Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kattemaksukontor

Filmisober 05. oktoober 2011, kl 21.53
No mida teie arvate selle seriaali uuest hooajast?
Mulle ei lahe kohe ulddse see voimujagamise nimel ebareaalsete kahmluste asi. Kuidagi vaga agressiivseks, ebarealistlikuks, ropuks ja saditslikuks on muutunud see seriaal. Need kaks kriminaaluurijay ja see blond tibi ekspert olid palju inimlikumad, mahedama arusaadavama ja meeldivama huumoriga.
Kahju, et nii laks. Raske uskuda, et stenarist nii kardinaalselt stiili muutnud on. kahju.

lola 05. oktoober 2011, kl 22.09
ei meeldi mullegi see naistekätš:(
avatar alissandra 05. oktoober 2011, kl 22.17
Ega ei pea vaatama kui ei meeldi.:P
Mina vaatan, sest mulle meeldib ka see hooaeg. Ongi lahe seda madistamist vaadata ka vahelduseks. Selline ju elu ongi- konkurents.

Konkurents? 06. oktoober 2011, kl 01.42
Lolakas oled vaa?
Ma ei tea kedagi, kes niimoodi teist naist alandaks ja pidevalt s...a keeraks, oma hubases kallis kodus laamendkas, et asjad lendavad ja hauguks teise kallal nagu koer.
Kuidas seda saab huvitavaks ja normaalseks pidada???

nojah 06. oktoober 2011, kl 08.26
Ju seriaalitegijad said aru, et vähegi realistlikuma asja jaoks pole inim- ega raharessurssi, ja seepärast ajasidki üle võlli.
Maarika Vaarikut fännan täiega, teised tibid täitsa mõttetud.

?miks? 06. oktoober 2011, kl 18.48
Mulle meeldis marion ka, oli lahedalt loll. Aga nüüd on ta mingi hüsteerik ja agressiivne tropp ja see häidi tahab miski superspioon olla, aga noh, mõttetu on, võiks ära kaduda sealt. Istub nagu tropp jalad laiali igal pool ja poseerib, aga kahjuks ei ole nii halenaljakas nagu see maango, vaid lihtsalt tobe-veider.

misasja 06. oktoober 2011, kl 21.44
te vingute kõik aeg!!!
mulle ka ei meeldinud, et nad niimoodi kaklesid. aga küll järgmine kord kirjutatakse jälle midagi uut.
minu arust on kõik näitlejad viimase peal. eriti meeldivad mulle maarika vaariku killud. ta on üldse väga hea näitleja ja teised ka halvemad pole.

nonehh 06. oktoober 2011, kl 22.00
minu meelest lahe seriaal ja täiesti vaadatav ka ilma Avandi- Sepata. Mis viimastes osas häiris, oli Sanderi vilets näitlejaoskus ja kunstlikkus. Kummaline, igal alal andekas mees oli ühtäkki nii võlts ja amatöörlik, et paha vaadata.

ei 07. oktoober 2011, kl 11.15
ei meeldi enam ja ei vaata ka

uskumatu! 07. oktoober 2011, kl 12.31
....et keegi üldse vaatab eesti seepe ja eesti programme! Ja seda veel arutada foorumis....:S

vaatan 07. oktoober 2011, kl 12.51
mina ei tunne ka eneselegi üllatuseks sepast-avandist puudust. hakkaski kõik juba väga jaburaks kiskuma. neurootiline haige tibi oli väga häiriv ja viskas ikka täiega üle. hea, et sest värdist lahti sai. sander on tõesti vilets näitleja, kunstlik, lisaks see rõve parukas - täispervert. ehk oli seda taotletudki. vaarik meeldib järjest rohkem. kättemaksukontor on praegusel hetkel perim eesti seriaal. kannatab vaadata küll, mida ei saa aga mõne teise kohta öelda. pilvede all vaatasin uue hooaja esimese osa ära ja siis oli sellega lõplikult ühel pool. kriips peal - ei enam.

51 07. oktoober 2011, kl 12.57
sanderi ja dvinni pärast enam ei vaata

valismaalt 07. oktoober 2011, kl 13.08
polnud sel sanderil hada midagi. ta pole ju naitleja ja sai suureparaselt hakkama. mulle kyll meeldib, et v6etakse selliseid inimesi vahel, et asja huvitamaks teha.
"kattemaksukontor" on lahe, humoorikas, positiivne, ilus. vaarik on v6rratu.

huvitav!
no peab ikka enneolematu alavaarsuskompleks olema, et siin sedasi kriisata ja veel foorumis!:))
mina vaatan just etv-d ineternetist. "tahelaev", "ajalik ja ajatu", "Jyri ydi klubi", "pyramiidi tipus", "siin ja praegu". lahedad on ka "prillitoos" ja lastesaated, ka "arapanija" on super.
aga sinu m6istus nahtavasti nii raskete teemadeni ei kyyni. hea kui v6sapetsist aru saad:))

dora 07. oktoober 2011, kl 14.17
Armastan Kättemaksukontorit!!!! Minu meelest on ta täiuslik. Täpselt täiuslikult tobe vahepeal ja ka pahategijad on seal alati sihukesed nats metsa poole. Arvan ka et Sanderi roll oli meelega opakas. Aga Marika Vaarik on absoluutselt paarim!!!!!

kordusvaataja 07. oktoober 2011, kl 14.21
Kuulge, totud-otud, see on KOMÖÖDIA!!!

