline sonum on mul seal kus peaks video mangima. Olen proovinud seda Adobe Flash palyerit 7 korde installida aga ikka midagi ei muutu. Kust see JavaScript kinni laks? Pole pannud nagu. Kuidas sisse saaks lülitada jälle? Suur aitahh kes oskab aidata.

Piret 24. aprill 2009, kl 12.04
mul on täpselt sama probleem.
vähemalt 10 korda proovinud Flash playerit uuendada.
Internet Options - tools - advanced - java on linnukesega.

otsinguga jõudsin selle teemani, millel pole aga kahjuks ühtegi vastust :(

kasutusel IE6 ja f-secure.

yx 24. aprill 2009, kl 13.11
IE6 pane kinni ja unusta üldse, et ta sul kunagi olemas oli. Siis tiri alla mozilla firefox ja ela paremat elu edasi:)

Piret 24. aprill 2009, kl 13.11
mul on mozilla ka, sest muidu ei saa e-kooli vaadata.
mozilla kaudu sisenedes täpselt sama teema.

galita 24. aprill 2009, kl 14.16
Opera näitab youtube videosid normaalselt, ei mingeid probleeme. Piret, miks sa kasutad IE6, uuem IE7 juba ammu kasutusel? Java võib linnukesega olla, kuid sellest on vähe, videode vaatamiseks peab JavaScript lubatud olema.

Piret 24. aprill 2009, kl 18.45
galita,
kuna ma olen piisavalt võhik, siis kuskohas saab kontrollida / vaadata / midagi teha, et JavaScript'iga oleks vajalik seis.

aga IE6 on miskist vanast harjumusest ja kuna mul on mõned arhailised tööasjad arvutis, siis ma ei julge uuemat versiooni panna. äkki osad asjad ei lähe tööle :o)
minust targemate ja julgemate naer lubatud :)

galita 24. aprill 2009, kl 20.34
Kas sa Windowsi uuendusi ei lae alla? IE7 tuli koos teiste turvauuendustega arvutisse, varsti peaks IE8 ka saama koos uuendustega alla tõmmata.
Scriptisid saad vaadata nii: Tee IE ikoonil paremklikk, vali Properties, kliki üleval sakil Security ning selles aknas kliki Custom level. Keri rippleotelu seni, kui näed Scripting. Veendu, et Active Scripting-ul oleks Enable ees linnuke ja Scripting of Java applets-il oleks samuti Enable ees linnuke. Kui sul seal linnukesi ei ole, siis pane nad.

Piret 24. aprill 2009, kl 20.57
installisin IE 7 (masendavalt võõras pilt).
tegin Sinu antud käigud läbi. linnukesed on igal pool ees.
youtube'i ikkagi ei saa :((
nüüd näitab, et pole nagu ühendust vms. ja veel mingid tabs'id, millest ma ei saa üldse aru.

ma olen hetkel üksi kodus ja teised kaks, kes siin elavad sõimavad mu ilmselt läbi, et ma IE6 asemel IE7 panin. ise olen ka tige. mulle ei meeldi uued asjad. ma olengi harjumuste ori.

- 24. aprill 2009, kl 21.03
kas sa uuele ie7 ikka õige flash playeri installisid?

Piret 24. aprill 2009, kl 21.13
-
hea, et ma midagi üldse siit praegu üles leian. masenduses olen:(

mis õige flash player? krt. ma olen iseenda peale nii tige, et ma selle IE7 panin. ma ei leia enam midagi üles ja ei saa enam üldse millegagi hakkama. ja kõik, mida ma praegu vajan, on üks laul youtube'ist, aga seda ma ei saa hoolimata kõigest ikkagi kuulata.

ja seda ma poleks iial uskunud, et tavaline arvuti koos IE-ga hakkab mu elu juhtima. mozilla firefox mulle ka ei meeldi. ja see ei näita youtube'i ka mitte:(

oleks mul relv, ma laseks ennast maha. või varastaks IE6-ga arvuti.

Piret
* eriline konservatiiv

galita 24. aprill 2009, kl 21.20
IE7 on turvalisem, kui IE6. Küll sa IE7 ära harjud, kui mõnest asjast aru ei saa, siis küsi. Vaatame järgmised asjad seadetes järele ja kui seal ka kõik paigas on. Tee IE ikoonil paremklikk, Properties, ülevalt sakk Advanced. Keri ripploetelu seni, kui näed Multimedia. Multimedia all pane linnud kõikide lausete ette , välja arvatud esimene lause "Always use Clear Type for HTML" Peale linnukeste panemist kliki Apply. Kui sa linnukesi ei pane, siis pole ka Apply vaja klikkida.
Kui see ei anna tulemusi, siis lase kõvakettalt Adobe Flash Player maha ja installi uuesti, äkki tõmbasid mõnele teisele brauserile mõeldud Adobe Flash Playeri alla. IE jaoks sobib Adobe Flash Player ActiveX. Veendu, et ActiveX oleks järel.

q4335 24. aprill 2009, kl 21.21
On väga tõsine põhjus miks peaksid uuendama oma XP viimaste parandusteni.
Sinu mõttemaailmaga inimesed elaksid veel kiviajas ja ei vaataks youtube.
Ei ole kuulnud, et programmid, mis nõuavad IE6 ei saa hakkama IE7 või IE8-ga?

ahv 24. aprill 2009, kl 21.28
kontrolli flash'i http://www.adobe.com/software/flash/about/ ja javascript'i http://www.iatn.net/help/javascript/index.html?tj=Test+JavaScript . mis tulemused?

q24567 24. aprill 2009, kl 21.29
Kas proovid vaadataerinevaid videosid või ühte kindlat?
Mõningad videod on keelatud meie riigile.
http://www.labnol.org/internet/video/youtube-blocked-video-not-available-in-your-country/2680/

ahv 24. aprill 2009, kl 21.32
flashi testi kohta. kui flash maha keerata, siis testilehel on kiri "Adobe Flash Player - A lightweight, robust runtime environment for rich media and rich Internet applications" . muidu on versiooni kohta info.

Piret 24. aprill 2009, kl 21.32
tegin nii nagu galita 21:20 kirjutas.
panin linnukese, vajutasin apply.
tegin control panel-add/remove programs vana Adobe maha ja youtube'i lehelt uue versiooni 10,0,22,87, mida seal pakutakse. ActiveX on taga olemas, aga jätkuvalt 0 lugu:((

q4335,
tundub, et ma olen kiviaja inimene, kes on siiski kuulnud youtube'st ja kiviajal ka kasutanud nimetatud võimalust.
aga muidu ma olen nõus - mulle tõesti meeldivad ''vanad head asjad'' ja ma olen eriline vastane igasugustele uuendustele. näiteks uusi riideid ma ka endale eriti ei osta. kord aastas vist. midagi. nagu sokid. raha mul samas on.

teadmatu 24. aprill 2009, kl 21.36
mine lehele ja vaata ja kirjuta siia oma versiooni number
http://www.adobe.com/software/flash/about/

teadmatu 24. aprill 2009, kl 21.43
insalli probleeid ja lahendused
http://kb.adobe.com/selfservice/viewContent.do?externalId=tn_19166&sliceId=1

Piret 24. aprill 2009, kl 21.43
adobe flash player versioon 10,0,22,87
javascripti kontroll näitab, et javascript töötab. linnukesed on õigetes kohtades.

selleni olen ka jõudnud, et on mõned šefid laulud, mida enam Eestis ei näe - nagu näiteks radiohead 'Creep'. aga õnneks on mul plaat teises toas :)

minul on otsad koos. aga see on ikka uskumatu, kui toredaid inimesi olemas on, kes viitsivad ühe konservatiivi reedeõhtustele probleemidele kaasa elada. ma tõesti tänan teid.

teadmatu 24. aprill 2009, kl 21.45
probleeid=probleemid
sorry

Piret 24. aprill 2009, kl 21.53
nonii.
kb.adobe lehel käisin. installisin maha ja siis uue.
ja nüüd kohe lähen karjun üle mustamäe, sest mingit muutust pole.

ilmselt ma pean leppima olukorraga, et youtube on minu jaoks keelatud, homme saan peapesu IE7 eest (need teised kaks on veel hullemad konservatiivid kui mina) ja siis on vaja minna poosi ja osta need laulud, mida mul on vaja kuulata.

q4353456 24. aprill 2009, kl 21.59
Sa ikkagi proovisid erinevaid videosid vaadata?
Aa ja maha installimiseks kasuta adobe tööriista:
http://kb.adobe.com/selfservice/viewContent.do?externalId=tn_14157&sliceId=1
Siis installi uuesti peale viimane versioon.

ahv 24. aprill 2009, kl 22.07
miski blokib võibolla youtube ära?

mine http://sciencesucks.info/ , seal kleebi mõne video aadress (näiteks see http://www.youtube.com/watch?v=TY3F5A9L3V0 ) alla kastikesse ja vajuta SURF! mis teateid tuleb?

Piret 24. aprill 2009, kl 22.11
q4353456
ma ei saa ju vaadata.
isegi kui trükin lihtsalt www.youtube.com, siis on jälle see hetk, et installige uus versioon ja kontrollige javascripti.

aga äkki saaks raha eest kusagilt kellegi kohale, et teha mulle youtube'i. ja ainult youtube'i.

Piret
* juhmard. arvutialal kohe kindlasti, aga nõusid peseb hästi :)

Piret 24. aprill 2009, kl 22.12
ahv,
ma olen hetkel ettevaatlikul seisukohal.

ahv 24. aprill 2009, kl 22.16
ega ma ka ei tea, mis leht see on, otsinguga leidsin;) kas f-secure seadetes ei ole midagi blokeerimise kohta? võibolla saab youtubele erandi sättida vms.

Piret 24. aprill 2009, kl 22.20
ahv,
ma ju usaldasin sind:(
f-secure on starmani poolt ja seal ma ei saa ilmselt midagi sättida.

ahv 24. aprill 2009, kl 22.20
midagi halba juhtus või? :(

Piret 24. aprill 2009, kl 22.28
aga ma hakkasin lihtsalt mõtlema, et vanasti istusid inimesed küünla- või mõne muu tule valgel, sõid omi taimi ja omai loomi ja kõigil oli ilus nahk ja elupilt selge.

aga mis nüüd - telekas mängib, raadio mängib, arvuti mängib (v.a. youtube ;)) ja ma lähen närvi. hoolimata sellest, et kõik 21.sajandi inimesele vajalik peaks olemas olema. ahjaa, soe voolav vesi on ka olemas. elektrist rääkimata.

ainuke järeldus, mis mina siit teen - haige on see elu, mis ripub arvuti küljes - kui miski leht ei avane või browseri versioon on vananenud, siis polegi elu või?

või nagu ''Jan Uuspõld läheb Tartusse' - kas on üldse elu enne surma???
ja vastus on, et on küll, kui youtube mängib ;)

Piret 24. aprill 2009, kl 22.38
ok, ma käisin seal teise toas ära ja tõin plaadi, mida mul vaja oli.
selles mõttes ma olen haige inimene küll, et mul on see muusika olemas, aga ma ikkagi tahan, et vajadusel saaksin ka kohe netist taustaks...

ahv,
halba ei juhtunud midagi. jäi sama seis. s.t. zero.

Piret
* kuulab isiklikku plaati :) ja kõvasti ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

Sõnumid.
Pets, 02.09.14 16:54
Tutvun vormika naisega
Mees, 02.09.14 16:40
Diivanvoodi + 2 tugitooli
Ips, 02.09.14 16:36
Fotostuudiot, fotograafi