Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Armuloitsude äratundmine

Otsin Inffi 11. november 2010, kl 00.21
Kas inimene saab ka ise välja selgitada tema peale pandud armuloitse? Kui, siis kuidas?

osta ajud 11. november 2010, kl 08.59
käid korra psühhiaatriahaiglas ära ja loitsud kaovad.
avatar nik1000 11. november 2010, kl 11.09
Kogu maagia ja loitsud, põhinevad sellel, et inimene, kellele on midagi tehtud, peab kõike, mis toimub, loomulikuks.
Ära tunda seda asja pole võimalik, kui on ikka hea tegija poolt tehtud.
Kõik need asjad muudavad inimese alateadvust ja inimene teeb soovitud asju, nagu ise seda kõike soovides.
avatar Uriinia 11. november 2010, kl 14.38
nik1000 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ära tunda seda asja pole võimalik, kui on ikka
> hea tegija poolt tehtud.

Ja see hea tegija on siin juba korduvalt äramärkimist leidnud?

voi 21. november 2010, kl 17.20
On ikka küll võimalik ära tunda.

Üks variant on see,et tunned, kuidas mõtled ühele inimesele miskipärast pidevalt. Sellega seoses on väga meeldivad tunded. Isegi kui mõistusega saad aru,et see inimene ei sobi sulle . Samal ajal tekivad ka mõned selgusehetked, kus tunned, et ei tegelikult ikka ei taha talle mõelda. Aga siis tuleb jälle selline meeldiv energiavoog kui sellele inimesele mõelda. Ja varsti ei tahagi enam talle mõtlemata olla. Väga vastuolulised tunded selle inimese suhtes, kord tahad teda,siis mõtled,et absurdne ju, kuidas ma saan teda tahta. See on võimatu ju. Ja natukese aja pärast jälle tahad teda. Kõikumine selline.

Teine variant on natke karmim, siis kaob huvi kogu eluolu vastu. Oled nagu puuri pandud. Ei taha kelegagi suhelda, püüad katkestada suhted sugulastega, isegi sõpra ei taha näha. Peas võib tekkida surve ja eladki selle survega nagu uimane. Pärast tööd tahaks kohe magama minna, sest uneajal ei taju seda survet nii tugevalt.

Loodan, et inimesed ei tegele selle armuloitsu pealepanemisega. Täitsa rõve värk ausaltöelda, kui selle ohvriks langed. Ja kui veel ära ka ei tunne, on üldse jama. Ei tule selle pealegi et end kaitsta vaja. Aga kaitsta on võimalik õnneks. :)

nojah 21. november 2010, kl 17.24
kuule voi, esimene variant on nagu armastus, võibolla polegi siis armastust olemas.
loen seda sinu jama tikkudest ja muust, maagiast oled sa küll kauge inimene.

voi 21. november 2010, kl 17.43
Armumaagiat tehaksegi selleks, et tekitada inimesel armastus. Imelik oleks hoopis kui see poleks "nagu armastus". Lihtsalt see on kunstlik. Nagu suhkruasendaja :D

ehk 21. november 2010, kl 18.10
sama mis lillede kinkimine

to voi 22. november 2010, kl 00.02
Aga kuidas siis teha sellel päris armastusel ja armuloitsul siis vahet. Ma siiski usun, et enamik inimise ei pane teistele armoloitse peale, seega... kust teada mis kunstlik ja mis mitte.
Nt minul vahepeal kalduvus, et hakkab meeldima keegi, kes mulle alguses ei meeldi, kuid mina talle meeldin. Ja alles hiljem saan aru, et ikka asi ple õige. Aga ma arvan, et see ikka pigem minu probleem, kui see, et keegi mulle mingi loitsu peale pannud.
PS! kippun arvama, et ikka loitsud on ka naiste rida ja mehed sellega ei tegele:D

näh 22. november 2010, kl 07.59
No palun öelge mulle ka, ma ei taha uskuda et mulle on selline loits peale pandud... nimelt mötlen väga tihti ühele mehel, ja näen unes ka, ja see tunne mis sellega kaasndeb on nii hea. Aga tegelikult on mul endal mees olemas ja ma saan väga hästi aru, et see mida mötlen ei ole sobilik jne... Ma ei usu küll et see mees kellel mötlen on mingi loitsu mulle peale pannud...????

