Naisteka horoskoop: aasta viimane nädal ei ole sobilik pidutsemiseks ega seltskonnas viibimiseks

 (5)
Aastavahetus Vabaduse väljakul 2017
Aastavahetus Vabaduse väljakul 2017Foto: Taavi Sepp

Aasta viimases nädalas valitsevad ülitugevad Kaljukitse märgi mõjud. Nimelt on nädala esimeses pooles Kaljukitses omavahel ühenduses Päike, Veenus, Lilith (Kuu apogee) ja Saturn. Nõrgemal kujul mõjub see stelliium (kolme või enama planeedi ühendus) uue aasta alguseni.

Seega valitsevad ülitugevad Kaljukitse märgi mõjud, mis ei ole mitte just kõige soodsam seis pidutsemiseks ja seltskonnas viibimiseks. Paljud meie hulgast võivad olla kinnised, vähese jutuga ja kuidagi pinges. Alkoholi ja muude ainete mõjul kiputakse olema iroonilis-sarkastilised, norivad ja kriitilised (eriti teisipäeval ja kolmapäeval). Samas päästab vana-aasta õhtu asjaolu, et Kuu (mis mõjutab just masside ja rahvahulkade käitumist) on Kaksikutes, mis on sodiaagi kõige kergemeelsem ja mängulisem märk ehk siis just Kaljukitse sisuline vastand (mitte täiend-vastand, milleks on Vähk). Seega võivad aasta viimase päeva inimeste meeleolud olla üsna veidrad, sest astroloogiline seis üritab kokku segada Kaljukitse ja Kaksiku mõjusid, mis tegelikult üksteist nullivad ehk neutraliseerivad.

Täpne täiskuu-Superkuu on küll alles 2. jaanuaril 2018, ent aasta viimasel päeval on selle täiskuu-Superkuu mõju kindlasti juba tunda — võimendades kõiki emotsioone nii heas kui halvas suunas.

JÄÄR, SÕNN, KAKSIKUD, VÄHK

Seotud lood:

LÕVI, NEITSI, KAALUD, SKORPION

AMBUR, KALJUKITS, VEEVALAJA, KALAD

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare