Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
Stiilne mees?

Toomas 35 28. august 2011, kl 22.30
Armsad naised, mis oleks Teie arvates sobiv riietus mehele, kes lihtsalt õhtul pubisse - klubisse läheb? No et oleks hea vaadata ja mehel endal ka mugav, ning praktiline.

ingrid 28. august 2011, kl 22.39
Panegi midagi. Mugavat. Ja praktilist. Ära ainult kikilipsu pane, see oleks küll õudne. Tavalise võid panna, kui lipsumees oled. Lips on stiilne üldiselt. Näitab, et sa pole mingi mannetu vend.

öie 28. august 2011, kl 22.49
kvaliteetse väljanägemisega tumedamad teksad (mitte alt liiga kitsad ja kukekad), slimfit (kui figuur lubab) ühevärviline (mitte roosa v helelilla) triiksärk/t-särk, moodsama lõikega nahkjakk (mitte pintsakutaoliste revääridega) või pinstak(mitte ülikonna oma, vaid eraldimüüdav teksadega kantav), mustad mokassiinid, näiteks must seemisnahk (palun ära valgeid sokke alla pane), ilus kell, hea lõhn. ei pea olema mingi übermoe röögatus, klassika töötab alati. detailides peitub võlu: kingad peavad olema puhtad ja hooldatud, mitte vanad, paksu kummitallaga ja lääpatallatud- naised vaatavad peaaegu alati kingi; särk peaks olema samuti korralikult triigitud, puhas; sokid mustad õhukesed ja ilma mustrita. hea juukselõikus , korralik parfüüm ning kena käekell annavad viimase lihvi.

vaata netis ringi armani jeansi, mango man (gerard pique) jt kampaaniaid- saad inspiratsiooni. samuti guugelda igasugu staare- jalgpallureid, lauljaid...paljud kannavad väga lihtsaid riideid, mis koos mõjuvad väga hästi. ma ei ütle, et pead ka täpselt samasuguseid ostma, aga vb saad mõtteid;)

Bäftomei 28. august 2011, kl 22.50
Tavaline igapäevaülikond (hall või sinine; must on sobilik ainult matustel) kõlbab küll, kui klubi puhul just mingisuguse väga elitaarse seltskonna ajaviitmiskohaga tegemist pole. Viimasel juhul tuleks siis poolpidulik (a'la vanakooli James Bond) rõivakomplekt välja otsida.

soovitaja 29. august 2011, kl 00.11
Alustusks lisan eelmisele kommentaarile, et musta ulikonda matusele mitte mingil juhul selga panna. Mees kannab matusel tumedat v.a must klassikalist ulikonda ja musta lipsu. Kusjuures sama reegel kehtib ka poiste kohta - leina, viimse teekonna juuresviibimise mark on must lips mitte ulikond. Naised kannavad musta riietust. Kui poiste kohta kehtib sama reegel mis meeste, siis tudrukute puhul mitte. Tudrukule seotakse juustesse must pael voi peavoru kusjuures minimalistlik. Mitte aru saada, et must laikivast plastist kriiskavate klaasitukkidega ule valatud.
Pubi ja klubi on veidi erinevad kohad ja klubi ja klubi vahel on ka erinevus.
Pubi on niisugune koht kuhu pohimotteiselt voib alati minna voi sealt labi hupata terviamaks sopru, baarmeni, niisama kiikama what is going on. Elan ise kull teise kultuuriga paigas, aga vaga suurt einevust nuud Eesti ja siinsete olude vahel ka ei eksisteeri. Moned mehed k.a abielulised kaivad isegi pubis breakfast'l. Moned soprade voi tookaaslastega lounastamas. Koige kuumem aeg pubides on loomulikult parast toopaeva loppu. Siis jooksevad ettekandjad horgutavalt lohnavate praadidega ja veinipudeli avamisel kuuluvad plumpsud taidavad jutusumina, muusika ja soogiriistade klobinast tuunet ruumi, mis peaks tekitama meeldiva loogastumis-meeleolu, pingetest vabanemise ja igat muud moodi positiivse meeleolu. Ma ei usu, et taolises miljoos sobiks kanda midagi liibuvat voi muudmoodi mehe jaoks veidi kummalist. Inimesed elavad tookohast teinekord kaugel ja puudub voimalus minna koju riideid vahetama. Pubi on koht, kuhu void igal ajal minna oma igapevases toovormis. Kui kannad ulikonda, ava pintsakunoobid, viska viimane sootuks hooletult toolileenile NB! Ara unusta pikanapumeeste jaoks taskutesse rahakotti ja telefoni, ava ka sargi ulemised noobid, kui ei taha lipsu taskusse toppimisega kortsutada, lase solm lodvaks. Kui kannad teksaseid ja sviitrit, mine nii nagu oled. Kui oled sportlik, void minna ka sportlikus stiilis kusjuures see ei tahenda, et selles riietuses millega trenni teed. Sobivad ka boheemlaslik stiil.
Kui jutt on ooklubist siis oleneb millisest. Mones kohas noutakse ulikonda ja moni koht lihtsalt ongi niisuguste inimeste koht, kes iialgi liibuvat ei kanna, lahevad ooskes pidutsema nn siidises voi artistlikus stiilis ulikonnaga. Moni koht eeldab toesti laikivat kehajooni rohutavat ulaosa ja liibuvaid pukse. Koik oleneb klubist.
On veel uks klubi nn kinnine klubi. Naiteks sigariklubi, bridziklubi, konjakiklubi, meesteklubi kus liikmed ohtuti kogunevad. Need kohad eeldavad mitte kull vaga ranget kuid kindlasti mitte ka laikiv-liibuvat stiili. Casual suit voi mustad teksad ja must sviiter alati abiks.
Head klubitamist Eestimaal!

