Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Jaanika Gross

killuke 09. detsember 2010, kl 18.41
Kas keegi on käinud Jaanika Grossi juures ja jagaks kogemusi?
Leidsin siit tema nime ja paar artiklit internetist ning tundus huvitav. Midagi teistsugust.

Liisa 13. detsember 2010, kl 13.38
Väga asjalik massöör. Ja niisama huvitav inimene. Kahjuks ei saa enam tema juures käia, kuna elan välismaal. Lisaks ka nö nägija. Tõusin tema massaažilaualt igal korral tundega, et hakkan rõõmust kriuksuma:) Nii hea olemise tekitas ta oma massaažiga.

soolapuhuja 16. detsember 2010, kl 20.41
neid massööre teisigi kes näevad läbi, see kelle juures mina käisid ei ela küll enam eestis aga no, mitte ainult olemine vaid ka oskas läbi mudimise ära öelda, mis probleem ja kus tegelikult peidus.

ps. 16. detsember 2010, kl 23.39
Liisa ise ongi Jaanika muide...

Liisa 17. detsember 2010, kl 13.46
Liisa ei ole tõesti mu pärisnimi, kuid tuletatud sellest.

Nõus soolapuhujaga. Nägijaid on teisigi. Käisin kunagi refleksoloog Lembit Tammekivi vastuvõtul. Esimene kord oli šokeeriv, sest mees ütles ilma midagi minu kohta teadmata välja asju, mis ainult minu sügavas ajusopis pesitsesid ja kellelegi peale minu enda teada ei olnud. Lisaks see hea, mida ta mu tervisele tegi. Kahjuks pole Lembit enam elavate kirjas, kuid tema õpetused ja soovitused on siiani meeles ning käibel:)

Selliseid inimesi võiks rohkem olla.

to: Liisa 17. detsember 2010, kl 19.09
Kus Jaanika Tallinnas vastu võtab? Palju tema visiit maksab?

Lembi 17. detsember 2010, kl 20.11
On veel teisigi tunduvamalt paremaid tegijaid.
Kas keegi on käinud Almer Jansu gongiteraapias?
Mina käisin ettenägelikult seal ära ja ei kahetse. Praegu on kõik kõige paremas korras. Meelte ja keha tasakaal on võrreldes endisega tunduvalt parem.
Kes soovivad sellest võimsast teraapiast osa saada, neile teadmiseks, et 29.01.2011 on toimumas Suur Gongide Öö. Tõstame koos maailma vibratsioonitaset.
Vaata lähemalt.http://www.jansuki.ee/

killuke 17. detsember 2010, kl 20.46
Kuidas see gongiteraapia välja näeb?
See masaaz tundub nagu super hea - füüsis saab mudimist ja nagu ma aru saan hing ka, sest masöör näeb mis on hingel ja annab nõu.

Liisa 17. detsember 2010, kl 21.09
to Liisa: Kui ma õigesti mäletan, siis Raua tänaval. Kahjuks ei mäleta enam maja ega korteri numbrit. Aga Jaanikaga oli see lugu, et tema juurde oli maru raske aega saada. Kirjutasin talle eelmise aasta novembris ja selle aasta märtsis sain esimest korda ta vastuvõtule. Edasi läks juba lihtsamalt. Ta ise ütles, et kvaliteet ei tohi kvantiteedi arvelt kannatada ja seepärast ka pikad järjekorrad. Viimased korrad tegi ta ka seda gongiasjandust. Nagu oleks endale matusekella löödud - tuli meelde Kevade filmist episood, kus Tali Arno kalmistul norutas ja kella löödi:)
avatar Uriinia 17. detsember 2010, kl 21.20
Oo! Gongijooga näol on tegemist ülivõimsa imeteraapiaga!
Kunagi käis üks nakkuslikule kiilaspäisusele kalduv noormees meile seda rahustavatel eesmärkidel tutvustamas.
Üritus toimus tugikeskuse töösarnase tegevuse saalis.
Tuleb tõdeda, et ruum oli huvilistest pilgeni täis ja mentorit kuulati hardas vaikuses, milles oleks võinud eristada serviisi purunemist.

Meie palatisse jõudes see ravi arenes otsekui kooleratekitaja külv vasikapuljongil.
Ja nüüd peaaegu igal õhtul teeb mõni aktivist ühe pisikese kolisevate alumiiniumkausside seansi.
Veel enam, Needuse-Endel valdab juba päris mitmeid erinevaid kausimängimise tehnikaid.

Hoida korraga nelja kaussi lennus, see eeldab juba fenomenaalseid võimeid...
Teinekord on ruumide energeetiline vibratsioonitase nii kõrge,
et sanitaridel tuleb kasutusele võtta iidne kandikutehnika ja kung-fu.
Vot need on alles tõelised zen-budistid...
Väike imeviide kah pühale algtekstile:
http://www.crystal4sound.com/services
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

Naabripoiss
Mirt, 21.12.14 03:24
Tugev lennuhirm
Fy, 21.12.14 03:14
Truuduse test (1)