Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Hiiu naha- ja suguhaiguste polikliinik

Liisa 11. aprill 2003, kl 15.01
Nimesid nimetamata Hiiu nahahaiguste polikliiniku poole peal kabinet nr 1 töötav noor blond ülbe ja nipsakas arst. Enne, kui jõuad üldse arstikabinettigi siseneda, sõimatakse nägu täis saja kõrvalise asja pärast ja hiljem oma küsimustele asjatundlikke vastuseid soovides möhitatakse: "Kust mina küll pean seda teadma?" Nii kurja ja ülbet arsti pole varem küll kohanud. Kahju, aga järgmine kord otsime siis vähe sõbralikuma arsti, kes võtab vaevaks patsientidega inimeste kombel suhelda.

timbulimbu 11. aprill 2003, kl 15.38
äkki see oli hoopis mingi kitlis aknapesija seal, kes ennast välja elas :D

patsient 11. aprill 2003, kl 15.40
Mina olen seal kohanud sellist otsatut kabineti uksest sisse-välja voorimist personali poolt. Ja seda kõike ajal, kui patsient kabinetis on. Minu meelest peaks arst olema ainus lisaks minule kabinetis, võis siis koos med.õega. Väga häiriv on kui mina pean näiteks lahti riietuma ja siis mitu arsti edasi-tagasi voorivad ja omi asju ajavad.
Tundub, et osades meditsiiniasutustes on üldse puudu elementaarsetest klienditeeninduse reeglitest (minu juuresolekul arutavad arst ja õde mingeid omi asju.)

kamme 11. aprill 2003, kl 16.59
On äärmiselt ebameeldiv tõesti, kui keegi kas võõras arst või muu töötaja sisenb kabinetti siis, kui sina seal oled riidest lahti võtnud.Aga mul on meenutada ka üks eriti vastik seik.Nimelt olin günekoloogi vastuvõtul ja parajasti pukis,kui uks läks lahti ja 2 torujüri marssisid sisse koos oma padajänniga.Arst pidas seda täiesti normaalseks, sest töö tuleb ju ära teha.Rahustuseks teile niipalju, et see juhtus nõukogude aja lõpus.Aga siiski.

Jazmine 11. aprill 2003, kl 18.38
Noh, minul hakkas Hiiul registaator rahumeeli kaarti lugema, ajas näpuga järge ja puha, edaisest ma ei räägi üldse...väga hirmus koht

luiza 11. aprill 2003, kl 18.45
täppzelt - seesama vastik imbettzill blondiin sealt kabinetist nr.1.täielik huvipuudus patsiendi suhtes - lahkas õega,mida Anttilast tellida ,mind vist ei märgandki.
ja EV on 7 aastat tolle sterva arstiõpingud kinni maksnud.

TJ 11. aprill 2003, kl 19.48
Lihtsalt kohutav on mõelda, et selliseid asju esineb! Mul oli kord nii et läksin arstijuurde murega ja kui mu mure oli asjatu sõimati et miks ma tulen iga pisikese asja pärast! Ma olen küll rohkem selle poolt et parem karta kui kahetseda!

Krott 11. aprill 2003, kl 21.27
Minu perearst suhtleb ooteruumis haigetega. Kõik kuulavad, milles probleem, missugused analüüsi vastused. Kord keeldusin ütlemast, mis ravimit tulin süstima. Seekord mõikas, aga järgmisel vastuvõtul jälle jutud kõikide kõrvadele.

kurb 12. aprill 2003, kl 00.22
kurb tõdeda, et hiiu naha ja suguhaiguste kollektiivi käitumine on alla igasugust arvestust. Olen 95% kindel, mis arstist jutt käib ja jälle kurvastusega nendin, et sinu juhtum ei ole mingi erand. See sama tädi võtab ka eras vastu ja suhtumine patsienti nagu öö ja päev.
Aga kõige hullemad on seal kabineti õed!!

ülbik 12. aprill 2003, kl 12.31

mul ka kohutav kogemus selle tibinaga. käisin ta juures 4-5 kuud, iga jumala nädal.. keegi ei saanud aru, mis mul viga..
lõpuks ta teatas, et LUGES RAAMATUT, aga eriti targemak ei saanud!
ning teatas seepeale, et eestis mind ravida ei saa, ei taheta, et ikka raha pole.. minge usasse elama! nu aitäh..

põrgusse.. nüüd käin vaid fertilitases..

õel eideke 12. aprill 2003, kl 16.17
Kahju, et selle blondi tibi nime siin ära ei mainita! Ise pole seal kliinikumis küll käinud, aga õeluseuss hakkas vohama ja saatsin siinsed kommentaarid Regionaalhaigla kontaktmeilile, ehk edastavad Hiiu korpuse juhile. Võib olla olen lollilt optimist, aga see oli esimene asi mis pähe kargas...

täiskuu 12. aprill 2003, kl 21.56
esimest korda elus käisin günekoloogi juures just seal ja sattusin küll väga toreda naise peale.vist vedas mul...

lugeja 13. aprill 2003, kl 14.23
aga mainige ometigi see nimi ära siis!

Liisa 13. aprill 2003, kl 15.32
to õel eideke: Ehh, seda poleks nüüd olnud vaja teha...Lihtsalt kurtsin oma muret siin ettehoiatuseks teistele. Minu kirja eesmärk polnud arsti vallandamine ja haigla sulgemine, vaid - nagu foorumi pealkiri juba näitab - halva kogemuse jagamine.

to lugeja: Ei hakka vast nime ka siin paljastama.

õel eideke 13. aprill 2003, kl 22.56
to Liisa,
Ole rahilik! Nagu mainisin-olen ilmselt liialt suur optimist ja arvan, et vahel vigadele tähelepanu juhtimisest ka kasu on.
Tegelikult olen üsna kindel, et kui keegi saadetud meili ka loeb, siis on vähe tõenäoline, et see Hiiu korpusesse edastatakse. Pole ju nime ja "kaebus" nö. korralikult vormistamata.
Aga ikkagi- miks ka mitte kehva teenindaja kohta pretensioone esitada? Aga see on võib olla minu kiiks- minult nõutakse, siis nõuan ka mina teistelt....

Liisa 14. aprill 2003, kl 21.07
Saan aru. Eestis pole vist mõtet millegi peale kisa tõsta, nagunii midagi ei muutu...Aga õnneks on meil olemas delfi foorum, kus teisi teavitada ja oma ebameeldiv emotsioon maha laadida:)

kkk 15. aprill 2003, kl 23.58
Muidugi tuleks juhtkonnale kaevata. Tõesti, miks pean mina tööle saamiseks imenõuetele vastama, kui mõni mutt on selline.

hiiu debiilikud 18. aprill 2003, kl 23.10
käisin umbes pool aastat tagasi ka kabinetis number 1.sinu kirja põhjal tean nüüd kindlalt,et need arstitädid lõbustavad seal ennast klientide pilkamise ja mõnitamisega.Värdjad sellised!!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

kummalised kuumahood
ak, 01.09.14 13:57
terminid
mai, 01.09.14 13:50
koguja otsib postkaarte
kirikuvaad, 01.09.14 13:48
kiriku ja altarivaadetega postkaarte ?