Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
jõulukingi ideed

pikapakk 03. detsember 2008, kl 07.14
sel aastal ei ole veel silma hakanud jõulukingi ideedega teemasid. paneme, kirja kas kink mehele, naisele, tüdrukule, poisile ja mis asi. ideede nappus kummitab.

k 03. detsember 2008, kl 07.27
9a. vennale - cd-raadiomakk
emale-isale - www.omaraamat.ee - s tehtud kalender
kallimale - suured pehmed sussid, kuna varsti on oma majja kolimine!
vanaemale - midagi käsitöölaadset, ta armastab tikkimist :)

! 03. detsember 2008, kl 10.32
me teeme kinkekaardid -lihtne ja praktiline

king 03. detsember 2008, kl 11.47
sel aastal kinkekaardid ruulivad, kusjuures ise tahaks ka saada:)

kati 03. detsember 2008, kl 12.17
Isale - lõhn
Vennale - lõhn
Emale - ehted
Mehele - riided ja üks eriti oodatud CD

maria 03. detsember 2008, kl 12.54
mehele - lõhn
emale - isekootud sokid ja raamat
isale - ajakirja aasta tellimus ja veel miskit
lapsele - mingid raamatud ja mänguasi, mida veel ei tea.

katjusa 03. detsember 2008, kl 13.05
igavad kingid teil ausalt:)
mina tahan jõuludel rahu, vaikust ja armastust - perekeskset koos olemist. pole ju mõtet teha jaburaid kinke (lõhnad, riided jms)...

to katjuša 03. detsember 2008, kl 13.55
nojaa, ma usun, et nad panevad oma hinge sinna kingi sisse. Nii et sa ära otsusta kas teiste kink on igav või ei, saajad on kindlasti õnnelikud :)
Kui sul pole kedagi, kes sulle midagi kingiks, ei pea teisi ka maha tegema. Kui on keegi, siis maini varakult, et sa ei oota igavaid kinke ;)

elu kiirtempos 03. detsember 2008, kl 13.58
mul pole kingituhinat veel peale tulnud. Kui ei tule, siis jäävad nad südamerahus ka ilma. Teen perele midagi head süüa, mängin lastega lauamänge, vaatan pere keskel telekat, teeme piparkooki ja kaunistame neid. Luban, et ei ütle nende pühade ajal mitte iial lastele, et mul pole aega! Saan 10 vaba päeva!

tärnike 03. detsember 2008, kl 14.28
praegu on olemas ainult mehe kingiidee: lähme koos day-spasse paariks tunniks, pärast seda õhtusöök restos ja võib-olla veel üks lõhn ka, mida ta ammu on tahtnud juba(aga seda peab veel mõtlema, et äkki on liiga palju?)

paharet 03. detsember 2008, kl 14.31
Sõpradele teen isetehtud kaardid, annan üle või saadan postiga. soovin häid jõule, eriti raha pole, et vidinaid osta.

Katja 03. detsember 2008, kl 14.37
Lastele ostan mänguasju, mehele susse (telkust kuulsin, et mida kallimad on sussid, seda suurem on mehe palk;)) ja koon salli, emale koon sokke (nüüd on minu aeg talle sokke kududa)+õlimaal (endatehtud), õdedele isetehtud kaardid + veel midagi isetehtud (ei ole veel otsustanud mida täpselt). Põhirõhk on käsitööl mul=) Siis istume koos ja sööme isetehtud sööki ja vaatame midagi head telkust=) Oleme igavad inimesed=)

päkapikk 03. detsember 2008, kl 14.52
Suurele pojale - raketid ja paugutajad, DVD film, kommid
Väiksele tütrele - muusikaga kaisujänku (komme veel ei söö)
Mehele - Jahimeeste atlas (ta jahimees), enda tehtud CD
Emale ja ta mehele - Suur kommikauss täis piparkooke, inglitega komme, lõhnaküünlad, pudel hõõgveini ja pähkleid (tsellofani sees, suure tutiga pealt kinni pandud)
Ämmale - Eesti Naine aastatellimus ja punane vein
Isale ja ta naisele - Wok-pann ja wok-toidud kokaraamat
Õele - Cosmopolitan aasta tellimus, vahuvein

k 03. detsember 2008, kl 15.48
see aasta olen töötu ja ei tea veel kindlalt, kas üldse, kuid sooviks vanaemale saadan kaardi, emale-õele kehahooldus- (või kosmeetika)komplektid, mehele vaatan, mis silma jääb, kas müts, sokid, aluspesu, t-särk, triiksärk, kee, kell, ajakirja tellimus, saunalina, vms