Toomas 35 29. august 2011, kl 22.27
Tänud kõigile, kes hüva nõu andsid. Küsisingi sellepärast, et ma ise võin ju paljugi arvata, kuid ka teiste inimeste arvamused ja kogemused kuluvad alati marjaks ära.
Tegelikult riietungi umbes nii, nagu kirjutaja "Öie" (22.49) asja üles on tähendanud. Armastan tumedamapoolseid kvaliteetteksasid, natuke heledamaid korralikust nahast suvekingi (suveperioodil muidugi), "peenikese" mustriga mugavat triiksärki, hooldatud soengut, hästivalitud, kerget lõhna ja kvaliteetset käekella, mis olevat mehe ainuke ehe. Ise arvan, et olen ehk pisut normaalsem, kui veninud T-särgi vennad, kuid mine tea, maitse asi.
Seega olekski huvitav teada, kuidas asi vastassugupoolele paistab, ilma, et ma lantimas käiks, kuid õige riietus annab lihtsalt hea enesetunde.

To: Toomas 35 30. august 2011, kl 03.17
:-) Ma oleks huvitatud teada saada, et mida kujutab endast kvaliteetteksa? No tume on tume st see on selge, aga mille alusel ma leian just selle kvaliteetteksa?
Ja missugused parfyymid on nn valitud kerged? Nimeta ikka ka neid, kuidas muidu malli saab?
Ja veel, et missugune kell on kvaliteetne ja missugune mitte? Kuidas see vahet teha?

Toomas 35 30. august 2011, kl 18.01
Vaata, kulla uudishimulik, eks meil ole kõigil asjadest omad arusaamad. Minul siis järgmised: Kvaliteetteksa on minu arvates: nägus,hästi istuv, mugav kanda, kerge hooldada(ei muuda esimeses pesus oma värvi ja suurust), ning südamerahustuseks, on toodetud maineka riidetootja poolt. Kuna masuaeg, siis hetkel kannan Guessi ja Armanit.
Kerge parfüüm on see, mida nuusutades tunned, et hingamine läheb kergemaks, mitte vastupidi. Lõhnad, mis hinge kinni panevad ja peavalu tekitavad, pole minu jaoks, seega nimetan neid, oma talutavuse pärast rasketeks. Hetkel kasutuses üks KENZO uuematest toodetest.
Kell on minu jaoks kvaliteetne, kui ta näeb ilus välja, käib täpselt, vajab minimaalselt hooldust, on usaldusväärne, ei karda vett, ega põrutusi, energiaallikas peab vähemalt 5 aastat vastu. Praegu kannan FOSSIL blue ajanäitajat, kuna oli teine hinna ja välimuse suhtelt parimaid, kui selle soetasin. Uskumatult hästi seni teeninud ja lihtsa inimesena, rahuldab mu vajadused täielikult.
Vat sellised nägemused siis asjadest, ühe tavalise eesti mehe, arusaamade järgi. Kindlasti on see paljude arvates ülimalt maitselage, kuid selleks ma siin ju olengi, et pisutki haritumaks saada. Nii, et - ootan arvamusi ja ettepanekuid. :-)

To: Toomas 35 31. august 2011, kl 14.34
Ohh, suur kalli asjaliku vastuse eest.
Pole vaja muretseda, see on maitsekas ja korrektne ja asjalik valik. Edu Sulle siis pubis semudega aega veetma ja klubis ilusaid tibisid tantsitama;-)

Kenzo 31. august 2011, kl 15.57
Mis selle kenzo viimase aroomi nimi on?

