Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
horoskoop
 
ei sa aru ma 03. juuli 2005, kl 15.57
Külatasin seda neti horoiskoopi http://www.horoskoop.ee
ja sain sealt sellise teksti pärast enda andmete sisestamist.
Siin on ju täiesti vastukäivad asjad, kas need saavad siis korraga kehtida? Aru ma ei saa..
Veenus trigoonis Kuuga — 0° 29'

Merkuur trigoonis Kuuga + 0° 15'

Päike trigoonis Merkuuriga + 0° 05'
See planeediseis suurendab arusaamist iseenesest ja oma eesmarkidest, aga ka teistest ja nende probleemidest. Tähtis on teistega arutada seda, mis on Teile vajalik. Teie mõistus on erk, kuid Te mitte ainult ei avalda oma arvamust, vaid olete huvitatud ka teiste seisukohtadest. Te olete teadlik sellest, et Teie mõtted on teiste omadega kokku põrganud ja tahate nüüd selle tulemusi näha. Hea aeg õppimiseks. Mõistus on erk ja vastuvõtlik, tahate oma silmaringi laiendada. Seda võib võtta ka uudishimuna ja peagi on selge, et mida paremini mõistetakse olukorda, seda paremini saab käsitleda probleemi. Ka suudate Te kogu olukorda hinnata ja teha vajalikud parandused. Teie selge mõtlemine võimaldab Teil mõista kõike, mida on vaja enesest teada. Suurepärane aeg reisimiseks, nii puhkuse kui ka töö eesmärgil.

Kuu opositsioonis Veenusega + 0° 29'
Kuu oppositsioonis Veenusega.

Marss trigoonis Veenusega + 2° 38'

Merkuur kvadratuuris Merkuuriga — 4° 19'
Toimuvad muutused mõnedes Teie põhilistes uskumustes. Nüüdsed meelemuutused võivad osutuda kasulikeks mõne aja pärast. Teil on täna palju suhtlemist — vestlused, kirjad, kohtumised, telefonikõned. Pange end proovile, pakkuge oma ideid teistele välja ja vaadake kuidas nad neisse suht
uvad. Kui olete milleski väga kindel, võib Teil tulla pahandusi, juhul kui Teid sunnitakse oma arvamust muutma. Ärge pange vastu, muudke oma meelt kui vaja. Hiljem võib see juba raskem olla. Parimate kavatsuste kiuste võib Teil arusaamatusi tulla. Teie seisukoht ei pruugi vale olla, kuid veidi võiksite oma suhtumist uurida. Kõik nõupidamised ja lepingute koostamised oleks vaja edasi lükata. On kriitiline päev, mil tuleb asju ajada ettevaatlikult. Kui suudate olla muutlik, on kannatused väiksemad. Teie mõte töötab praegu kiiresti, kuid siiski tuleks Teil vältida liigmõtlemist, sest aktiivne tempo võib Teid ära kurnata ja närviliseks muuta. Püüdke leida ümbrus, kus Teie mõistus võib töötada rahulikult.

Merkuur trigoonis Veenusega — 4° 34'
Planeediseis muudab teid sõbralikuks igaühe vastu keda kohtate. Väldite ebameeldivuste ütlemist. Seega on see hea päev arusaamatuste klaarimiseks, kõnelete suure tundlikkusega. Hea aeg tutvuda uute inimestega, sest nad näevad vaid teie häid külgi. Kui te soovite kerget vestlust arendada, siis läheb see hästi korda. Lõbutsega sõpradega, olete nende hea tuju suhtes sama vastuvõtlik kui nemad teie tuju suhtes. Hea päev minna kinno, mingit show'd või muud lõbustust vaatama. Teie ilumeel on praegu kõrgendatud. Naudite ilusaid esemeid ja ümbritsete end kunstiga. Väldite kärarikkaid ebameeldivaid keskkondi, nii et sõit maale vastaks ehk hästi teie meeleolule. Parim aeg kellegagi tunnetest rääkimiseks, väljendusvõime on parem kui tavaliselt, argus ei sega. Ellusuhtumine on kerge ning te peaksite seda päeva tõeliselt nautima. Tunnete, et raske on midagi tõsist ette võtta.

