Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Tamme kohvik Tartus
 
b. 17. september 2003, kl 15.09
Tartu linna külalistena juhtusime jalutama Tammelinnas oma aastase lapsega. Hakkas vihma sadama ja otsustasime külastada Tamme kohvikut(asub Tamme staadionil). Kohvik asub teisel korrusel, all on fuajee. Tulime uksest sisse ja jätsime käru ca meetri kaugusele välisuksest (vaipkatet kohe päris kindlasti maas ei olnud ja kellelegi ette ei jäänud. Kõrvalt uksest väljus üks meesterahvas ja hakkas meie peale lõugama: kes teie järgi koristama hakkab, mida teised külastajad arvavad jne.!!!!! OLime täiesti tummaks löödud ja läksime sealt minema vihma alla (õnneks oli käru vihmakilem kaasas). Nii et Tartu elanikud ja külalised: ärge lastega Tamme kohvikut külastage!!!!!!
 
kah tartlane 18. september 2003, kl 14.41
Aga miks Sa arvad, et see lõugav meesterahvas kohvikutöötaja oli? Seal majas on ju hulgaliselt igasuguseid spordiklubisid vms. Aga hämmastav küll, et veel meesterahvas poriste jälgede peale lärmi tõstab ja naise väikse lapsega vihma kätte saadab. Täielik mühakas! Oleksid võinud küsida, kas ta kodus ka nii usin korrapidaja on või jätab seal ikkagi oma mustad sokid voodi ette vedelema :)

Tamme staadionil on väga vahva laste mänguväljak, kuid kohviku kohta võin öelda, et ega süüa sealt nagunii suuremat ei saa. Olen seda kohvikut lõuna ajal paar korda külastanud ning pooled menüüs kirjasolevatest asjadest on otsas (või pole neid sel päeval üldse tehtudki). Vahi ainult, kuidas kõrvallauas kohalikud mehed bridži mängivad ja aega surnuks löövad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!