Toomas 35 31. august 2011, kl 18.43
Tänud Sullegi, sest üks korralik kalli, kulub keset kiiret töönädalat, kindlasti kohe ära. (loodetavasti esindad ikka vastassugupoolt :-) )

Mai 31. august 2011, kl 21.29
aga mind hoopis huvitab, kustkohast pärineb siin vahepeal kõneleja matuseriietuse etikett? Mis saab, kui mehel ainult must ülikond ongi? ja mis värvi riideid tüdrukud kannavad lisaks mustale lehvile juustes? Kas matuse jaoks peab ekstra ostma peavõru või musta paela juustesse või võib ka lihtsalt juuksekummiga juuksed patsi panna? ja kas lühikeste juustega neiud peavad peavõru juustesse suskama?

Tundub, nagu sõna oleks võtnud see etiketiõpetaja, kes siin vahepeal igalpool igal teemal sõna võttis.

soovitaja 31. august 2011, kl 23.09
Ei ole opetaja, aga tootan alal kus etiketi tundmine on hadavajalik. Baasteadmised olen saanud Tallinnas ESKO koolitustel opetaja Maaja Kallastelt. Sama voib lugeda ka tema raamatust "Oh ajad, oh kombed".
Laste riietus peaks olema tagasihoidlik st ilma sitside-satsideta, uhevarviline ja minimalistliku tegumoega.
Must juuksekumm on ju taitsa ok. Juuksed patsis voi hobusesabas on vaga viisakas, tagasihoidlik ja sobiv ja poisipeaga sobib must juuksevoru vaga hasti. Loodan siiski, et seda etiketti laheb koikidel minimaalselt vaja, aga eks me oleme uhtmoodi surelikud ja ... :-(

abx 01. september 2011, kl 01.12
http://style.ralphlauren.com/askralph/fa11_m_top10.asp?ab=int_082411_RLSG_HERO_MENFALLTOP10_EXPLORENOW

Tiiu 04. september 2011, kl 19.00
Toomas, lisaks eeskõnelejatele lisaksin kaks kommentaari:
1) Väga tihti rikuvad kingad mehe väljanägemise. Kingad peavad alati olema värsked ja hooldatud väljanägemisega. Ja stiilsed. Ilusad nahast soliidse lõikega kingad (nii palju kui ilm lubab). Ka teksadega ja casual riietusega. Ja ka talveks soliidsed kingsaapa taolised jalanõud nahast. Jah, ilusad ja hea kvaliteetiga jalanõud on kallid, aga investeeringut väärt.
2) Ja hoia alati oma käed korras. Ära lase küüntel kasvada ja hoolda käsi. Ma ei pea silmas maniküüris käimist. Vaid pelgalt küüned pidevalt lõigatuna hoidmist ja küünenahad korras hoidmist. Olen kohanud mehi kes on investeerinud tuhandeid eurosid kelladesse ja ülikondadesse aga mehe väljanägemine on ikka vastumeelne hooldamata käte pärast.

Esteet 05. september 2011, kl 20.57
Minu jaox on k6ige olulisemad asjad:
1. Hambad - terved, puhtad, korraparased

2. K2ed - puhtad, hoolitsetud, ei meeldi t6ntsid ja paxud s6rmed ega ka karvad k2tel v.a k2sivarred v6ivad olla karvased, aga siis olgu ilusad mustad ja tihedad

3. Jalalabad - terved, puhtad, l6igatud kyyntega, ilma paxude nahkadeta kannal ja talla all, korrap2rased varbad, ei meeldi konx-varbad ja lamptallad ega ka k2rge jalav6lv ei ole ilus, normaalne terve jalg peab mehel olema

4. Nahk - puhas, terve, ilma akne ja komedoonideta, j2lestan higist la2ikivat nagu ja punetavat n2gu

5. Keha - rasvavaba, ilma 6llek6huta

6. Karvad - mehel peab olema karvu mitte nagu beebi ja kaenlaalused ning kubemeymbrus peab olema raseeritud, karvad tuleb eemaldada ka k6rvadelt, k2elabadelt, ninast ja varvastelt

