Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
Panga vahetus

Huviline 05. veebruar 2013, kl 19.30
Olen praegu Swedis kuid mõtlen LHV panga peale...
Mis on selle plussid ja miinused?
Swedis on ka krediitkaart,äkki oleks seda odavam LHV s maksta?

arvaja 05. veebruar 2013, kl 19.50
mõtlemisel polegi miinuseid. ainult plussid on.
anna aga takka.

n47 05. veebruar 2013, kl 20.15
ka mina olen mõelnud, aga nimi kahtlane- LHV... kohe tuleb meelde üks valm Luigest, Haugist ja Vähist. kes lugenud, teavad kuhu see seltskond koorma vedas....

ei soovita 05. veebruar 2013, kl 20.16
loe ikka uudiseid ka, Äripäev.
LHV on kahjumis ja mis veel hullem,
alles nad said 11 000 finantsinspektsioonilt trahvi, et võltsisid tegelikku olukorda. Et enda panka päästa panid nad inimeste pensionivara kaalule. Kõik, mis praegu Arco varaga toimub, on otseselt seotud ka LHV-ga. Kui sa tahad tulevikus oma varast ilma jääda siiskindlasti mine LHV-sse, pikka pidu sel pangal pole. Samuti ei soovita ebausaldavat pensionifondi LHV, kes valetab nii finantsinspektsioonile kui ka klientidele.

Siin on lingid. Tutvu.

http://www.e24.ee/1053656/finantsinspektsioon-trahvis-lhv-pensionifonde-valeandmete-esitamise-eest/

http://www.e24.ee/632882/lhv-panga-kahjum-kahekordistus/

http://www.e24.ee/1070434/tonis-oja-lhv-pank-ja-pensionifondid/

veel olulist infot 05. veebruar 2013, kl 20.19
http://www.ap3.ee/article/2012/12/10/pensionirahaga-lhv-panka-paastma

Kas inimesed tõesti usaldavad LHV panka ja pensionifonde?

oinas 05. veebruar 2013, kl 20.28
ei soovita:

ära sa ka siin oma jura aja. igal muidugi enda otsus, mida teeb, aga nii nagu sina neid asju siin seostad on ikka veidi vale nurk. mina olen LHV-s olnud algusest peale ühe väikese osaga ja ei saa öelda midagi halba.
küll olen üldse pankadest suuresti end eemale tõmmanud ja nendega suurt ei sebi. aga see oli põhjusel, et mõni oli ülbe ja mõni ei tahtnud läbi rääkida. no kui ei taha - minul ometi pole vaja saan niigi hakkama.

to oinas 05. veebruar 2013, kl 20.56
eks selle pärast sa ei saagi midagi halba öelda, et sa ise ka LHV-s oled. Ikka peab siis kiitma, et teised ka oma raha sinna tassiks.

Aga ühinen eelpool kõnelejatega, hoidke LHV-st kaugmale, kui te oma raha peale vihased pole.

ei soovita 05. veebruar 2013, kl 20.58
praegu on uus kriis ja aina halvemaks läheb, eks sa ole pealegi LHV aga ära siis imesta, kui sinu pensionifondi osakud järsku kukkuma hakkavad ja tootlus kahjumisse läheb. dentents on sinna poole. Aus fondivalitseja ei pea valetama ja vassima, kui tal kõik nii OK on.
Finantsinspektisoon on nende tegemistega kursis ja neil hoitakse rangelt silma peal.

huvilisele 05. veebruar 2013, kl 21.02
Swed on jah ahneks läinud, lubavad teenustasusid veelgi tõsta. Soovitan hoopis mujale vaadata: danske, nordea, isegi krediidipank.

oinas 05. veebruar 2013, kl 21.07
loomulikult - rootsi pangad näitavad kasumit selle erakorralise tulu arvel, mida masu aastatel kellegi käest ära riisunud ning nüüd teist korda realiseerivad.
loomulikult on lhv loll ja saamatu selle kõrval. samas riigi seadus tagab enamuse igasugustest hoiustest, sõltumata sellest on see lhv või mõni muu pank.

to oinas 05. veebruar 2013, kl 21.14
LHV valetab ja petab, aga pank mis jääb vahele valetamisega ON ebausaldusväärne. Kui kõik oleks korras, siis milleks on vaja andmeid võltsida?? Eestis on panku ridamisi, mida on võimalik valida, hoolimata sellest, et sina ainult kahte rootsi oma tead.

ei soovita 05. veebruar 2013, kl 21.17
ennegi pangad põhja läinud ja seda koos klientide rahaga.
Käi siis kohtu vahet ja kerja oma raha, kellel seda vaja. Kui sa seadustega nii hästi kursis oled siis peaksid ka teadma, et pankroti puhul on olemas ka seadused aga siis tuleb oma inimesel endal oma raha taga nõuda ja sageli see nõudeks vaid jääbki. Kui ikka raha enam pole siis oledki ilma.

oinas 05. veebruar 2013, kl 21.21
ma nagu vist ütlesin, et mind ei huvita neist ükski.minu pärast võivad nad kasvõi pea peal käia.

:(( 06. veebruar 2013, kl 16.36
oinas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma nagu vist ütlesin, et mind ei huvita neist üksk
> i.minu pärast võivad nad kasvõi pea peal käia.

Ja keda küll see huvitab, mis sind huvitab või ei huvita....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

tööpäev vs riiklik püha
küss, 22.12.14 17:50
Jõuluime (3)
P., 22.12.14 17:51
kingitus
maris, 22.12.14 16:50
vaarikamuster (2)
donna, 22.12.14 17:48
Hapukapsale rosinad? (1)
Keetja, 22.12.14 16:13
Kuidas luteri kirikust välja astuda? (4)
EiPooldaOr, 22.12.14 17:14
veresete ja operatsioon (5)
tiina, 22.12.14 17:28
räni/silica (1)
kee, 22.12.14 15:26