Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
piilukaamerad PRISMAS
 
vend 25. märts 2003, kl 09.53
kunagi näitas vist pealtnägijas,et prisma riietuskabiinidesse on võimalik turvakaameraga ilusasti piiluda kuidas näiteks mõni naine pesu vahetab.Ma ise veendusin selles ükspäev.Ärge saage valesti aru ma ei piilunud vaid läksin koos naisega riietuskabiinidesse.Naine tahtis öösärki proovida,kuid ma igaks juhuks vaatasin ülesse ja ennäe seal oli kaamera,mis peeglist vaadates veel ilusamini silma paistis.NÕME!!!
Krt.mis perverdid need prisma juhatuses on,et ei saa oma kaameraid mujale viia.Igalpool mujal küll sellist jama ei ole.Vähemalt ise pole tähele pannud.Ega see nüüd mingeid vargusi küll ära ei hoia!
 
bosse 25. märts 2003, kl 11.23
tänan hoiatamast. edaspidi avan proovikabiinist enne muud tegevust vihmavarju...
 
heleroheline langevari 25. märts 2003, kl 13.28
tegelikult rikutakse paljudes poodides inimeste privaatsust.

kui pole kaameraid millega piiluda, siis kabiini üleval laes on peegel... nii, et teine inimene väljaspool kabiini võib lakke vadata ja näeb kohe mis kabiinis toimub... niimoodi müüjad jälgivad inimesi, aga ka täiesti suvaline inimene võib sind poolpaljana vaadata seal... piisab vaid pilgust lakke kabiini kohale...

samuti esineb olukordi kus kabiiniuksed on nii madalald lihtsalt, et sealt ulatub üle vaadata ja seina peal olevast peeglist peegeldub ilusti terve inimene kes kabiinis on.

või siis kui riie mis kabiinisolijat varjama peaks, on külgedelt nii kulunud, et vabalt vahelt sisse piiluda saab.


võibolla nad hoiavadki mõned vargused nii ära, aga teevad sellega ikkagi märksa suuremat kahju omale kuna paljud loobuva midagi nendelt ostmast ja lähevad mujale.
 
püksata 25. märts 2003, kl 21.09
Ära mine enam sinna poodi kus piilukaamerad on.Las poed soolavad oma kauba sisse.
 
0naine0 25. märts 2003, kl 22.20
Ma käisin stokmannis ujumisriideid ostmas ja lähen riietusruumi proovima selga. Ja ennenäe. Mingine perverdist turvamees kõnnib mööda. Ja uks nii madalal ja mina paljas ja turvamees vahib sisse. Jube vastik. Ja käis sealt veel korra mööda ja nägu oli täisa minu kabiinis kinni. Ei ostnud sealt ujumisriideid. Enam kunagi ei osta ka!
 
jah.. 26. märts 2003, kl 09.51
tartus maksimarketis ka turvad jälgivad kaamera abil, kui riideid proovid. vastik jah..
 
nojah..... 28. märts 2003, kl 09.47
Sama vastikud on turvatöötajad Selverites.Näiteks Järve Selveris. Ei saa rahulikult sisseostegi teha,koguaeg hingavad kuklasse.Kui nägu ei meeldi,satud psühhoterrori ohvriks.Minge proovige ise!Eriti nõme on see blond kribal nais turva.Küll koogutab oma pead!
 
uudishimulik 28. märts 2003, kl 11.30
missuguses prismas?
 
mm 28. märts 2003, kl 18.56
Pealtnägijas oldi Rocca al Mare prismas
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!