Naisteka horoskoop aastaks 2018: KAALUDELE toob uus aasta rahaõnne — kui tahad rikkaks saada, tegutse julgesti!

 (5)
Eurod
EurodFoto: Madis Veltman

Uus aasta toob sulle rahaõnne. Kes tahab rikkaks saada, sel tuleb tegutseda julgesti. Peaasi, et mõtlematult ei raiskaks juba kogutud varandust. Samas on keeruline leida koduste toetust. Üldiselt võib olukord kodus halveneda, tekivad probleemid kinnisvaraga või rikub keegi oma suhted vanemate ja teiste vanemate sugulastega. Katsu iseseisvalt oma teed valida ja sellel kõndida. Töös ei vea intuitsioon sind alt, isiklikus elus aga pööra tähelepanu sellele, mida räägivad vanemad inimesed.


Tervis

Aasta alguses valmistab tervis veidi muret. Samas selgub, et suurem osa probleeme on välja mõeldud ega tähenda õieti midagi. Veebruaris-märtsis ei tasu alustada dieetidega. Kasuks tulevad aga üldtugevdavad preparaadid.

Suve algus on hea aeg füsioteraapia protseduurideks, uute meetoditega ravimiseks, aga ka ebatraditsioonilise meditsiiniga tegelemiseks. Suvel väldi liigseid koormusi, see võib nõrgestada immuunsussüsteemi.

Oktoobris võid alustada uue dieediga kaalust alla võtmiseks.

Aasta lõpus vaata optimistlikult tulevikku. Sel ajal suudad saata mured minevikku ja alustada elu puhtalt lehelt.

Karjäär ja tervis

Suurepärane raharohke aasta. Juba esimestel kuudel on märgata sissetulekute suurenemist. Jaanuari lõpus asud aga oma töökohustustesse külmemalt suhtuma, uskudes, et peamine ei ole töö, vaid sinu isiklik elu. Jää ikkagi realistiks.

Kevadel on suurepärane aeg uue töö või lisatöö leidmiseks. Saad päris mitmeid pakkumisi. Analüüsi neid hoolikalt.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare