NAISTEKA HOROSKOOP: algab plahvatusohtlik ja pingeline nädal

 (6)

NAISTEKA HOROSKOOP: algab plahvatusohtlik ja pingeline nädal
Scanpix

Marsi-Uraani-Pluuto omavaheline pingekolmnurk muudab nädala õhustiku ärevaks, ettearvamatuks ja plahvatusohtlikuks. Tuleb üks pingelisemaid ja ärevamaid nädalaid terve selle aasta jooksul. Nüüd on kindel vaid see, et mitte millegi peale ei saa kindel olla...

Protsessid ja ettevõtmised, mis nüüd algavad või juhtuvad, kannavad endas ülivõimast energeetilist laengut, mis otsib kiiret ja äkilist võimalust vabanemiseks. Mida konservatiivsemad ja staatilisemad süsteemid või seisukohad, seda suurema löögi alla võivad nad sattuda.

Nädala märksõnadeks võiks olla „revolutsioon, mäss, allumatus, provokatsioonid, hulljulgus, sildade põletamine, troonilt kukkumine, muutus valitsemise korras, liidripositsioonide ümbermängimine jne.

JÄÄR                        

Marsi kvadraat Uraani ja opositsioon Pluutoga muudab algava nädala sinu jaoks üsna ettearvamatuks, muutusterohkeks ja pinevaks. Nädala märksõnadeks võiksid olla „plahvatus, ootamatused, surve, mõjutamine, mässumeelsus, allumatus, konkurents, võitlus”. Seda muidugi eeldusel, et oled ühiskonna aktiivne hammasratas ega varja end kusagil vaikses metsatalus. Kuid isegi puhates ja omaette olles tunned mingit sisemist rahutust ja ärevust. Kui oled koos pere või lähedastega, võib sul nendega pingelisi hetki ette tulla. Ent romantilises plaanis võib nädal tuua põneva ja erutava seikluse — siiski ei tohiks sa suhete liinis liiga suure riski peale minna. Eriti kehtib see nädalavahetuse kohta — laupäevane täiskuu võib sind muuta hulljulgeks ning sa võid luua suhte, mida hiljem kahetsed.

Seotud lood:

SÕNN

Eelmisel nädalal otsisid kindlat toetuspunkti, millele toetuda ja võimalik, et sul õnnestuski end maha rahustada — eelkõige minevikku ja teada-tuntusse klammerdumisega. Paraku sellel nädalal pead tõele näkku vaatama ja endale tunnistama, et vanad asjad ja suhtumised enam uues olukorras ei tööta. Pead leidma midagi täiesti uut kadunud vana asemele. Mida rohkem sa tahad säilitada „status quo-d” säilitada, seda enam see sul käest libiseb.

Kuid nädal sobib ideaalselt selleks, et alustada mõnest halvast harjumusest või kombest vabanemist — planeedid aitavad sind selles!

Loe veel

Pinges Marsi asend võib sind provotseerida verbaalsele teravusele ja ebadiplomaatilisele sõnakasutusele. Sõna on ka relv — sa tead seda, aga seda teavad ka sinu vastased.

KAKSIKUD

Käes võib olla nädal, mil pannakse proovile sinu „keti kõige nõrgem lüli”. Millist ketti tirima hakatakse ja kes tirib, eks seda pead ise teadma…:) Igatahes ole valmis, et mõni lüli võib katkeda ja siis ole valmis kiiresti tegutsema! Ka pingestab nädal kõiki praktilisi ja üdini materiaalseid ettevõtmisi — rahaasju, võlge ja laene, ühisomandit, aktsiaid, rendi ja liisinguga seotud asju. Parem, kui sa ei sõltuks kellegi teise rahast ega ka muudest vahenditest — jagatud varast võib nüüd kergesti tüli tõusta. Keti nõrga lüli all saab mõista ka mõne tehnilise vidina osa, mis võib streikima hakata. Seega pole keerulise tehnika (ka auto käib siia alla) ost pole sel nädalal soovitav.

Suhete tasandil koged sel nädalal suuremat sügavust  — igas kohtumises ja koosveedetud hetkes on rohkem salapära ja erutavat uudsust.

VÄHK

Vähis liikuv Marss teeb teisipäeval kvadraadi Uraaniga ning neljapäeval opositsiooni Pluutoga. Seega on nädal sinu jaoks üsna äkilise ja provokatiivse mõjuga. Mida aktiivsem oled ja mida rohkem tegutsed (Marss), seda suuremat opositsiooni ja konkurentsi koged.

Sind kontrollivad ja sinu üle võimu omavad jõud tahavad sind paika panna. Ole kõikvõimalike kontrollide ja revidentidega magusam kui mesi!

Teisel tasandil tõmbab sind materiaalse maailma sädeluse poole, sind võlub väline ja käega katsutav ja kombatav. Eriti siis, kui sul on hinges tühjusetunne, kipud sa asju või poodlemist kasutama selle tühjuse aseainena. Ka on tõenäolised asjade-esemetega seotud ebaharilikud sündmused. Neljapäeval ja reedel on aeg soodne amuleti või talismani valmistamiseks, esemete „väega” laadimiseks, mateeriaga hingelise sideme loomiseks. Head päevad ka ilusate riiete ja ehete hankimiseks.

Laupäevaõhtune täiskuu mõjul oled nädala teisel poolel tujukas ja kergesti ärrituv.

LÕVI

Nädalat iseloomustavaks sümboliks võiks olla pilt näitlejast, kellele aplodeeritakse ehmatavalt valel ajal. Seega võid sel nädalal sattuda tähelepanu keskmesse hetkel, kui sa selleks valmis ei ole. Võib ka öelda nii, et kõik see, mis on sinu jaoks tähtis ja oluline ning millele sa oled keskendunud, toob endaga kaasa üllatusi, ootamatusi, aga ka survet ja mõjutamist. Sul võib olla tunne nagu kuningannal, kellel suure rahvahulga ees ootamatult kõik riided seljast pudenevad. Niisiis ole sel nädalal ettevaatlik tähelepanu püüdmisega — see võib sulle kasu asemel kahju tuua. Pinges Marss sinu saladuste ja intriigide sektoris nõuab siirust ja otsekohesust ja seda eriti meestega suhete loomisel. Ja valva oma autot või muud sõiduriista hoolikalt!

Nädala teisel poolel võid läheneva täiskuu mõjul luua kahtlase väärtusega suhte.

NEITSI

Millised on sinu tegelikud hirmud? Ja millised tegelikud lootused ja unistused? Kas oskad neile küsimustele vastata? Või tundub kõik kuidagi ebamäärane, selgusetu ja ähmane?

Nädal toobki esile kõige selle, mis on sulle veel arusaamatu, kuid mis alateadvuse ja hingesügavuste tasandil siiski su tegemisi ja eriti tervist mõjutab. Pead nüüd olema enda vastu aus ja vaatame tõele näkku — ükskõik kui ebameeldiv see ka poleks.

Kui sul on saladusi või lihtsalt asjaolusid, mida sa ei taha tunnistada, võivad need nüüd jõuda faasi, kus nendega tuleb avalikult tegeleda.

Marsi pingeline asend sinu rühmategevuse ja sõprade solaarmärgis võib pingestada sinu suhteid mingis kindlas grupis või meeskonnas.

KAALUD

Nagu eelmisel nädalal juba öeldud, pead nüüd olema valmis tuld enda peale võtma. Paljud olulised asjad võivad kulmineeruda või jõuda faasi, kus sa pead välkkiiresti otsustama ja tegutsema. Võid seista silmitsi uude väljakutsetega või olukordadega, kus vanad meetodid enam ei toimi. Või tunned, et ei taha enam vanaviisi jätkata ning korraldad mõnes oma elu valdkonnas tõelise revolutsiooni. Palju hullem on aga see, kui sa ei julge midagi muuta, vaid üritad oma aja äraelanud suhteid ja olukordi iga hinna eest säilitada — sel juhul kogud endasse pingeid, mis hakkavad su töid ja tegemisi pidurdama. Samas väldi ka teist äärmust — ära tee muutusi vaid muutuste enda pärast ja ära põleta läbimõtlematult kõiki sildu enda järel! Reedel, laupäeval ja pühapäeval võid sattuda põnevasse olukorda või armuseiklusse.

SKORPION

Tundub, et pead langetama olulisi otsuseid või pead oma tegevust ümber korraldama. Võimalikud on pealesunnitud muutused või lausa väline surve. Mõned su saavutused, hüved või kättevõidetud privileegid võivad nüüd löögi alla sattuda. Kui sul on konkurente või avalikke vaenlasi, võivad nad käiku lasta oma raskerelvad. Sinu sotsiaalsed ja ühiskondlikud saavutused võidakse seada kahtluse alla. Pehmemal tasandil võidakse lihtsalt aru pärida tegema tööde kohta või sunnitakse sind midagi ümber tegema.

Juhul kui oled pikemat aega maadelnud mõne keerulise probleemiga, võib nüüd saabuda murdepunkt ehk läbimurre. Samas võib välismaa ja eksootikaga seonduv kaasa tuua ootamatusi.

AMBUR

Kindel on nüüd vaid see, et mitte millegi peale ei saa kindel olla! :) Õhus on palju pinget, (ootus)ärevust ja ka valmisolekut otsustavateks sammudeks.

Vaatamata üldmõjude pingestatusele pakub nädal sulle suurepärase võimaluse end julgelt ja siiralt välja elada, olla see, kes sa tegelikult oled. Kuid samas võid kergesti vindi üle keerata, sattuda avalikku skandaali või šokeerida oma sõpru ja tuttavaid veidrate ideede või uskumustega. Sa võid sattuda mõne võõra idee või ideoloogia mõju alla, millest võid lausa vaimustusse sattuda. Oled hea saak kõikvõimalikele vandenõuteoreetikutele, kuna räägid nende jutud kohe kiiresti edasi…:) Eriti lobisemishimuline oled täiskuu mõjul nädala teises pooles.

KALJUKITS

Vähis (sinu partnerluse ja suhete märgis) liikuv Marss teeb neljapäeval (kuid aspekti mõju on tunda ca 22. augustini) opositsiooni Kaljukitses liikuva Pluutoga. Niisiis on sinu vastas tugevad ja maskuliinsed Marsi energiad. See võib tähendada kirglikku suhet mõne meheliku mehega, ent võib tähendada ka jõulist, pealetükkivat ja survestavat partnerlust. Tugevat konkurentsi ja avalikku vastasseisu kogevad eriti need, kelle töö ja tegevus on ühiskonnas avalik ja nähtav. Samas võib pinget, survet ja üksteisele „pindakäimist” esineda ka perekondlikes suhetes — eriti just meessoost lähedastega.

Eelmise nädala kergusest ja mängulisusest on vähe järgi jäänud, ent endiselt on märksõnadeks sügavus, müstilisus, intensiivsus. Muudatusi, ehk isegi ootamatusi võib ette tulla seoses võlgade, laenude, aktsiate, ühisomandi ja jagatud vahenditega. Psühholoogilisel tasandil võib oluliselt muutuda mõni sinu väärtushinnang.

VEEVALAJA

Uraani tugevate aspektide tõttu on tulemas rahutu ja ettearvamatu mõjuga nädal! Marsi ja Uraani kvadraat toob välja sinu tüüpilised omadused nagu mässumeelsus, vabaduseiha, alateadlik soov rikkuda reegleid ja norme. Lisaks Uraani tugevatele aspektidele luuakse laupäeval ka täiskuu Veevalaja märgis. Seega võid just nädala teisel poolel käituda ülemäära emotsionaalselt ning kaldud sulle ebameeldivad asju ja suhteid lihtsalt ignoreerima. Sa kas eitad probleeme ja vaatad neist mööda või vastupidi — ajad oma põhjalikkusega ka juuksekarva lõhki. Ka võivad tööga seotud suhted ja olukorrad järsult muutuda või nõuda sinupoolset muutust. Samuti võid mõjuda ärritavalt loomadele, eriti muidugi koertele.

KALAD

Sinus pulbitseb energia ja soov midagi suurt korda saata. Jääb mulje, et keegi on su vedru korralikult üles keeranud ja nüüd on sul raskusi õigel ajal pidama saamisega. Kosmogramm näitabki vastuolu sinu energiataseme ja kaine mõistuse vahel. Piltlikult öeldes on bensiini liiga palju, aga rool loksub ja pidurid jukerdavad…:)

Samuti on sinu suhtumine oma vajadustesse väga äärmuslik — „Ma vajan seda ja kohe!” või „Mulle pole seda vaja!”. Sellised lauseid lendab su suust korduvalt.

Kui oled töönarkomaan ja võtad oma tööd südamega, võid kergesti üle töötada. Või ilmneb tööga seoses mingi murdepunkt, kus pead oma meetodeid ja stiili muutma.

Laupäevane täiskuu muudab sind nädala teisel poolel ülitundlikuks joovastavate jookide, ravimite ja isegi mõnede toiduainete suhtes.

Soovid leida uusi sõpru? Kohata oma elu armastust? Vaata Delfi Date`i!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare