Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
google otsing

Mari 16. jaanuar 2012, kl 11.44
Juba kolmeandat päeva ei tööta Google otsing.Viskab Zizu õllereklaamilehele.Kas oskab keegi aidata,et miks nii?Kas pean arvutiga midagi ette võtma või see peabki preagu nii olema ja siis kui kaua?Palun tõsiseid vastuseid,kuna olen arvuti pärast murelik.
avatar Tônis. 16. jaanuar 2012, kl 11.54
Vokk on nakatatud. Kui viirusetõrjest oled midagi kuulnud siis võiks mõne kasutusele võtta.
Edu.

lammas wää - offline 16. jaanuar 2012, kl 12.12
pead täpsemalt lahti seletama kuidas google.ee kasutad!
mis otsingusõna kasutad?
iga sõna peale viskab Zizu.ee reklaami?
pilt asjast oleks päris hea

ei ole kuulnud Zizu.ee leht oleks pahalastega seotud
vähemalt veel mitte:)

Tõnisele 16. jaanuar 2012, kl 13.11
Tänud vastuse eest!Mul on Elioni arvutikaitse peal.Kas annaksid nõu,mida pean oma arvutiga veel ette võtma?Mul vaja ta töökorda saada ehk sellest nakusest vabaks..kas on võimalik,et nakatunud arvutist saadetud meilid võivad läbi tulla ka Elioni arvutikatsest läbi?Su vastust oodates.

-Fucs 16. jaanuar 2012, kl 13.36
kas viskab siis Zizu.ee lehele, kui tahad Google.ee lehele minna (otsinguakent avada) või siis, kui oled otsingusse kirjutanud otsitava fraasi ja vajutanud "Otsi" ?

Millise veebilehitsejaga surfad? Internet Explorer? Muu?

______
Puhasta alustuseks veebibrauseri ajalugu ja küpsised kas veebilehitseja enda Tööriistad menüüd kasutades või CCleanerit kasutades.
Tee arvutile restart.

Mari 16. jaanuar 2012, kl 14.42
Otsingusõna sisestan üleval paremasse kasti ilma .com või .ee ta,kuna ei tea alati,kas õige on ee või com .Siis läheb otsing küll edasi õieti,kuid kui hakkad faili avama, oled zizu õllereklaamil...Internet explorerit vast kasutan.Kahjuks pole päris kodus selle teemaga ja seda olukorda ei mäleta olevat...

ving 16. jaanuar 2012, kl 14.54
Ma ei saanud ühel hetkel enam BBC News saidile. Laadimine jäi toppama es.optimost peale. Pidin siis kõik cookied arvutist puhastama ja alles siis viga kadus.
avatar Fucs 16. jaanuar 2012, kl 15.09
Jah ilmselt IE ja mingi Websearch toolbar seal.

Nomaiteamaitea :))

Kasutad seda "ülemist väikest akent" harjumusest ?
Ei ole kõige parem harjumus. Mine

http://www.google.ee/

ja pane kasvõi oma järjehoidjatesse see leht ning kasuta Googlet järjehoidja kaudu.

Edasi on lihtsam kasutada Ccleanerit kui juhendada sind läbi IE menüüde.

Ccleaneri saab siit

http://www.piriform.com/ccleaner/download...

Salvestad selle arvutisse ja lähed sinna kausta kuhu selle salvestasid arvutis ning paned käima ja installeerid ära. Pärast installi käivitad Ccleaneri ja valid "Puhasta". Kliinib su arvuti saastast puhtaks ja see "väikese akna" sündroom peaks kaduma.

______
►Tegelikult ei tea ma midagi.
Fucs™
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

tutvun pika ja väärikaga (1)
Maarja45, 19.09.14 20:13
Otsin oma Tekki (1)
Padi, 19.09.14 20:19