Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
pikad juuksed

naine50+ 05. oktoober 2010, kl 03.34
Olen 57.a. ja kannan pikki juukseid, põhiliselt on need mul hobusesabas. Kas olen naeruväärne või on see ok? Tegelikult ei raatsi neid eriti maha ka lõigata. Mis arvate?

n32 05. oktoober 2010, kl 03.49
Mind küll ei häiri, mida keegi kannab. Kui ise oma juustega mugavalt tunned, siis ongi see sinulik ja kellegil ei peaks midagi selle vastu olema ainult sellepärast, et oled 57.

See on muidugi teine teema, millised juuksed su näokujuga sobiksid jne. Aga kuna pilti pole, siis.... eeldan, et sobib :)

marju45 05. oktoober 2010, kl 08.54
Pikad juuksed on naiselikkuse etalon.Sõltumata vanusest.

muki 05. oktoober 2010, kl 09.35
Minu kolleeg on ka 57 aastat vana ja tal on pikad juuksed, hallid muideks. Hea on, et on hobusesabas, lahtiselt ajavad täitsa öökima. Tal on sellised juuksed, sest pole raha juuksuri jaoks, nii ta vähemalt väidab.

kena proua 52 05. oktoober 2010, kl 11.36
Ka mul on pikad juuksed, kannan erinevaid soenguid, kus saab pikki juukseid üles või taga kuklasse soenguks keerata, kinnitada, kokku põimida ja ka lahtiselt kanda,samuti seotult, mitte ainult hobusesabana. Pikad juuksed kaunistavad naist ja enamuses meestele meeldivad pikkade juustega naised. Vanust vaatamata. Pikad juuksed aga vajavad pidevat hoolitsust, et nad oleks ilusad ja läikivad, tugevad ning terved. kes sellest ei hooli, ajavad ennast nudiks. Nii, et vaata erinevaid juuste sättimise stiile ja ära lõika maha.

m 05. oktoober 2010, kl 14.35
kena proua 52 -l ja juuksed, vat see on uudis?
avatar Tippin 05. oktoober 2010, kl 15.26
Pikk juus, lühike aru - arvasid vanad eestlased. Miks küll? Lingi panemise võimalus on ikka lahe!

või ii? 05. oktoober 2010, kl 17.11
Kunagi kena proua mõnitas mind soengu teemat tõstatades, et ainult lollidel muttidel on pikad juuksed, nüüd kuulen tal endal ka!
Aga pikk juus on siis ilus, kui juuksed on paksud ja nende jaoks jätkub aega ja raha. Seda viimast kulub päris palju, sest värvimine ja fõõnitamine ainuüksi 650 + siis veel kerge föönisoeng lisaks.

kena proua 52 05. oktoober 2010, kl 17.25
to või nii

Pole sul pikki juukseid, ära valeta. Nudi oled!

Ära räägi rumalusi, pikad juuksed on alati olnud in.

Boruness 05. oktoober 2010, kl 18.15
Miks ka mitte pikk juus ilus juus, ka expresidendi proua Rüütlil olid ka väga ilusad ja pikad juuksed, muidu nudivad kõik vanemad daamid omale lühikeseks.

Pannud vähe vanem daam, see pärid kõbus siin.
avatar valulla 05. oktoober 2010, kl 18.28
On inimesi, kellele ei sobi pikad juuksed; on inimesi, kellele ei sobi lühikesed juuksed. Sellele lisandub naise elustiil ja riietusstiil, mis määrab samuti, millise pikkusega juukseid kanda. On kauneid naisi, kellel väga pikad juukseid ja samas lummavaid ja stiilseid naisi, kellel siilisoeng. Seega ei saa ilmselt väita, et pikad juuksed on naiselikud ja vastupidi.

juuksed 05. oktoober 2010, kl 23.01
kui need juuksed on luitunud, hallisegused, lihtalt pidevalt ja tuimalt hobusesabas - siis on kole. usu mind. pikka juust võib endale lubada, kui viitsid pidevalt värvida ja soenguid vahetada.

redhead 06. oktoober 2010, kl 12.13
Olen märganud seost pikkade juuste ja naiste "vaba oleku " vahel. Ehk siis: reeglina on pikkade juustega kõik naised, kes on alateadlikult meeste otsimise peal väljas. Turvaliselt (ja just turvaliselt) abielus olevad hakkavad juukseid lühendama.
Polegi aru saanud, kas tegemist on tõesti alateadliku võrkude panemisega või pole abielunaistel enam aega pikkade juuste eest hoolitsemiseks?

