Naisteka horoskoop aastaks 2018: KALASID ootab ees loteriivõit või suur rahaline kingitus

 (6)
Naisteka horoskoop aastaks 2018: KALASID ootab ees loteriivõit või suur rahaline kingitus
Photo by Alain Pham on Unsplash

Uus aasta avab rohkem võimalusi hariduse saamiseks, kaugeteks reisideks ning ebatavalisteks tutvusteks teistesse kultuuridesse kuuluvate inimestega. Võimalus puudutada midagi kauget ja ebatavalist on sinu uue aasta moto. Aasta tähtsaimad sündmused toimuvad kodunt kaugel. Sinu filosoofilised v aated süvenevad, uued horisondid kutsuvad, ent mitte kõik lähedased ei jaga sinu vaateid. Suureneb tõenäosus, et lahkud partnerist armukadeduse tõttu (sina oled selle põhjustaja) ning probleemide tõttu lastega eelmisest abielust.

Tervis

Uuel aastal pöörad oma tervisele rohkem tähelepanu kui varem. Tuleks lasta end põhjalikult arstide poolt läbi vaadata. Juulis võib alustada dieediga, mis on suunatud organismi puhastamisele šlakkidest. Sügis toob energiat ja ühteaegu võid vabaneda halbadest harjumustest. Talv toob sulle reipust ja optimismi. Selline seisund kestab aasta lõpuni, kui võtad uut aastat vastu koos oma lähedastega.

Karjäär ja raha

Tekivad karjääritegemise võimalused. Hästitasustatava töö leidmine on kergem aasta esimesel poolel. Rahaline seis on stabiilne, ent suhtu siiski tähelepanelikumalt oma kulutustesse. Võib juhtuda, et ostad kalleid, ent mitte vajalikke asju.

Aasta lõpus naeratab sulle rahaõnn. Võid saada vahendeid ootamatutest allikatest, mis pole tööga seotud. Võimalikud on ka loteriivõidud või rahalised kingitused.

Seotud lood:

Armastus ja suhted

Kui oled üksik, siis aasta alguses võid leida endale väärika partneri. Sündmused arenevad nii kiiresti, et juba novembris võivad pulmakellad helisema hakata.

Kui oled juba suhtes, siis võid hakata uut moodi oma liitu hindama ning võimalik, et hakkad ka lapsest unistama, kui sinu vanus seda lubab.

Sügisel muutud liiga armukadedaks ja kahtlustavaks. Ent see usaldamatus osutub alusetuks.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare