Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Romantiline õhtusöök Tartus?

kris 13. september 2004, kl 16.31
Kallid tartlased, palun head nõu, kus korraldada romantilist, hea söögi ja veiniga õhtut?

pipp 13. september 2004, kl 16.49
aga proovi itaalia kööki, on vist gildi tänaval. suht hubane ja head söögid, usun et ka korraliku veini leiad. kui aga esmane on vein, siis wilde alumise korruse vinoteek peaks ju suht mõistlik olema, usun et ka püssirohu veinikelder võiks sobida.
Mine käi ise kohad enne läbi ja otsusta sisetunde järgi, kuid usun et need kolm kohta oleks kõige paremad

loll 13. september 2004, kl 19.45
entri on selline peenem ja pisut kallim restoran. õhtuti on seal vahel ka elav muusika. suured aknad, kust saab linnale pilku heita ... jne

kkk 13. september 2004, kl 21.03
Mina Entrit ei soovitaks, koht küllaltki alla käinud ja teenindus annab ka soovida. Pigem juba Atlantise restoran, kus hinnad küll kallimad, aga kvaliteet ikka tunduvalt parem. Ja minu arvates romantikaks paremat kohta Tartus ei leidu:)

mari 13. september 2004, kl 22.31
lõpetage ära, Entri nüüd küll mingi peen koht pole.

totupiilu 14. september 2004, kl 08.40
Atlantise restoran

Kurruvutt 14. september 2004, kl 11.01
Igal juhul Atlantis. Praed on kõik suurepärased. Kui midagi erilist eelroaks soovite, proovige kindlasti mereandide salatit! Ja magustoidud on super, igasugused koogid ja Creme Brulee.
Tahaks kohe minna...

sinine 14. september 2004, kl 11.42
tule taevas appi!
atlantis küll romantiline koht pole.
see hoone juba väljast kole, seest rääkimata.

romantiline võib olla Barclay hotelli restos kui pargis tuled põlevad v. lehed lendavad.

kris 14. september 2004, kl 11.46
aitäh soovitajatele! Ise pole tartlane, seetõttu on hea nõu teretulnud:)
Küsin veel, kas Rasputin on romantiline?
Ja kas Tartus on 2 Itaalia restot, Gildi ja Munga tänaval, või on see üks ja sama? Ja millised nad on?
Cafe Shakespeare?

pipp 14. september 2004, kl 13.08
Rasputin ei ole romantiline, see rohkem pubi
itaalia restosi on kaks, st üks neist pizzakas ja teine restoran. see mis sobida võiks on gildi tn, kannab nime itaalia köök. see selline pisike ja hubane (enamasti on olnud)
cafe shakespeare mina ei soovitaks ja entrit KINDLASTI mitte
atlantis võib õhtul täitsa kena olla, kui istud akna alla, vaade jõele...minu aravtes on natuke liiga kõle, aga vaade on hea
barclay võib ka sobida tegelt, see ei tulnud algul meeldegi.
Ilusat romantikat igal juhul!!!

joko 14. september 2004, kl 13.19
Atlantise toidud on mõttetult maitsetud - kalli prae kartul oli mitu päeva vana ning ujuvas rasvas praetud - jäkk!

Ei soovita mitte mingil juhul Atlantist

Kui vajad ahjusooja - siis Gruusia saatkond + odavad toidud
Kui vajad ilusat tuledes linnavaadet ning beilekultuuri viljelevat paika - siis Enter
Odavaid toite - Ristiisa pubi
Päris romantikat pakkuvat kohta ei oskagi hetkel pakkuda - järelikult peate selle ise enda jaoks looma!

pipp 14. september 2004, kl 14.58
gruusia on tõsiselt hubane ja kodune, aga kas seal pole nii et rasvalõhn üleval? viimati oli ja hakkas nagu nats häirima... muidu hubane, odav ja stiilne

K 14. september 2004, kl 18.52
Aga äkki Neljas aste Toomemäel. Ainuke puudus on see, et kella 21st läheb kinni.
Shakespeares on olnud siiani hea teenindus.
Atlantist loetakse Tartu üheks parimaks, ka kallimaks. Sinna minnakse näiteks väliskülalistega (muu hulgas ka linnavalitsus jne. ). Broneeri kindlasti laud - lihtsalt kena minna ja öelda, et meile on laud reserveeritud ja küsi akna alla.

liis 14. september 2004, kl 23.19
Neljandat astet kiidetakse jah, aga ma olen seal vist 3x käinud, no ei meeldi, salatil on nii vastik külmkapi maitse juures, ei ole head söögid.
Atlantis mulle meeldib küll, ja kõige kallim ta vist nüüd küll pole, Barclay ikka kallim.