Veenus kvadratuuris Merkuuriga — 5° 04'
On kerge, meeldiv, seltskonda soosiv aeg. Väldite tõsiseid teemasid ja võimalikke konflikte. Pole hea päev tõsiste asjade jaoks, soovite olla rahus. Ilmselt tõrjute praegu kõik oma probleemid eemale, kuid nad tulevad siiski hiljem tagasi. Vältige ebameeldivaid asju. Suhetest eelistate selliseid, mis stimuleerivad vaimselt mitte füüsiliselt. Teil on vajadus partneri järele. On sobiv aeg minna koos kontserdile, näitusele vms. Teil puudub vaimne distsipliin, vältige olukordi, mis seda nõuavad.

Kuu opositsioonis Kuuga + 5° 19'
Kuu oppositsioonis Kuuga.

Veenus trigoonis Veenusega — 5° 19'

Veenus ühenduses Uraaniga + 4° 31'
Pikaajalised isiklikud mõjud

Saturn kvadratuuris Neptuuniga — 0° 29'
Kindlusetuse ja hämmingu periood. Eesmärgid võivad olla ebaselged ja teile võib tunduda, et ei suuda hakkama saada isegi kõige igapäevasemate asjadega. Parim moodus selle transiidi ajal toime tulla on muuta oma igapäevane elu nii lihtsaks kui võimalik, kuna te väga kergesti masendute sel ajal. te kahtlete peaaegu igas asjas. Eesmärkides, võimetes ja isegi selles, kas olete väärt oma eesmärke saavutama. Teile tundub, et te ei suuda iialgi jõuda oma ideaalini. Sellele seisule on iseloomulik just pettumused, julgusetus ja pessimism. Oht peitub selles, et sedasorti negatiivne mõtlemine võib tõepoolest halvata teie töö või mõne muu tähtsa tegevuse efektiivsust. Kindlusetuse tunne võib luua sageli olukordi, milles olete võimetu. Ärge võtke asja liiga tõsiselt sel ajal. tegelik elu näitab, et sellisteks negatiivseteks emotsioonideks pole mingit põhjust, see on lihtsalt aeg, mil olete norgu vajunud. Peaksite elama nii, et ei teeks ühtegi kindlat otsust oma ajutiste pessimistlike tunnete mõjul. Praegu pole õige aeg teha mingeid muudatusi elus. See seis võib tuua kaasa ka tervislikke probleeme haiguste näol, mida on raske diagnoosida. Hoolitsege oma tervise eest ja laske ennast arstidel kontrollida kui midagi tunnete, eriti siis, kui olete üle neljakümne. Peaksite olema hoolikas, et kõik haigused saaksid hoolikalt välja ravitud, sest see seis võib muidu haiguse krooniliseks muuta.

Uraan kvadratuuris Veenusega + 1° 31'
Transiidi ajal on su armuelu ja üldse suhted inimesega väga rasked ja segased. Sa võid sattuda suhtesse, mis on täiesti erinevad sellest, mida harilikult ootad. Kui sa suhtled inimestega päevast päeva ilma erilise vaimustuseta, soovid järsku vaheldust, sind tõmbab inimeste poole, kes on sinus erinevad nii ealt, klassikuuluvuselt ja isiksuselt. Erinevused ise on juba eemaldumine rutiinist. Samal ajal on need suhted, mida otsid vabad. Soov vabadusele pole alati teadlik, nii et sulle võib isegi tunduda, et vajad midagi rahulikku ja stabiilset, kuid selle asemel satud millessegi ebastabiilsesse ja muutlikku. Tegelikult on see su enda soov olla kohustustest vaba, mis muudabki suhted ebastabiilseks. Hea abielu võib väikesse kriisi sattuda, mille jooksul klaaritakse kõik vanad võlad. Halb abielu võib lahutuseni jõuda, eriti juhul, kui su kaasal on “keegi”. Kodused askeldused tekitavad praegu suurt tüdimust. Uued suhted, mis praegu alguse saavad, ei pruugi olla kestvad ja usaldatavad. Niikaua kui tal on uut pakkuda, on kõik O.K., aga niipea kui see asendub rutiiniga, on lool kriips peal. Tihti võib tekkida mõni suhe, mis on kui väike mäss su endise grupi standardite vastu. Siiski võib olla sel juhul sõprade surve nii suur, et katkestad selle. Transiidi pehmeloomulisemaks avaldumisvormiks on see, et hakkad koguma ebaharilikke ja ilusaid asju kodu jaoks. Või otsid uut ja huvitavat meelelahutust. Su maitse on praegu tavatu ja seda, mida jumalad praegu, võib vihata tulevikus.