mures 22. november 2010, kl 11.33
voi kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On ikka küll võimalik ära tunda.
>
> Üks variant on see,et tunned, kuidas mõtled
> ühele inimesele miskipärast pidevalt. Sellega
> seoses on väga meeldivad tunded. Isegi kui
> mõistusega saad aru,et see inimene ei sobi sulle
> . Samal ajal tekivad ka mõned selgusehetked, kus
> tunned, et ei tegelikult ikka ei taha talle
> mõelda. Aga siis tuleb jälle selline meeldiv
> energiavoog kui sellele inimesele mõelda. Ja
> varsti ei tahagi enam talle mõtlemata olla.
> Väga vastuolulised tunded selle inimese suhtes,
> kord tahad teda,siis mõtled,et absurdne ju,
> kuidas ma saan teda tahta. See on võimatu ju. Ja
> natukese aja pärast jälle tahad teda.
> Kõikumine selline.
>
> Teine variant on natke karmim, siis kaob huvi
> kogu eluolu vastu. Oled nagu puuri pandud. Ei taha
> kelegagi suhelda, püüad katkestada suhted
> sugulastega, isegi sõpra ei taha näha. Peas
> võib tekkida surve ja eladki selle survega nagu
> uimane. Pärast tööd tahaks kohe magama minna,
> sest uneajal ei taju seda survet nii tugevalt.
>
> Loodan, et inimesed ei tegele selle armuloitsu
> pealepanemisega. Täitsa rõve värk ausaltöelda,
> kui selle ohvriks langed. Ja kui veel ära ka ei
> tunne, on üldse jama. Ei tule selle pealegi et
> end kaitsta vaja. Aga kaitsta on võimalik
> õnneks. :)
1 variant-tunnen ka sama ühe inimese vastu, aga ei tea, et mis see on...ise mõtlen, et see ei pruugi olla loits... 2 variant- nii on mu endisel elukaaslasel, aga ei tea, et kas on tal loits peale pandud? minu arust on ka loits nõme ja inimesed võivad ka sellepärast kannatada ja piinelda... tark inimene ikka sellega ei tegele...

voi 22. november 2010, kl 14.13
Kuidas vahet teha, küsite.
Raske, aga mitte võimatu. Nimelt on võimalik võrrelda. Kui te olete ka varem armunud olnud, siis kindlasti võrrelge seda uut tunnet sellega, mis teil kunagi kellegi teise vastu oli.

Kui tavalise armumise ajal te tahate mõelda inimesele, et tunda end hästi. Siis mõjutamise korral te tunnete end äkki ümbritsetuna meeldivast tugevast eredast energiavoolust ja see paneb teid üha enam mõtlema sellele inimesele. See tunne, mida te tajute teie eelmiste armumistega võrreldes on siis vähemalt 3 korda eredam. See tunne on esimesena kohal, enne mõtet - siiinsamas, reaalne, peaaegu käegakatsutav. Mitte te ei kutsu seda esile oma mõteteganagu tavaliselt.

Südame juures võite tajuda lausa energiakeeli nilpsamas. See meeldiv energia jõuaks justkui kuskilt väljast ( teisest inimesest) teieni. On tunne, nagu teil olekski energeetiline kontakt selle inimesega. See tundub nii eriline, et te mõtlete, et SEE ongi nüüd see õige armastus, millest räägitakse.

Ega see polegi paha, kui tulemus on see, mida mõjutaja ootab - st teie huvi suurenemine tema vastu. Lõpptulemusena võite isegi õnnelikud olla mõlemad,et tekkiski kahepoolne armastus. Mis oligi armuloitsu eesmärk - kunstlikust tõeliseks.