M 03. detsember 2008, kl 16.17
Mul olemas mehele kingiks teatripiletid. Meie peres on see hitt.
8a laps saab raamatu, rohkem pole veel mõelnud.

killu 03. detsember 2008, kl 16.41
päkapikk, kes sa jahimehe atlase kingid, misse endast kujutab? meil ka peres mitu jahihuvilist, kõlab põnevalt!

kreet 03. detsember 2008, kl 17.21
mai tea nagu kui ma laps olin siis ma küll mingeid sokke-salle mütse või siis komme ja raamatuid ei tahtnud
suht kõige suurem pettumus oli siis kui ma sain kingiks pitsaama ja mingid sussid ja kaks salli, aga õnneks ma olin 12 siis ja see oli suht ammu juba nii et jah
mu ideaalne jõulukink oleks näiteks(erinevatelt inimestelt muidugi):
1.)luksuskäekell (ehk siis kallis ja ilus ja eriline )
2.)uus mobla (ilusa disainiga mitte mingi tavaline luts nagu öeldakse)
3.)lõhnakomplekt (lõhn, dussigeel,kreem)mingi megahea lõhn mai teagi miuke
4.)mõne huvitava ajakirja tellimus( need nii kalliks läinud)nt.Joy
5.)stockmanni kinkekaart mingi 3000 näiteks
6.)kodusolaarium (irw okei nii rikast jõuluvana vist ei ole)

sel aastal 03. detsember 2008, kl 18.13
leppisime kokku, et teeme loosiga kingid. nii, et igaüks teeb/saab ainult ühe kingi. kõik rahul ja ei pea ennast kinkide pärast pooleks rabelema. samas keegi ilma ka ei jää.
kuigi mina võiks täitsa ilma ka olla.

j 03. detsember 2008, kl 18.31
meisterdame mehega kahepeale....

jóuluvana abiline 03. detsember 2008, kl 18.33
vendadele: 2 puust lauamángu (trilma ja backgammon)ja arvutimáng kahepeale + dressipluusid mólemale - need on nende soovitud asjad. lisaks on ka kummalegi t-sárk.
emale: wedgewood'i (ehte)karp, kuhu veel plaanin mingi váikese ehte sisse osta - otsin tegelikult kullast ja párlmutterkarbiga ripatsit/kaelaehet, kui keegi oskaks soovitada, kust midagi sellist leida, siis olen tánulik, lisaks kingin lóhna.
vanaemale: samuti wedgewoodi (ehte)karp, aga erineva disainiga, kus sees ka pisikesed hóbedast poolvááriskiviga kórvaróngad, sall on samuti vanaemale.
talle ka alati meeldib saada raamitud pilte pereliikmetest, nii et vóibolla siis ka lisandub pildiraam.
isale: polegi veel midagi - eelmisel aastal kinkisin lóhna ja 2 sárki, praegu ei osks eriti midagi tarka válja móelda - vóibolla móni riideese, kampsun náiteks.
oma mehele: pole ka veel kinki, móned ideed on kúll juba.
mehe vanematele: kuna sel aastal ma neid ei náegi rohkem, siis ma ei teegi neile seekord kinke.
parimale sóbrannale: raamat ja úks natuke naljakas t-sárk.
ja kogu selle pika nimekirja juures, olen ikkagi natuke kurb, et kinke on váhe:) eelmisel aastal oli siiski rohkem...

heh 03. detsember 2008, kl 18.34
kinkekaardi kinkimine on justkui raha kinkimine - mina sulle ja sina mulle... andke siis juba ümbrik näppu

wwwwwwww 03. detsember 2008, kl 19.38
ei noh kandke raha siis juba kohe teise arvele

vaene tudeng 03. detsember 2008, kl 20.58
ma rõõmustaksin küll raha üle :)