Uraan trigoonis Merkuuriga + 1° 17'
Transiit toob argipäeva vaimustuse ja huvitavuse, ilma tempot niivõrd kiirendamata, et sa ei saaks seda enam nautida. Su igapäevane elu saab palju uusi aspekte. Transiit soodustab eriti vaimset tööd. Su mõistus teravneb ja su huvi maailma kohta suureneb. Su jutuajamised inimestega, isegi nendega, kellega iga päev kokku puutud, muutuvad huvitavamateks. Kui arutatakse uusi küsimusi, oled valmis vastu võtma uusi ideid, mida teised väljendavad. See on suurepärane aeg nende inimese ja ideede kokkupuuteks, kes aitavad kaasa su mõttemaailmale. Väga hea aeg ka uute oskuste omandamiseks, eriti teaduse ja tehnoloogia vallast, ning ainete seast, mis laiendavad su silmaringi ja kogemusi. Soodne aeg ka astroloogia, jooga ja okultismi jaoks. Kuna Merkuur on seotud reisimisega, sobib aeg ka reisimiseks, ainult mitte juhul, kui su eesmärgiks on “ saaks kõigest sellest eemale” lõbureis. Transiit muudab reisi huvitavaks positiivsel moel. Kui sul tekivad probleemid uusimistöös või oled olukorras, mil sul tuleb välja tulla uue ja loova otsusega, aita transiit sind. Teistel aegadel satub su vaim tihti rutiini ja kasutab samasid otsuseid jälle ja jälle. Transiit aitab sul sellest vabaneda ja mõelda uuel viisil. Aeg on soodne uute elementide toomiseks oma ellu. Suhtlemine võib endaga kaasa tuua üllatusi. Või oled sa ise üllatuste põhjustajaks. Hea aeg just nüüd teatada maailmale midagi novaatorlikku. Näiteks on vabriku omanikul õige aeg tutvustada uut toodet või alustada uut reklaami või administratsiooni poliitikat kompaniisiseselt.

Pluuto sekstiilis Marsiga — 1° 13'
Suured töötegemise võimalused. Mõjutad teisi ja muudad olukorda vastavalt oma äranägemisele. Su energiatase on väga kõrge ja võid kaua aega olla suure pinge all. Võid suurt edu saavutada selles, mida oled endale eesmärgiks seadnud. Su võime töötada üksi on suur sel perioodil, kuid võid seisu energiale isegi paremat rakendust leida, kui koos teistega töötad, et grupi eesmärke saavutada pole vaja karta, et su isiksus kaob, sa oled tähtsaim inimene grupis, su isiksus tugevneb selles. Seis soodustab iga tööd, mida tehakse ümbritseva muutmiseks. Võid ümber korraldada büroo, ümber ehitada või remontida maja, uuendada keha. Kõik ümberehitusega seotud on eelistatud. Iga tegevus peab nõudma palju energiakulu. Peaksid tundma, et töötad niikaua, kuni jõud otsas ja töö üsna valmis. Väldi iga kurnavat või piiravat olukorda, kus raiskad ilmaaegu kasulikku energiat. Sulle antakse võimalus midagi teha, aga see pole käsk, ja kui sa keeldud, ei juhtu midagi.

Uraan kvadratuuris Kuuga — 3° 17'
Transiit tekitab pingeid ja järske muutusi su isiklikus ja tundeelus. Ka väiksemgi pinge, mida oled möödunud aastate jooksul maha surunud, annab endast märku, nõuab vabaks laskmist. Su lähedastes suhetes, näiteks vanemate ja abikaasaga, kerkivad üles probleemid, mida oled varjanud. Abielus avaldub see tihti kujul, et kas sina või su partner otsib endale abieluvälise suhte. See juhtub vaid siis, kui pinge teie vahel oli suur ja kumbki pool ei teinud midagi, et sellest vabaneda. Igal juhul tuleb midagi ette võtta, et muuta nõudmisi, mida olete endale ja teistele esitanud. Kodune elu võib olla muredeallikas. Kodus võivad juhtuda õnnetused, äkiline vajadus remondiks, vm. probleemid. Kindlalt pole see hea transiit, et osta kodu, sest su nõudmised praegu on hoopis teistsugused kui muidu. Kui oled aga sunnitud seda tegema, ole äärmiselt ettevaatlik. Üldiselt otsid sa praegu rohkem emotsionaalset vabadust. Kui on võimalusi, muuta omad praegused suhted nii, et nad vastaksid rohkem su nõudmistele. Vastasel korral otsid uusi sidemeid, see võib aga muuta su isiklikku elu veelgi hullemaks. Eriti hoolas tuleb olla meestel, sest nende suhtumised naistesse võivad olla äärmiselt ebakindlad. Ükskõik, mida sa ka ei teeks, leiad, et su emotsionaalsed vajadused ei saa rahuldatud. Paljud mõtlevad, et oled “hull” ( muidugi mitte haiguse mõttes ), kui jälgivad su käitumist. Aga see on vaid ajutine ebastabiilsuse periood, mille jooksul jõuad uuele arusaamisele oma emotsionaalsetest vajadustest.

Jupiter sekstiilis Veenusega — 2° 02'
Väga meeldiv aeg, ehkki on võimalik, et te seda tugevalt ei tunne. Kuid kui te selle saabumist teate, siis on võimalik tegutseda mõnes teile kasulikus suunas. Kui e peate üles näitama initsiatiivi, samas on just peal selline mõnus laisklemise tunne. Teil võib raske ennast tegutsema sundida. Seetõttu on see seis tõenäoliselt hea lõdvestavaks puhkuseks või lihtsalt millekski muuks, mis ei nõua energia kulu. See transiit soodustab suhteid, romantikat. Teid tõmbavad teised inimesed ja teie tõmbate neid. Võib tähistada ka tähtsa armuvahekorra tekkimist, igatahes tekib teil flirtimise soov. Kui teil on tarvis kellelegi endast head muljet jätta, on nüüd selleks õige aeg. Käitute suhetes ausalt ja otsekoheselt. Väga tõenäoline, et te satute kompromissi ette. Võib olla tõmmet toretsemise ja kirevate asjade jahtimiseks. Ja kui teil üldse on nõrkus selliste asjade järele, siis sel ajal te ilmselt raiskate palju raha toretsemise peale. Tõmme ilusa ja meeldiva ümbruse järele on suur. Vastumeelsus inetuse ja kitsaste tingimuste vastu. Rahalised asjad peaksid sujuma sel ajal hästi. Teil võib ootamatult tulla raha ja sellisel juhul arvatavasti ka soov see kohe ära raisata. Jälgige end selles osas.

Jupiter sekstiilis Kuuga + 2° 47'
Tunnete end hästi ja optimistlikult. Teil on soojad, helded tunded sõprade ja tuttavate vastu. Tunnete, et tahate kaitsta ja hoolitseda igaühe eest, keda näete. Analüüsige oma tundeid ja suhtumist igapäevasesse maailma. Saate kogemusi suhtlemisel teistega. Teie igapäevane keskkond pere sugulased, teevad teile rõõmu. Päeva rutiinne piiratus avab uusi võimalusi. Arendage oma sõprussuhteid, mõni sõber võib teile sel ajal suure teene osutada. Või teete seda teie. See seis stimuleerib teie huvi vaimsete või usuasjade vastu täiesti uut moodi. ka minevikukogemused neid valdkondades on nüüd väga väärtuslikud. Sõprus või mõni muu suhe naistega on sel ajal kasulik mitmes mõttes. Võite saada rikastava emotsionaalse kogemuse või ärivõimaluse või aitab ta teil end paremini mõista. Vahel tähendab see seis avalikkuse tähelepanu või mingil viisil suure hulga inimestega tegelemist. Ja edukalt.