7. H22l - mehe h22l peab olema meeldiv ja samal ajal k6nemaneer asjalik, j2lestan mehe h22lt mis kstub nagu t6rrep6hjast ja ka mehe h22lt mis on omane geidele

8. Sex - mees peab end talistema ka voodis. J2lestan sexi ajal jorisevaid, ulguvaid, m6misevaid, oigavad, 2hkivaid-ohkivaid mehi ja eriti r6ve on kui mees sexi ajal ajab lolli juttu suust v2lja

9. Mehe riietus - peab olema soliidne, shikk, heast materjalist, h2stiistuv, aja- ja eakohane, j2letsan teksaseid koos shikkide nahkkingadega ja teksadesse surutud triiks2rke. Shikid nahkkingad ja triiks2rk on ikka viigipyxte ja ylikonna jaox

10. Auto - mehe auto peab olema puhas, korras nii seest kui v2ljast, ei meeldi kohatult suured autod ja p6rnikad on hoopis 6udusunen2gu. Kallid luxusmasinad ei sobi kohe mitte. Samuti ei sobi linna p6llumehe maasturid.

kärol 06. september 2011, kl 15.17
soovitaja matuse-etikett on küll ajast ja arust. Tänapäeval peetakse väga sobilikuks naistel ja lastel ka tumesinist või tumehalli riietust. Ja muidugi mustvalge kooslus klaasikalises kandmisviisis.mitte keegi ei vaata kõõrdi kui mehel on ka must ülikond musta lipsuga...Üldiselt leinajatel eeldatakse päris musta rõivastuse andmist, ent seegi on pigem juba nende endi otsustada. aga mehe riietuse valik peaks lähtuma tõepoolest, millisesse klubisse ta maandub. Pubides üldjuhul on mõistlik vabam stiil.

Matus 06. september 2011, kl 16.15
See on viimase aja lodeva vabameelse elustiili osis, et kanna mida tahad. Paljud mehed ei kannagi muud kui teksaseid ja neil pole mingisugust muud riietust. Ja matusele ka teksastes.
Ma arvan et proua Maaja Kallast ei ole rumal ega harimatu naine ja tema soovitused on nonsense.
See on kasvatuse, intelligentsuse, enesest ja teistest lugupidamise probleem - kui me eirame etiketti st seal ei ole enam vajadust vaidlemiseks - kanna mida tahad, mine matusele roosas minis kui vaid selles mugavalt tunned, sest kui reegleid ei ole siis ei ole ja kogu moos. On kas etikett, ei ole etiketti.

Toomas 35 to Esteet 06. september 2011, kl 20.57
Väga asjalikud nõuanded, rõõm lugeda ja üht teist kasulikku, ka kõrva taha pista. Olen üritanud ka ise, Sinu poolt toodud loetelust, kinni pidada. Ainult üks asi jäi pisut segaseks: milline jutt tundub seksi ajal rumalavõitu?:-)

From Esteet To Toomas 35 06. september 2011, kl 21.34
No kui mees hakkab soiguma stiilis "sul on nii ilus pussy cat", ooo.aaaa ma tahan surra siin sel hetkel, oooo-aaa kallis ma tulen, tulen, ohh-ahh-ohhh annan sulle oma maiuse, see kuulub sulle, oooeeehhh..... .
Jne

A 06. september 2011, kl 23.27
HAHA. kus kohast selliseid mehi leiab?! päris kole...

Toomas 35 07. september 2011, kl 22.47
Sain kohe hea kõhutäie naerda :-). "Pussy cat" - tule taevas appi! Kas sellise jutuga mehed on tõesti päriselt olemas? Kui on, siis kaastunne naistele, kes seda kogema on pidanud...

To: Toomas 35 08. september 2011, kl 02.08
Naljaks jah, aga kuidas Sina voodis suhtled ja mida pajatad naisele seksi ajal? Tundub, et oled normaalne mees, anna mulle plaun veidi infot nn meeste poolelt.

