Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Reelika Roostalu ootamatu soov privaatsuse järele

Liba Maakler 20. veebruar 2013, kl 20.12
Selle inimese rumalus ületab jätkuvalt kõiki võimalikke piire.. Täna oli uudis sellest, kuidas preili soovib nüüd et kõik temast kirjutatud artiklid internetist eemaldataks ja tulevikus midagi ei kirjutataks. Mis mõttes? Kogu see s*takeeramine hakkab vaikselt tagumikust hammustama? Karma is a bitch? Ise selle jama keetis endale kokku - nüüd headisu! Ja foorumiteemadest ta nagunii ei vabane kunagi :) Need jäävad igaveseks internetti kõigile lugemiseks.

hähh 20. veebruar 2013, kl 20.14
Foorumiteemad on vastupidi, esimesed, mis kaovad. Vot artiklitest ta vaevalt jagu saab.

paras raisale 20. veebruar 2013, kl 20.36
Ma olen väga õnnelik, et ta töölt lahti lasti, las sipleb võlgades ja kannatab, nagu ta on teised kannatama pannud. Soovin talle südamest eluteele kaasa kõigist ja kõigest kõige halvemat.

karma 20. veebruar 2013, kl 21.27
Haige tädi ikka.. Ise tegi, las ka vastutab..

haaa 20. veebruar 2013, kl 21.53
meenutab üht teist naisterahvast, kes hiljut natuke teistsuguste pettustega ka meediasse jõudis. Ennem olid kõik foorumid samamoodi puhtaks tehtud aga artiklitest enam lahti ei saa ja nüüd on märk küljes ja kahjuks igaveseks- isegi kui teeb kannapöörde. Aga sellele oleks tulnud ennem mõelda.

mhmm 20. veebruar 2013, kl 21.58
Tegelt võiks lausa mingi portaal olla, krediidiinfo laadne, kus saad vaadata inimese võimalike sigadusi.

www.paturegister.ee vms ID kaardiga toimuks audentimine ja kõigil oleks võimalik teha siis sissekandeid. Kui tullakse laimama või valetama, siis õigus kohtusse anda.

Selleks peaks küll suts seadusi muutma aga peaks suht hästi mõjuma inimeste käitumisele.

KM 20. veebruar 2013, kl 22.46
Kusjuures ma olen ka mõelnud, et võiks ikka olla küll mingi spetsiaalne portaal, kus hoiatatakse patoloogiliste s*takeerajate ja petiste eest.
See on niii masendav lugeda, kui jälle mingi "hooldaja" mõne vanuri kodu on omale "kingituseks" saanud või midagi samalaadset. Meenutagem kasvõi L.Haavelit- kui kaua ta ta karistamatult tegutses! Või siis kasvõi seesama puuküürniku lugu.
Inimestel ON ÕIGUS sellistest tegelastest teada, eriti, kui juba kohus või politsei asjasse kaasatud on.

KÜSIN! 21. veebruar 2013, kl 10.14
no miks postitused kustutatakse? Kaitseme vaest Rellat selle liigse ülekohtu eest, mis talle tehakse?

Kyss 21. veebruar 2013, kl 10.23
Kas sa ole seesama tibi kes teeb siin saja eri nime all reelikateemasid ja peab neis pikki monolooge.

karm ikka 21. veebruar 2013, kl 11.41
teha teema, kui ise pole suutnud leotust arugi saada - relika pole küll sellist avaldust teinud, artiklites kenasti kirjas, et puuküürniku äi tegi seda. aga mida tahta inimeselt, kes ei suuda isegi inimese nime meelde jätta, kellest teema teeb. rahvastikuregitri andmetel pole reelika roostalut olemas. küll on aga olemas, tuntud ka hüüdnime all "puuküürnik", relika roostalu. väga piinlik teemaalgatus, autor just väga arukas inimene olla ei saa.

appi 21. veebruar 2013, kl 11.51
Saage reelikast ka aru talt ju varastati seif koos 20000€ga ära...haha.

jocelyn 21. veebruar 2013, kl 12.43
lahe vaadata, kuidas kisa lahti on - kl 10.23 ja kl 11.41 pean silmas. kui on kisa, siis järelikult on valus kellelgi, irrw, see on nii nummi )) eriline tainas peab olema veel see, kes sellise pisiasja pärast meeletut piinlikkust tunneb, et oi-oi-oi, paha-paha-vägapaha lugu - reeelika nimes oli üks e rohkem kui vaja, hirnu herneks millised tölpasid on olemas... tra mine häbene siis kusagil, kui nii jube piinlik on, idioot ))) ausalt öeldes keda huvitab, kas inimrämpsu nimi kirjutatakse kahe või ühe ee-ga??? huvitav kuidas küll sellised mitte kõige teravamad pliiatsid karbis nagu kl 11.41 jube varmad on esimesena teisi inimesi mitte just suures arukuses süüdistama... kusjuures kl 11.41 eesmärk jääb mulle kui mõtlemisvõimega inimesele arusaamatuks - kas ta loodab et kuskil delfi urkas reelika kaitseks inisemisega peseb ta selle Reeeelika puhtaks sellest lägast mille "supermaakler" on kokku keeranud? ;)
pole midagi teha, ei päästa see kisa midagi enam, las reelika hakkab juba varakult nüüd järjekordse nimevahetuse peale mõtlema, kuna mõtlemine pole selle tädi just mitte kõige tugevam külg, siis soovitaksin talle nime Heelika Talu-Roos, irrw )))

