Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kui 50a mees pole mitte kordagi seksinud
 
öelge 03. jaanuar 2018, kl 23.11
Kui 50a mees pole elus kordagi seksinud, kas siis spermat üldse tekib või kuidas sellega on, kui spermat üldse ei väljuta, kas siis seda enam ei tekigi või saab kuidagi esile kutsuda ?
 
arvan 03. jaanuar 2018, kl 23.29
Naisega ta maganud pole aga end rahuldanud on ju ikka. Kui nii siis keha toodab sp edasi. Kui nägid, et temaga magades mehel ei tulnud sperma välja siis see võib ju olla sellest, et ta lihtsalt ei saanud nö pauku lahti. Seda tuleb vahest ette, et mees jääbki pumpama ja midagi ei juhtu. Oleks nagu blokeering peal.
 
paks koer 04. jaanuar 2018, kl 12.44
Minu kaastunne.aga mötle nii kui tal siiani polnud naist, seksi vaja. Usu seks ei hakka teil toimima, isegi ravimid ei aita.
 
teoorias on nii 04. jaanuar 2018, kl 14.01
et kui kuu aega pole ei seksinud ega ennast ise rahuldanud, siis väljutatakse sperma une pealt nn. märja unenäo käigus. Ise ei ole seda kordagi kogenud, sest lapsepõlves sai hakatud Pihu-Pillega tegelema ja hiljem on ikka naistest abi olnud. Ma ise arvan, et teemaalgataja sai asjast valesti aru. Tema mees üritas talle ehk öelda, et ta pole kunagi ühegi naisega intiimsusi jaganud vaid on ennast vaid ise rahuldanud.
 
öelge 04. jaanuar 2018, kl 18.59
Sain aru, et ei rahulda ennast ka, väga häbelik, kardab naisi.
 
nonii 04. jaanuar 2018, kl 22.39
Sain aru, et sarispämmer tegi järjekordse teema.
 
öelge 05. jaanuar 2018, kl 00.44
Teema on õige kahjuks. Olen ise võhik, seetõttu küsisin.
 
paks koer 05. jaanuar 2018, kl 12.36
Kui ta on tegelenud pihku löömisega, siis naisega pauku lahti ei saa. Agalootust on, kui harjumust muuta. Kui pihukaga ka tegelenud pole, siis suurt lootust polegi. Kövaks läheb, seisab, kutt ise on ikka naudib asja. Tasub syya parapähkleid, ingverit, tzingi ja seleeni tablette. Magneesium möjub ka hasti kui on tihe pihku lööja olnud.
 
anuanu 07. jaanuar 2018, kl 11.56
ilmselgelt impotent.
 
öelge paksule koerale 14. jaanuar 2018, kl 04.09
Mis mõttes, kui pihkukaga tegelenud pole, siis lootust pole ? Spermat siis tekib või mitte ?
 
paks koer 14. jaanuar 2018, kl 15.58
Tark on minna arsti juurde, ei tohiks ju eriline probleem olla. Kas sperma tekib või mitte oleneb ikka inimesest, tervisest eluviisist. Lihtsalt, kui spermal väljund puudus, ei seksinud, pihku ei löönud, nn.märjad unenäod on ka minevik, siis lihtsalt organismil puudub vajadus spermat toota.
 
öelge paksule koerale 14. jaanuar 2018, kl 17.09
Kas siis sperma tootmist taastada ei saa ?
 
paks koer 14. jaanuar 2018, kl 18.58
Soovitus, saada mees arsti juurde, mine ise kaasa. Siin midagi soovitada, oleks minust kuritegelik. Lootus on alati, usu.
 
öelge paksule koerale 18. jaanuar 2018, kl 23.34
Läksin kaasa, ootasin ukse taga, läks sisse, ütles arstile, tal pole häda midagi ja marssis uksest välja. Kartma hakkas, siis ütles, ei tema lähe kuhugi.

Hakkasin pinnima, milles asi. Ütles, noorena oli ennast rahuldanud, aga väga valus oli ja lõpetas ära. Ilmselt eesnahk või mis ta ongi põhjustas valu, liiga kitsas vms.

Kuidas on võimalik, et peale valu tundmist mees ei üritagi aastakümneid ennast rahuldada ?

On tegu kerge vaimuhaigusega ? Ema oli tal kergelt vaimuhaige, sellepärast tuli see mõte pähe.

Nüüd raiub nagu rauda, tema enam arsti juurde ei lähe, keeldub, paneb jooksu.
Appi, mis arstil sellest , kui ta jooksu paneb.
Mu meelest terve psüühikaga inimene nii ei käitu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!