Toomas 35 08. september 2011, kl 23.34
Vaat, siis milleni üks süütu moenõuande küsimine, välja on viinud. Juba oleme otsapidi maailmas, kus riideid nagu eriti tarvis polegi :-).
No ma pole küll, enda arust, mingi voodivirtuoos, et siin kogemusi jagada, kuid paistab, et seksi ajal, saab sageli ka sõnadeta suheldud. Eks püsipartneritel ole see asi lihtsam, kui teineteist juba hästi tuntakse. Eelpoolnimetatud tegevus, nõuab ka omajagu keskendumist ja liigne lobisemine, võib teinekord asja, sootumaks ära rikkuda. Samas, leidub tõesti tegelasi, kes soovivad, et partner oma jutuga, veidi fantaasiaid ergutaks, kui endal neid väheseks kipub jääma. Sel puhul, on niinimetatud "pajatamine", loomulikult omal kohal, kuid ei maksaks mõttelennuga ka liiale minna, sest vastupidine efekt on kiire tulema, kui midagi valesti peaks minema. Aga selline: "ooh-aah, ma tulen" jutt, on arvatavasti kutil, iseenda pöördesse ajamiseks - vähemalt mina arvan niimoodi...
Kahjuks polegi reeglit, milline oleks siis üks normaalne voodijutt. Erinevatele inimestele, meeldivad erinevad lood ja mõni soovib hoopis ka sel hetkel, iseendaga "üksi" olla - mõtetes vähemalt...

From Estee To Toomas35 09. september 2011, kl 01.14
Jep, iseendaga olemine on parim. Ja Sul on absoluutselt korrektne arusaamine sellest, et "ohaahhmuahh-kutid" ajavad iseendid kihevile.
Aga veel parem on seksiga mitte tegelda. Vaimsed orgasmid on hoopis nauditavamad;-)

arvan 09. september 2011, kl 11.43
et esteet võiks ka ise mehi hoolikamalt valida. kust sa ometi sihukesi leiad? kujutlege pilti "peenest" snoobist, kel siga seljas röhib. või siis tõelisest härrasmehest, kes armani ülikonnapükste august kenasti noku õigel ajal välja kohendab, kergelt köhatades. kust sa sihukesi leiad? esteet ise muidugimõista käitub voodis peenelt nagu tõeline daam kunagi. ei ohi ega ähi ega võta sisse inetuid asendeid. aga igal seal laseb selga ronida, hiljem saab siis jagada ja arutada - kes meeldis, kes ei meeldinud.

Esteet 09. september 2011, kl 18.30
Ei leiagi selliseid mehi ja seega ma naudin iseennast.

Kriitik 02. jaanuar 2012, kl 23.38
Minu meelest võiksid mehed pöörata rohkem tähelepanu maitsekatele aksessuaaridele,näiteks kunstnike poolt meestele tehtud ehetele.Mis võivad olla väga tagasihoidlikud,originaalsed ja kenad( sõrmus,mõni huvitav kaelaehe,lipsunõel)Muidugi 1 korraga :)
Sõrmuse all ei mõtle rõvedat klotserit.
Aksessuaari alla käib ka rahakott,kaarditasku,huvitav portfell,püksirihm.Ei teeks paha hoida silm peal,mis toimub galeriides.

Ära solvu,aga sellised Fossil Blue tüüpi kellad,kombineerituna "soliidsete teksade" ja kitsama teksadesse topitud triiksärgiga ning heledama kingaga on halb maitse.Unusta ära Guess,Armani,Kenzo ja investeeri millessegi originaalsemasse.Külasta vahel mõnd tarbeasjade galeriid(nahk,metall)

Kanna lipse,laiu ,kitsaid igasuguseid.Sega stiile näiteks lai 80ndate tüüpi lips,praegu moes oleva kitsa ülikonnaga.Kõrge kaelusega pullover viigipükstega,lisandiks näiteks minimalistlik kell.
Üldise tumeda tagasihoiliku ja "sileda" tänavariietusega näiteks robustemad öösinised või hallid kirsatüüpi saapad(mõni kingsepp teeb).
Eksperimenteerides tekib ka kogemus.

mees 09. jaanuar 2012, kl 14.36
mees ei peab olema ka sisemiselt tasakaalus oma välimusega, mida lihtsam seda mehelikum.
riietus peab olema paras ja asjakohane.
teksad on töö riietus, seega klubisse ei sobi
kallite asjadega( sõrmused kellad) näitavad tihti et midagi on mehes võltsi, kuid libusid tõmbab see ligi kindlasti
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

naistega tutvus
Mees 32, 23.08.14 16:01
Evelin tembutab!
Klaara, 23.08.14 15:51
mees tutvub naisega
M40, 23.08.14 15:47
Teel leidmaks... (1)