Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kuidas juuksevärv maha saada?

Tulevane punapea 17. jaanuar 2009, kl 17.11
Kuidas juustest tumepruun värv maha saada, et juuksed punaseks värvida?

tark 17. jaanuar 2009, kl 17.21
Lähed salongi ja sulle tehakse värvipesu. Kodus ära hakka jändama- lõpeb veel halvasti

isetegija 17. jaanuar 2009, kl 17.26
kui kodus julged jamada, siis osta värvieemaldaja.

~!~ 17. jaanuar 2009, kl 18.22
a milleks eemaldada, kas üle ei saa värvida?

l 17. jaanuar 2009, kl 18.26
takjajuure shampoon pidi muideks aitama

Tulevane punapea 17. jaanuar 2009, kl 19.40
Tumepruuniks värvitud juukseid ei saa värvida üle heledama värviga. Proovitud. Tegelikult kui järele mõelda, siis peab laskma vist pruuni värvi välja kasvada enne kui punaseks värvima hakkan.

juuksur 17. jaanuar 2009, kl 20.13
ei ole hullu,mine poodi ja vaata blondide toonide seast selline kus on kirjas,et 2-4 tooni heledamaks,Pallettel on kindlasti selliseid värve,ei ole ka kallid,värvi sellega pea korralikult üle ja saad paar tooni heledama pea,siis võiksid esialgu toonida lihtsalt punase tooniva palsamiga ja oledki punakas...

xxx 17. jaanuar 2009, kl 22.22
ja pärast on punase mahasaamine samasugune kunst. punane on muidu kift, mulle meeldib. oleneb muidugi punasest ka.

. 17. jaanuar 2009, kl 22.38
värvipesu on ainuke mis aitab. siis jääb tõesti ilus punane peale ka. aga punane toon ei tule juuksest tõesti enam iseenesest välja, siis on jälle värvipesu vaja kui punakas üle viskab.

klient 18. jaanuar 2009, kl 10.40
Auk on ju ikka sama lilla?

juuksur 18. jaanuar 2009, kl 18.07
punane värv mida soovitasin on ju tooniv palsam ,see ei ole ju värv,ja umbes 8-pesuga tuhmub,kui tahad võid siis uuesti teha või siis ka värvida mida soovid

teine juuksur 18. jaanuar 2009, kl 18.41
kuule, kes sa ennast juuksuriks nimetad, seda sa ju ei ole?!!! sest siis sa teaksid, et värviga ei saa juba varem värvitud juukseid heledamaks! seda saab vaid värvipesuga, värvieemaldajaga või blondeerijaga. miks sa soovitad osta mingit jama.

ära tee! 18. jaanuar 2009, kl 19.52
Ära hakka mingi värvipesu ja muu sogaga jamama. Pärast on juuste asemel takud peas. Värvipesu põhimõtteliselt ongi selline mis teeb olemasoleva tooni heledamaks, mitte ei pese maha. Mõtle nüüd, see värv on ladestunud su juuksekarva sisse, kuidas peaks seda saama maha PESTA. Lihtsalt veel kraad kangem keemia, mis tapab juuksed ära. See juuksur, kes siin palette'i soovitab, ajab udu. Minul ka oli kunagi punane pea ja siis hakkasin blonde tahtma. Ostsin endale siis ka blondeeriva värvi ja mis oli tulemus? -- Juuksed olid sama punased kui enne, aga kamm ei käinud enam mingi nipiga läbi.
Olen kuulnud, et kõõmavastased šampoonid muudavad juuksevärvi tuhmimaks, aga päris maha muidugi ei võta.
Mina soovitan värvida punasega üle kui tõesti ei kannata oodata ja siis saad ilmselt mingi punaka läike peale, mida kauem on pruuniks värvimisest aega möödas, seda rohkem mõjub. Ja siis niimoodi tasapisi saadki oma pää järjest punasemaks, pruun kasvab aegamööda alt välja.

girl 18. jaanuar 2009, kl 23.30
kahjuks ei mäleta firmat aga on olemas juuksevärvi ekstra tumedamatele juustele ( sarjas on olemas ka punane värv) ´:) proovitud ( endal selline tumedam pruun juuksevärv) tegi küll ilusti punaseks

girl 18. jaanuar 2009, kl 23.41
Palette Radiance? oli vist see:) vaata poodidest :D

Tulevane punapea 19. jaanuar 2009, kl 10.32
Peale blondeerimist ei hakka mul ükski juuksevärv enam peale. Järele proovitud.

juuksur 19. jaanuar 2009, kl 19.43
peale pruunide juuste blondeerimist peaks ju tulemuseks olema punakas pea? see on nüüd küll kummaline, et ükski värv peale ei hakka. ehk oled valinud liiga heleda värvi, siis ei hakka jah. ikka vastavalt juuste tumedusele. erksad punased on tumedusastmelt enamasti üsna heledad, selleks, et need ilusti peale hakkaks, peaks suht heledaks saama. ja see on õige, et igasugune värvieemaldus rikub juukseid, seetõttu peakski seda tegema inimene, kes teab, mida teeb, millega ja kui kaua mõjuda lasta jne. ja see eelpool nimetatud värv, mis tumedast juuksest punase teeb, peab ka kindlasti sisaldama midagi ,mis juukseid helendab. vägagi tõenäoliselt blondeerijat.

Tulevane punapea 08. aprill 2009, kl 22.25
Täna siis tegin oma kahtlasevõitu eksperimendi teoks ja õigus oli neil, kes ütlesid, et ei maksa jamada. Igatahes ostsin värvieemaldaja (Garnier) ja punase juuksevärvi (Loreal). Kuna värvieemaldaja mõjus ainult juuste väljakasvanud osale, jäi tulemus väga kole. Paki peal oli kõva reklaam, et võtab ka värvitud juustel värvi maha, aga minu juuste värvitud osa ei muutunud toonigi heledamaks. Kuna tulemus oli kole, mõtlesin, et värvin ikka punasega üle, äkki läheb paremaks. Ei läinud. Nüüd lippan kähku poodi ja ostan pruuni värvi, muidu pean perearstile valetama, et ma olen haige :P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

Miks und ei tule? (1)
Kiska, 15.09.14 02:13
Lihtsalt mõtlen... (7)
naiselikul, 15.09.14 06:09
Uus vooder (2)
TrendikasM, 15.09.14 02:20
loobumine (2)