Saturn ühenduses Uraaniga — 3° 55'
See on üsna võimas transiit. See on pinge ja äkilisuse aeg. Te võite ette võtte lausa pööraseid asju, mille on tekitanud teis elamata pinge. Üritage pääseda igasugusest rutiinist. Tahate leida oma elus uut ja huvitavat. Aga iga sellise otsinguga kaasnevad takistused teiste inimeste ja kohustuste poolt. See võib panna teid allasurutud seisundisse. Uraan on mässumeelne planeet, eriti siis kui tema vabaduse ja sõltumatuse energiad on kaua olnud piiratud. Sellel ajal jõuate punkti, kus selline pinge muutub teile talumatuks ning te võite teha äkki vabanemiskatse. Võite äkitselt katkestada mõne suhte, lahkuda töölt ja kodust, ilma teisi hoiatamata. Kuid on ka täiesti võimalik saavutada tasakaal Saturni ja Uraani energiate vahel. Ka sellel juhul teete oma elus suuri muudatusi. Viite ellu eriliselt raskeid ülesandeid, õpite visalt ja korralikult. Tihti sellel ajal annab inimesele jõudu järsk lahtiütlemine millestki rõhuvast. See transiit võib luua üsna suuri psüühilisi pingeid. On võimalik isegi haigestumised, eriti siis, kui ei osata neid väga erinevaid energiad tasakaalustada. Igal juhul tuleb teil muudatusi teha oma elus. Kui te praegu ennast ei vabasta igasugustest rutiinsetest asjadest, siis 14 aasta pärast tulevad need muudatused ikkagi ja siis on need palju purustavamad.

Neptuun sekstiilis Veenusega — 4° 56'
Transiit stimuleerib su loovat fantaasiat ja paneb sind väga meeldivasse unistuste maailma, kus sa oled võimeline suureks loominguks. See ei pruugi eriliselt praktiline olla. Kui sul on kunstianne, on aeg suurepärane. Su värvitunnetus, vormi- ja disainitunnetus suurenevad. Isegi kui sa pole eriliselt kunstimeelne, siis ümbritsed sa end nüüd iluga, et seda paremini hinnata. Emotsionaalsel tasapinnal kaldud sa oma armastatut idealiseerima ja tema vigadele mitte reageerima. Transiit võib kaasa tuua uue, romantilise armusuhte. Kuigi sa ei taha sellesse realistlikult suhtuda, ei tule sellest kahju. Transiidi mõjud on küllalt pehmed ja hiljem suudad sa kenasti reaalsusega kohaneda. Kui sel suhtel pole väärtust, loobud sa sellest ilma mingi kahetsuseta. See aspekt mõjutab ka sõprussidet. Oma sõbra või armastatu nimel oled valmis palju ennast salgavalt välja astuma. Armastus on praegu tähtsam kui oma “mina” ja sa teed kõik, mida su armastatu tahab. Tee ainult kindlaks, kas ta on su pingutusi väärt. Isegi kui ta seda pole, aitab su tegevusviis sind paljus, kuna sa oled võimeline tegutsema ennastsalgavalt, teiste heaks. Transiit võib endaga kaasa tuua kõige hingelisema armastuse, “hingeliidu”. Sul on tunne, et oled kohanud inimest, kes oli sinu jaoks määratud. Ja see võib ka õige olla; teiste transiitide puhul võib see tunne vaid illusioon olla, aga siin võib see tõde olla.
 
einoh 03. juuli 2005, kl 16.02
*pilgutab hämmeldunult silmi ega jaga mummigi*

Ehk püstitaksid oma teema napakate sodiaagikummardajate foorumisse, palun???
 
massimo 03. juuli 2005, kl 16.33
see oli nii haigelt pikk kiri, vaevalt, et keegi seda üldse läbi viitisb lugeda!
 