Kui te aga otsustate, et parem ei näita oma huvi välja - selleks võib olla eri põhjuseid, miks end selliste meeldivate tunnete puhul eelistatakse mõistusega tagasi hoida - ntx erinev sotsiaalne staatus, ülemus -alluv suhe jms, mis tekitab pahameelt kaaskondsetes või süümekaid endal.

Siis võidaksegi teie mõjutamisel edasi liikuda teise variandi poole, mida kirjeldasin. Ja see on juba nii selgelt puhas ajude retsimine, et siin küll kahelda ei saa - keegi mõjutab teid. Oma tahe on täitsa tagaplaanil. Iga tund käib lõpuks mõte peast läbi, et hakkaks ainult kergem- et kui ta nii väga tahab, siis ma ju võin temaga olla. Äkki hakkab siis sama hea nagu varem oli, milleks vastu ajada, ma ei suuda ju end kaitsta. Kõige imelikum on, et ei tahagi end kaitsta miskipärast. See inimene tundub samal ajal pealegi päris kena olevat ...

Kahjuks, kui ise pole seda läbi teinud, siis on raske uskuda, et me oleme nii mõjutatavad.

niu 22. november 2010, kl 14.20
noh "voi", mul lihtsalt pole sõnu))
sinu jutust lähtudes ja vaadates, pole päris armastust olemaski. olen ka uurinud neid asju ja tean öelda, vahi ja aruta sa ise palju tahad, aga kui maagia on tehtud hea nõia poolt, ei saa keegi aru, ammugi see, kelle suhtes tehtud.
sellest teavad ainult kaks inimest, see kes tellis ja see, kes tegi.

krissu 22. november 2010, kl 15.26
tuleb lihtsalt igal kaduneljapäeval kilk ahju tagant söögilauale tõsta, kolm korda plaksutada ja juukseid jälle lühemaks lõigata. siis saad vana-aasta viimaseks laupäevaks puhta pesu ja selguse, kes sulle loitsu kaela saatis. kogu selle tseremoonia muusikalise poole eest peaks hoolitsema Vanemuine oma kandlega.

to niu 22. november 2010, kl 15.42
Teise inimese tahtega mängimine pole hea. Isegi juhul kui seda tehakse nn valge maagi poolt ja midagi jääb ikka õhku rippuma ja keegi suudab selle ikka tuvastada. Pluss ma ei usu, et selline teise inimese tahte mõjutamine ikka head toob, kuskilt võib see karistus ikka tulla.

ei 24. november 2010, kl 13.20
tea nendest loitsudest midagi, aga rohkem teadjad, teate öelda, kui kellegile tehakse ja kas on võimalik, et selle loitsu tõttu võib kannatada mitu inimest?

kui 24. november 2010, kl 13.25
kui on hästi tehtud, ei kannata keegi. lihtsalt elu kulgeb edasi.

$ 24. november 2010, kl 23.13
Ei saa ise tunda armumaagiat ära, selleks seda ju tehaksegi. Hea on, kui keegi lähedane on kõrval, kes hakkab sinus imelikku käitumist nägema ja oskab kohe kuhugi pöörduda. Kui keegi selline nagu ema, õde või väga hea sõbranna midagi teha ei oska, kedagi nõida ei tea, siis on juba suurem jama - sulle hakatakse selgeks tegema, et talitad valesti, mõtled ja tunned vääralt...aga paraku see ei aita vaid tekitab ohvris suurt viha, tema TEAB, et teeb kõik õigesti. Niimoodi lõhutakse peresid, minnakse lahku, jäetakse lapsi maha, rikutakse igaveseks iseenda ja lähedaste kallite elud. Aga tavalised inimesed, nagu minagi, ei oska sellist armumaagiat teha, seda teevad vaimselt kõrgel tasemel olevad, kes teenivad saatanat ja kurjust.....tean, et siinkohal tekivad tähenärimised....aga just - vaimseid tasandeid on ju palju ja et teenida saatanat ja kurjust, ka selleks peavad olema jõud, võim, vägi ja tarkus.
Vaielda ei viitsi, olen ise palju läbi elanud ja aru saanud, et päris lollina on ohtlik elada. Toon lihtsa näite - lähete süütult kirikusse ennast ristima, Pühakotta, eks...aga hingekarjane teenib Jumala asemel saatanat tehes seda teadlikult ja tahtlikult, ju ta teab, et sellelt saab kõike kergemalt välja kaubelda kui Jumalalt...........see on elu.