alexus 21. veebruar 2013, kl 13.31
ago erepu u on uimastaja-vägistaja!

jocelyn, võta rohud ära! 21. veebruar 2013, kl 14.06
sa ajad ikka seosusett jama suust välja, nüüd on mul ka piinlik. mina ei näe oma 11.41 postituses kuskil relika kaitsmist, kust sina selle leisid? teeme siis puust ja punaseks: mina ei kaitse kindlast relikat, milleks pätte kaitsta.

aga ega teise nime alt kirjutamine ju pane meid arvama, et sa pole eriti arukas teemaalgataja, kes loetut omandada ei suuda. muidugi oled.

100% kindel 21. veebruar 2013, kl 14.35
See tibi kes siin teemasid teeb on sama isend, kes selle kipsikarbi ostis. Tegelikult kuulub see lobudik senikaua pangale, kuniks laen on tasutud.

jälgin teemat 21. veebruar 2013, kl 18.17
Kus oli selline artikkel, et Roostalu soovib privaatsust?

Teada 21. veebruar 2013, kl 18.20
Mulle tundub ka, et see ostja siin möllab. Selge see, et Reelika pole ok aga kaua võib sellest jahuda.

Teema autor 21. veebruar 2013, kl 20.52
Ei ma ei ole asjaosaline. Ei ma ei ole sellest varem kirjutanud. On veel küsimusi? Aa, nojah - kui ma kirjutan Reelika, siis ei saa keegi öelda, et ma konkreetset inimest maha teen, aga kõik saavad nagunii aru..

teema autorile 21. veebruar 2013, kl 21.50
muidugi saavad aru. seda, et oled rumal.

pirgit 21. veebruar 2013, kl 23.07
no tõstame ikka teemat ettepoole, see on nii tore et saast-maakler ise või tema sõbrad-sugulased nõu ja jõuga kaasa aitavad. teema paistab neid piisavalt erutavat, ootame uusi geniaalseid kaitsekõnesid, no täpselt selliseid nagu tegi viimane "keenius" kl 21.50 ;DDD

... 21. veebruar 2013, kl 23.51
ja teeme veel 50 teemat sellest ja jahume kuni suveni.

antireelika 22. veebruar 2013, kl 00.30
Peabki jahuma, see Reelika Roostalu on ju samasugune nagu Liis Haavel või koerapiinaja Marge Arumäe.

jocelyn 22. veebruar 2013, kl 01.21
reeelikale -
mina ei ole küll ühtegi teemat sinust teinud, aga no problems, muidugi teeme neid, kui seda nii tungivalt kerjad. 50 on küll väga tagasihoidlikult pakutud, arvestades lollust ja ülbust mis sinust varem välja pritsis, ja paistab et siiani pritsib. mis nüüd siis on, kas ei suuda vaikides taluda oma pazatootmise tulemusi? katsu aru saada kui pisike kuid kuri aju võimaldab, et teenitud karistus tuleb sul vaikides vastu võtta, zupermaakler Reelika. mida rohkem veel lõugu lõksutad oma lolluses ja ülbuses, seda korralikumalt mööda hambaid saad netis, nii lihtne see ongi, junõu ;) ei aita sind siin enam ka see su kaitsja advokaat-peletis, mis ta nimi nüüd oligi, eeee... ei mäleta seda kahjuks, muidu määriks tallegi pisut mett moka pääle, irrw
nii et katsu suu pidada, paks kole tädi, näha on et su inetud mõtted, teod ja skeemid on suures osas juba su ajust üle kandunud su välimusse, ja see protsess loomulikult jätkub...

Annemai 22. veebruar 2013, kl 09.01
Jossu, kullake.
Leia omale mingi jorss ja seksi. Saad siis head ööuned ja ei pea siin poole kahe ajal õelutsema.

! 22. veebruar 2013, kl 10.01
te mõlemad viimased ühes isikus: osta endale eesnäärme stimulaator!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

valikud
segaduses , 22.12.14 13:49
Delfis kommenteerimine? (6)
misjuhtus?, 22.12.14 13:51
jõuluks isale külla (5)
lapsega na, 22.12.14 13:46
Arvutimaailm (3)