... 07. oktoober 2011, kl 15.11
uskumatu! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ....et keegi üldse vaatab eesti seepe ja eesti pro
> gramme! Ja seda veel arutada foorumis....:S

...et keegi üldse avab teema, mis teda väidetavalt ei huvita ja vaevub veel kommenteerima ka...:S

sarmy 07. oktoober 2011, kl 18.14
No see kahe lolli blondiini pidev karjumine ja kaklemine ajab igasuguse isu seda vaadata. varem oli nii tore seriaal. See pole enam miski comedy.
Oleks saanud ju valida uued uurijad, mida iganes. See uus blond ja tema teod ning saatus on nihkunud juba liiga kaugele reaalsusest, et ei toimi enam. Milleks niisugust agressiivsust vaadata? Minu jaoks ei ole seal enam midagi naljakat. Paningi teleka kinni ja laenutasin usa comedy vaatamiseks. Kahju, nii kahju.

nonehh 07. oktoober 2011, kl 18.48
eks tordiga näkku ja jalaga p*se naljad on arusaadavamad jah :)))

Mis iganes, aga ämerika komedy on tõesti tase...

valismaalt 07. oktoober 2011, kl 20.04
uskumatu!
mu eelmine komm oli moeldud sulle. nimetasin sind kogemata huvitavaks, aga veider sa ju oledki.

...
uskumatu! avab teemasid, et oma yleolekut naidata. pisikese inimese pisikesed r66mud.
sarmy
sinu ajudele tundub tõesti usa "comedy" paremini sobivat. naikse teised ysna siledad olevat:))

ahhaaa 07. oktoober 2011, kl 20.39
sarmy
inimene läheb lausa videolaenutusse, et sealt usa "comedyt" laenutada!?
kas telekast neid "comedisid" veel vähe tuleb või? peab sul ikka õnnetu elu olema.

mina telekast ainult eesti asju vaatangi. täielik kopp neist nõmedatest välismaa programmidest.

mnjahh 07. oktoober 2011, kl 21.32
Eks siin on asi rohkem keeleoskuses, ehk siis oskamatuses. Eesti koos oma kõikide programmidega, kus reklaamid on pikemad kui saade või film ise, pole tõesti ka enam vaadatavad. Neil, kel on võimalus ja keeleoskus, vaatavad kindlasti vene kanaleid, sealt tulevad väärt saated ja huvitavad seriaalid, ka filmid on venelastel krdi head muide. Vahel tundub, et meie eesti näitlejad pole koolituse haisugi saanud, kuidas võib mängida nii viletsalt, venes seevastu on ülihead stuudiod ja koolitajad on kõrgem sort.
Uudiseid eestist saan ma kahjuks kuulda AINULT vene pealt, meil ju infosulg :).

misasja 07. oktoober 2011, kl 22.05
mnjahh
eesti näitlejad on VÄGA head. aga vot filmitegijaid meil tõesti pole. eesti film on veniv kui tatt...
tundub, et peale sulev nõmmiku ja kerge pole enam kedagi, kes head komöödiat oskaks teha.
hea küll - väga head on ka "kevad", "suvi", "tants aurukatla ümber".

keeleoskusega mul probleeme pole. aga jutusaateid eelistan vaadata eestist - "tähelaev", "ajalik ja ajatu" jms. meeldivad ka soome omad. samuti meeldivad sommide komöödiad. venelaste filmid on head. mõned on küll rassimi ja propagandat täis, aga noh..
inglaste vestlussaated ei kannata aga mingit kriitikat - karjumine, naer, üksteisest üle lõugamine. vaadatav on vaid mõni ükskik.

eestis ja infosulg?!
no vat seda nüüd küll ei ole.

jessas 07. oktoober 2011, kl 23.30
@mnjahh
Sa rohkem keeli peale vene ei tunnegi või? Elu sees ei hakkaks sealt midagi, kõige vähem veel "uudiseid" vaatama, ma hoolin oma südamest ja närvidest. Ja lapsepõlves topiti seda vene värki telekast oksendamiseni, senimaani allergia.

Kättemaksukontor on vast jah selline kiiksuga asi ja Sanderil polnud mittenäitleja kohta eriti häda midagi.

sarmy 07. oktoober 2011, kl 23.52
Miks mu ajud 'siledad' on?
Mulle meeldivad comedid naiteks 'Allo! Allo!', 'Black Books', 'Friends', 'Benny Hill', 'Office', 'Yes Minister' etc.
'3rd Rock from The Sun' on ka hea comedi.
No muid on ka a'la 'The Party' with Peter Sellers.
Kunagi ammu naidati neid Eestis ka.
Ma saan vaadata filme peale eesti keele veel vene ja inglise keeles. Soome keeles ka veidi saan aru.
Aga see teema seriaal on kahjuks minu jaoks ammendunud st pigem siis mannestunud.

nonehh 08. oktoober 2011, kl 00.30
aga need komedid pole ju enamikUSA omad, mis sa siin ette lugesid.... puhas inglise huumor ju, kuigi enamik neist tüütuseni ära leierdatud ja seetõttu end ammendanud.

Aga Kättemaksukontor on ka päris hea kiiksuga huumor ja tasub vaatamist ainuüksi juba Vaariku pärast.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

on see mingi haiguse tunnus?
raili, 25.07.14 11:47
Kes? Mis teeb? Kahjulik?
Rööbik, 25.07.14 11:21
Hingeline suhe (3)
Kribu, 25.07.14 11:50
ametnikule sünnituspuhkusest (2)
Kiips, 25.07.14 11:43
Kuidas ujumise abil kaalust alla võtta? (5)
Mulistaja, 25.07.14 11:23
Tallinna rannad? (2)
tallinlann, 25.07.14 11:32
rase või mitte (2)
neiu, 25.07.14 11:42
Pistikud läbi? Voolu pole!! APPi (3)
kats, 25.07.14 10:12
Palun kaardipanejate abi!!!
Regina, 25.07.14 08:00