teadja 25. november 2010, kl 08.17
Armuloitsudes on olemas teatud piir,
kui saa soovid lihtsalt ennast teha meeldivamaks mehe jaoks, muuta enda energiad positiivsemaks, on see lubatud ja pole mingit musta maagiat. Kui tahad taastada kadunud suhet, lihtsalt, et sulle antaks veel võimalus uuesti alustada, see pole ka must maagia.
Musta maagia alla kuuluvad sellised asjad, nagu surmaga sidumine. See on siis, kui tellid endale sellist armastust partneri poolt, et ilma sinuta ta enam ei saaks ja ilma sinuta jääks haigeks, või sureks.
Samuti on must maagia, kui soovid endale täiesti võõrast inimest, kellega pole enne suhet olnud.
Ei ole maagide ja nõidade tegemistes musta ja valget maagiat, on meie soovid.
Kuigi tark nõid hoiatab alati ette, mida tohib, mida ei tohi.

halloo 25. november 2010, kl 10.22
Samuti on must maagia, kui soovid endale täiesti võõrast inimest, kellega pole enne suhet olnud.
Ja see on must maagia? Kui sooviksin endale meest.

teadja 25. november 2010, kl 10.27
sa võid soovida endale pereõnne ja lihtsalt armastust, kuid kedagi konkreetset võõrast, ei tohi sundida ennast armastama panna.
telli lihtsalt pereõnne maagia ja tuleb see armastus ise. arvan, et see armastus ongi ikka meessoost)

hääl 21 sajandist 25. november 2010, kl 20.45
Keskaegne nõiajaht on alanud:(
Sa vol oled lihtsalt armunud ja loitsuga ei ole siin midagi pistmist.
Keegi ei sunni sind sobimatule tundele järgi andma aga nõiakunstist on asi küll valgusaastate kaugusel:)

kusjuures 25. november 2010, kl 22.21
arvan, et nii voi kui ka $ on üsna tõetruult kogu seda armuloitsuga mõjutamist kirjeldanud, sest see vastab peaaegu 1:1-le sellele, mida üks tuttav on läbi pidanud elama ja temale tegi seda loitsu nn. tervendaja. Vabaneda sellest mõjutamisest polnud sel inimesel lihtne, kuid hakkama ta sai ja selles osa aitasid teda tõelised vene nõiad.
Tuleb kindlasti otsida abi, kui on kahtlus, et tegu mõjutamisega!

ehh 27. november 2010, kl 17.01
siin kes kirjeldavad armumaagiat on täiesti õigus. mina küll ei nimetaks seda armumaagiaks, vaid lihtsalt tugevama tahtele allumiseks, kas siis läbi rumaluse või läbi selle, et endal on nõrgem tahtejõud.

xxx 30. november 2010, kl 00.39
aga mida teha siis, kui pärast loitsude tegemist kaob endal "ohvri" vastu huvi?

kild 30. november 2010, kl 01.26
Aga äkki oskate soovitada kedagi, kes seda hästi teeks? Tahan ka kadunud suhet taastada.
avatar Uriinia 01. detsember 2010, kl 23.43
Ärge tahtke kadunud suhet taastada!

Meil siin Siina ja Dusja tahtsid ka suhet lappida ja lasid nevski katedraalis sellel juvenaaljusel, või kes ta on, kah ühe pädeva armuloitsu teha.
Papp vehkis habemega, pritsis püha vett ja pobises midagi arusaamatut.
Lõpuks pidid prouad seltsimehed asja ikka ise ära klaarima.

Väike infoviide kah, kuis siis muidu...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!