Katja 03. detsember 2008, kl 21.26
2 jóuluvana abiline
Mul on kullatud paua shell ripats ja kett- ja firmaks ariki, kas selline sobiks? Karbis ja täitsa kandmata, mulle see ei meeldi lihtsalt=)

angel 03. detsember 2008, kl 23.17
emale: värvilised passikaaned, lahustuv mustsõstratee, silmakompressid, raamat. Võib-olla midagi veel.
isale: reisilt toodud t-särk ja pudeliavaja.
mehele: vitraaž, kaktus, kaitseprillid (tal militaarne hobi).
vanaemale: sall, komplekt erinevaid teesid, perepiltidega kalender, jõuluturult ostetud kruus, millel pilt kiiktoolis istuvast vanaemast ja all eestikeelne kiri "Vanaema kruus".

Merrild 04. detsember 2008, kl 16.48
Mehes soovib kunstialast raamatut..
Pojale(2,5a): autogaraaz+ ringrada
Tütrele (3k): muinasjuturaamat
Emale- isale plaanin osta ilusa korvi, kuhu sisse ostan aroomikohvi, teen pojaga šokolaadikomme ja plaanis küpsetada ka üks päris rukkileib:)
Õele veel ei tea mida kinkida..

N23 05. detsember 2008, kl 18.39
Isale - USB mälupulk, väga ilusa välimusega, musta värvi nahast, küljes hõbedast pannal, niiet väga mugav panna võtmekimpu, vöö külge, rahakoti vahele vms.
Emale - USB tassisoojendaja. Hästi kihvt vidin minu meelest, paned arvuti USB porti ja siis läheb tassisoojendaja kuumaks, peale võid panna tassi joogiga, supiga või mis iganes. Arvutikasutajale minu meelest hästi lahe kink - istud arvuti taga ja kuum kohv/tee/supp on kogu aeg kõrval.
Sõbrannale - hästi laheda väljanägemisega karukujuline USB mälupulk (ta suur karude fänn, kogub mängukarusid, toob alati reisidelt igasugu karukujulisi suveniire jne.).
Töökaaslasele - voodoo nukk ;) Selline naljanukk - muidu nagu tavaline voodoo nukk, aga ülemuse kohta, üle näo on kirjutatud "boss" ja keha peal on siis kirjad a´la "anna mulle palgakõrgendust, anna mulle puhkust, kiida mind tehtud töö eest, anna jõulupreemiat" ja neid kohti saad siis nõeltega torkida :)
Koerale - kah voodoo nukk (ehk siis nuku-kujuline närimisänguasi), peale kirjutatud "postiljon".
Vanavanematele ja õele veel mõtlen, mida kinkida.

nimetu 05. detsember 2008, kl 23.51
Ei ole siin eriti midagi veel varutud. Aga:
- poeg (1,5 a) saab haamerdamispingi (mänguhaamriga tuleb mingid jullad alla lüüa ja siis võib pingi teistpidi keerata ja uuesti haamerdama asuda)
- õepoeg (2,5 a) saab mängurongi
- õde ise saab sokid, kus on 45% angooravilla, ilmselt midagi veel
- sõbrannale on üks suur õlasall, 100% naturaalset materjali
- vennalapsed saavad nukkude teeserviisi
- mees ilmselt saab midagi lahedat teha, koos minuga, nagu alati:)
- vanemate jne. koha pealt pole veel otsustanud.
Ilmselt aga enamik kinke tuleb väga praktilisi (lahedat kohvi, käsitööshoksi, head veini, võibolla tibake juustu, ühesõnaga Punamütsikese tänapäevane variant).

Endal pole ka miskeid erilisi soove. Tahaks põnniga koos piparkooke teha ja niisama olla.

Kiku 06. detsember 2008, kl 22.22
Siin ka veidi vihjeid http://www.inkodu.ee/

kats 09. detsember 2009, kl 20.48
Need kes plaanivad kinkida jahimeeste atlast. Kas te saaksite öelda, kust seda seda saaks??
Oleks ka sünnipäevaks vaja aga ei oska kuskilt otsida
Tänud vastajatele
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

HIV testimine kodus?
ferro, 18.09.14 00:14
niisama chattida (2)
unetu, 17.09.14 23:48
Tutvuks suure, paksema naisega