Anna 06. oktoober 2010, kl 12.42
Pole vahet, on juuksed pikad või lühikesed, tähtis, et oleks terved ja hoolitsetud, ja et sobiks inimese olemisega. Mu meelest paljudel on pikad just seepärast, et ei oska nendega midagi peale hakata. Ilusaid pikki juukseid näeb vanematel naistel ikka väga harva, seevastu julget ja ilusat lõikust poolpikkade või lühikeste juustega sageli.
Ise vahetasin juuksurit, kui see umbes 45-selt mutistuma hakkas ja arvas, et ma pean seda koos temaga tegema. See uus on mu juustega väga rahul ja mu juuksed temaga ka:)
redheadile vastuseks - mina loobusin pikkadest pärast viimast sünnitust, ei saanud muidu väga tugevate ja tihedate juuste väljalangemist kuidagi pidama. Siis avastasin, et lühikesed (poolpikad tegelikult) on väga mugavad ja sobivad ka rohkem, ei näinud mingit põhjust neid uuesti pikaks kasvatada.
Alateadliku võrgutamisega võib tegu olla küll, turvaliselt abielus naised seevastu on enesekindlamad, neile ei lähe juuste pikkus enam korda. Ma arvan, et hoolitsemises pole põhjus, sest korralik lõikus vajab rohkem hoolitsemist kui lihtsalt pikk juus.

redhead 06. oktoober 2010, kl 12.49
Olen ise kõik etapid läbi käinud: nii pikad - poolpikad-lühikesed kui ka taas pikad. Ja on ikka oluline vahe, kas saad hommikul 10 minutiga pea pestud/soengu tehtud, või pead tunde pikki juukseid kuivatama (mul on teised paksud ja lokkis ka ja fööniga kuivatades jäävad need tõsised haralihoidvad ja kahused - seega üritan fööni vältida). Nii et siiski: lühike soeng nõuab igapäevast hooldust vähem, küll aga juuksuris käimist tihedamalt.

Anna 06. oktoober 2010, kl 13.08
Tean seda lokijama ja tundide viisi kuivatamist, just seepärast eelistangi lühemaid. Käin mitu korda nädalas trennis ja siis on eriti tähtis, et saaksin juuksed jälle kiiresti korda. Ma pidasin silmas eelkõige juuksuri juures käimist.
Aga ma ei arva, et kui ma abielus ei oleks, mässaksin pikkade juustega meeste püüdmise eesmärgil teadlikult nagu mõni siin õpetab. Oma mugavus maksab ka midagi.

sirel 06. oktoober 2010, kl 17.24
Ka minul pikad juuksed, paksud, loomulikud lokid ja värvitud. Juuksuris pole kaks aastat käinud. Juukseid kannan soengusse seatuna ülespandult, hobusesabaga olen kodus või talvel mütsi alla topitud.

lylac 06. oktoober 2010, kl 18.22
Kohutav on lugeda kui mõni pole mitu aastat juuksuris käinud, juukseotsad tahavad pidevat lõikust ju. kui vähe endast ikka lugu peetakse ja kui vähe ennast armastatakse. Tutt ka nagunii metsa kasvanud, öäk.

Riinu 06. oktoober 2010, kl 19.05
lylaciga nõus, meil ka töö juures üks naine, 50 ja natuke peale, juuksuris pole aastaid käinud, juukseid värvib mingi säästuka värviga, lausa jube vaadata. Ma ka just rikkur pole, aga enda välimuse jaoks olen küll nõus rohkem välja käima. Seda enam, et vanus juba pea 50.

sirel 06. oktoober 2010, kl 20.18
Oh taevas, miks kohe nii hullusti see juuksuris mittekäimine sõnavõttu tekitas. Juuksur käib kodus ja teeb vajalikud protseduurid: lõikab juukseotsi, teeb peamassaazi, värvib juukseid ja tagatipuks seab soengusse, kas igapäevase või õhtusoengu. Koduvisiit tuttavalt juuksurilt maksab 200 krooni. Luban sellist teenust endale iga nädal paar korda, ainult juukselõikust mitte.

to sirel 07. oktoober 2010, kl 15.11
Siis nii kirjutagi, mitte mingit jura et juuksuris üldse ei käi. On ikka pehmete ajudega tegelased siin foorumis.

sirel 07. oktoober 2010, kl 17.30
to sirel
ma ei käi ju juuksuris, juuksur käib minu juures, kas seda oli nii raske aru saada. Peaksid seda pehmenenud aju peeglist seirama.

õunasüda 07. oktoober 2010, kl 17.39
Oh, teid, vaesekesi, jälle nälg kallal, üksteise kintsus kinni:)

ojee 07. oktoober 2010, kl 17.44
õunasüda - sina pane üldse oma pudrumulk kinni, teemast pole sul kunagi midagi öelda

sirel on töötu ja muidugi muud midagi teha pole kui iga nädal paar korda juuksur koju kutsuda:)))) mis mõte on töötul 4 sotti nädalas juuksuri peale kulutada. usun ma jeeee

õunasüda 07. oktoober 2010, kl 17.55
Pane sa ka, süda võib ära jahtuda:)

Mes 07. oktoober 2010, kl 18.02
Sul ojee on jälle pea persega vahetuses, tee midagi

Mees dogiga 07. oktoober 2010, kl 18.14
Kas sa ojee oled mõisamoonaka järglane, kellel pole kunagi pennigi peesse pista, nii, et kui töö kaotad, siis on sul otsad. Targematel inimestel on hoiused, investeeringud, kinnisvara-palk ei ole ainuke tuluallikas.

kraaks 07. oktoober 2010, kl 18.49
sirelil on tõeliselt kadestamisväärsed kaunid juuksed...iga naise unistus. kui ma neid ise ei oleks näinud...ei teaks kiita.
ja üleüldse...see on igaühe enda asi, kuidas juukseid kannab...peaasi, et ta endaga rahul on.
sirel on endaga rahu...aga kas ka need endaga rahul on, kes arvavad endal õiguse olema igaühele halvasti öelda...vaat sellele tahaksin ma vastust.

ojee 07. oktoober 2010, kl 18.53
Ka minul pikad juuksed, paksud, loomulikud lokid ja värvitud. Juuksuris pole kaks aastat käinud. Juukseid kannan soengusse seatuna ülespandult, hobusesabaga olen kodus või talvel mütsi alla topitud.

Juuksur käib kodus ja teeb vajalikud protseduurid: lõikab juukseotsi, teeb peamassaazi, värvib juukseid ja tagatipuks seab soengusse, kas igapäevase või õhtusoengu. Koduvisiit tuttavalt juuksurilt maksab 200 krooni. Luban sellist teenust endale iga nädal paar korda, ainult juukselõikust mitte.
--------------------------------------------
nii vastuolulist iba ei saa üks kaine naisterahvas küll ajada, vist on sirel jälle ennast täis kaaninud

Madu 07. oktoober 2010, kl 18.55
Kraaksule: Kui nad endaga rahul oleksid siis nad ei kargaks teiste krae alt kirpe otsima.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

kiirelt kaalust alla (1)
109kg, 31.07.14 05:28
Viru Folgi Pass
H., 31.07.14 00:21
KÜSITLUS: Purgisupid
külaline, 30.07.14 23:58
sente (1)