pipp 15. september 2004, kl 09.12
mind paneb hæmmastama see neljanda astme kiitmine, ma ise sain kunagi (küll mitu aastat tagasi) nii halva kogemus osaliseks - söök oli sõna otseses mõttes jälk ja vaimuvaene. ehk on tõesti muutunud ja peaks minema vaatama, aga no ei kisu ja ei julge... eks vist tõsi et ühest negatiivsest kogemusest piisab

E4 15. september 2004, kl 09.21
Minule meeldib kõige rohkem Rasputini köök. Koht ise on küllaltki pealetükkivalt omanäoline- kellele ei meeldi, seda häirib terve õhtu, kellele meeldib, on võimalus täiega nautida. Sisekujundus rõõmsameelne kitš, õhtul laulis ühemehebändikas vene šlaagreid. Kuna meie seltskonnas on nii noori, kes 20-40 aasta taguseid aegu ei tea, kui ka neid, kelle jaoks see ilus nooruseaeg oli, siis tunne oli pigem nostalgiline-lõbusaid lugusi heietav.
Atlantise sõõk ja teenendus meeldib ka, aga tõesti aknaalused kohad- muidu on mittemidagiütlev ja kõle.
Minu romantikameelega sobib ehk kõige paremini Püssirohu veinikelder, aga sinna on mõtet minna, kui oled ikka tõesti veinilemb.

siisike 16. september 2004, kl 00.37
vaat kris, nagu siit loed on arvamused seinast seina - maitsed ju erinevad,
hea soovitus on küll ise vaadata, et mis just sinu jaoks tundub romantiline, kuid kui seda uurida ei saa, siis ilmselt aitab ka see, milline ise oled ja koht ei pruugigi kõige olulisem olla
ja mis seal salata, tartus pole liiga head kohta
ma ise käin muidu vahest püssirohu vinoteegis, wilde on ka päris hubane ja atlantis ehk kõige klassikalisem (liiga kallis muidugi) jne ... :-) valik jääb ikka sinu teha

dea 16. september 2004, kl 15.09
Entri on bussiootepaviljon. Jubedad toidud ja vilets teenindus.

Atlantisesse tasub minna, kui tahad (peaaegu) omaette olla. Nädala sees on see tühi nagu muuseum:). Toitudel pole nagu vigagi. Kala on seal päris hea.
Rasputin on lärmakam, Wilde toidud on pisut paranenud, Neljas Aste pole mulle kunagi meeeldinud (nagu mõni asutuse kohvik vanasti). Baqua on omapärane (kui hiina toidud istuvad) ja selline vaiksem kohake. Barclay on hetkel vist kõige elitaarsem koht. Draakoni (hotelli) pole veel proovinud.

Mann 16. september 2004, kl 16.18
Keegi pole maininud Kuperjanovi tn asunud Korea restorani. Ise pole enam paar aastat Tartus, ei tea , kas veel töötabki. Igatahes käisime seal mõned aastad tagasi oma pulmaastapäeva tähistamas. Oli ilus interjöör ja fantastilised toidud (eriti terava maitse armastajale).

aga 16. september 2004, kl 19.46
wilde veranda?

mh the second 16. september 2004, kl 20.32
Pole ka hiljuti baguas käinud, aga seal oli vanasti suurepärane võimalus peituda taimedest võrestiku või akvaariumi taha.

pipp 17. september 2004, kl 11.29
Kuperjanovi Korea restoran on kinni

jinny 17. september 2004, kl 11.34
Ristiisa pubis on head ja normaalse hinnaga toidud .

Mann 17. september 2004, kl 13.24
Kahju, kena koht oli.

pipp 17. september 2004, kl 14.26
suhteliselt meeldiv jah, privaatne ja söögid olid ka huvitavad

Elsa 24. september 2004, kl 23.13
Teema juba pisut vananenud, aga soovitaks hoopis seni soovitamata China Gardenit, praktiliselt Küüni-Raekoja platsi ristil. Sealne peakokk olla see, kes Tsink Plekk Pangest ära tuli. Miljöö all on kindlasti põnev ja stiilne, punane sügav toon domineerib. Ja söögid on ka viimase peal...
Ning Wilde veranda on minu arust ka tore koht. Söökide üle pole mina üldjuhul kurtnud, pigem vastupidi ;)
Entri võiks tõesti viimane koht olla, kust romantikat otsida :P Bussijaama ootepaviljon on üsna sobilik võrdlus ;))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

supiköök (2)
Roheline v, 21.04.14 10:00
Soovid 400 eurot, et teeselda mu uut naist,… (11)
Väsinud me, 21.04.14 10:06
mida vóib juba óue külvata (1)
kärsitu, 21.04.14 09:42
gaasid ja colinox
mures ema, 21.04.14 09:05
pölvesidemete venitus (1)
uurin, 21.04.14 08:52
kõhumassaaž
küsin, 21.04.14 08:14
Meid ootavad ees suured teod!
Begemot, 21.04.14 08:03
Buliimia