ei 03. juuli 2005, kl 17.14
 
Juuli 03. juuli 2005, kl 17.16
Ma ei tea kas seal oli ka mingi sissejuhatav osa või mingigi lihtsam seletus sünnikaardi kohta aga võiksid veidi uurida seda kuskilt.
Lihtsõnaliselt on asi nii: kõik need kombinatsioonid on su kaardis olemas aga avalduvad erinevates eluvaldkondades ja erineval eluetapil. Ma ei tea, kas said teada, kus astrol.majas mingi planeet asus. Iga maja näitab erinevat valdkonda.
 
kana 03. juuli 2005, kl 17.17
Viitsin ma jah sinu horoskoopi lugeda eksole
 
Edda Paukson 03. juuli 2005, kl 19.19
See tähendab seda kulla teemaalgataja, et oled sündinud kirve tähtkujus.
 
irma 03. juuli 2005, kl 19.45
olen ka seda ennustust "imetlenud", see ei ole mingi erinevad eluetapid, selline tuleb konkreetse inimese(sünnikuupäeva, kuu, aasta, sünnikoha ja kellaaja)andmetest lähtuvalt tänase kuupäeva kohta. Link > homne päev> jne. ja iga päeva kohta tuleb selline lõputu segane jura???
 
kummisikuti 03. juuli 2005, kl 20.46
teemaalgataja ilmselgelt päiksepiste saanud!
 
eks 03. juuli 2005, kl 20.54
minge sinna ja saate ka päiksepiste
http://www.horoskoop.ee/
 
kummisikuti 03. juuli 2005, kl 21.04
no usun ma jee mingit voodood
 
einoh 03. juuli 2005, kl 21.33
Lõbus. :)
 
liirilõõri 03. juuli 2005, kl 21.40
ja tulebki selline päevahoroskoop!
 
Lehm Lenin 04. juuli 2005, kl 00.07
Lühidalt
Kuna sinu mõistus on hommikul erk ja vastuvõtlik, veeda aega ajakirju lapates. Sinu ülemus võib märgata taolist hiilimist, mistõttu võivad tekkida probleemid tööl. Lõunaajal istu sõbrannaga kohvikus ja kritiseeri ülemust - see tõstab Sinu enesehinnangut. Mine tagasi tööle. Raadiost head luugu kuulates jää mõttesse. Tuleta meelde millal sa viimati arsti juures käisid. Helista arstile. Märgi kalendrmärkmikusse oma arstivisiidi aeg. Päeva teisel poolel suureneb sinu suhtlemisvajadus veelgi. Helista oma mehele, lastele, emale, ämmale, sõbrannale, armukesele. Lappa pabereid oma laual. Leia sõbra telefoninumber. Helista talle ja kurda igava elu üle. Lepi kokku kohtamine suvalises kohvikus. Oota tööpäeva lõppu. LENDA kontorist välja, otsejoones mõne suurema kaubanduskeskuse poole. Kuluta raha. Ilusat rannakleiti imetledes põrka kokku kena noormehega. Ära kuku ropendama. Säilita külma närvi. Mine koju. Vaata noorema poja päevikut. Tõtta värvilist paberit otsima. Jõua õigesse poodi 3 min enne sulgemist. Mine koju magama. Enne magamajäämist imetle poja meisterdatud laekaunistust.
 
Margit 04. juuli 2005, kl 00.58
Tegelikult on olemas selline rubriik nagu Sodiaagi nurgake.
 
mõhh 04. juuli 2005, kl 09.40
Oleks see mu enda kohta kirjutatud, äkki oleksin isegi läbi viitsinud lugeda.
 
. 04. juuli 2005, kl 11.13
need kõik kehtivad su kohta, oleneb lihtsalt kui tugev mõju ühel aspektil on ja millise mõju ta moodustab koos teiste aspektidega.

Kui tahad,et keegi selle sulle lahti seletaks, siis lase endale sünnikaari analüüs teha.


http://www.horoskoop.net
 
ei saa aru ma 04. juuli 2005, kl 12.35
sodiaagi nurgakesest ei saa mingit vastust, selle seltskonna tase..kuidas kala lõvi keppida saab
 
. 04. juuli 2005, kl 16.17
 
Ime otsija 04. juuli 2005, kl 20.55
sealt ise valid, mis meeldib uskuda.-))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!