Naisteka horoskoop: jõulunädal toob romantilistesse suhetesse pisut elevust, aga ühtegi pikaajalist lepingut nüüd sõlmida ei tohiks


kamin
KaminFoto: Bianca Mikovitš

Nädala põhiaspekt on Päikese ja Saturni ühendus, mis leiab aset samal päeval, mis talve alguski (ehk siis Päikese sisenemine Kaljukitse märki). Talv algab neljapäeval kell 18.28, Päikese ja Saturni täpne ühendus on kell 23.08. Kuna Saturn ongi Kaljukitse märgi valitseja, siis on eesootav Kaljukitse aeg eriti Kaljukitselik-Saturnilik. Ehk siis tooni annab tõsidus, visadus, kannatlikkus, aga ka auahnus ja soov teistest ette rebida.

Käes on aeg, mil paljud seavad enda ette uusi pikaajalisi eesmärke ja on nõus nende nimel kannatlikult ja visalt töötama. Ambitsioonid ja võimujanu võivad kohati kasvada väga suureks. Samas Kaljukits ei näita seda avalikult välja, pigem tegutsetakse halli kardinali kombel kusagil tagatubades. Tegutsetakse võimu ja positsiooni kindlustamise ja tugevdamise nimel.

Pehmemal tasandil on nüüd eriti oluline vastutus — meil kõigil tuleb rohkem vastutada nii oma sõnade kui ka tegude eest. Samuti tuleb rõhuda tööle ja distsipliinile, sest kergelt ei tule nüüd midagi. Kiirustamine, hooletus ja pealiskaudsus löövad valusasti vastu näppe.
Kuid selline seis on väga soodne nii pikaajaliste ja kaugesse tulevikku suunatud eesmärkide seadmiseks kui ka igasugust püsivust ja kannatlikkust nõudvate ettevõtmiste alustamiseks.

Selline talve alguse mõju kestab laias laastus kuni järgmise aastaajani — kevade alguseni. Tugevam mõju kestab kuni 20. jaanuarini, mil Päike siseneb Veevalaja märki.

Seotud lood:

Konkreetselt vaid sellel nädalal mõjutab meid Veenuse-Uraani harmooniline asetus. See seis toob vaheldust ja elevust suhetesse, pidades silmas eelkõige seltskondlikku ja romantilist plaani.

Nädalas annab tooni ka Merkuuri ja Neptuuni pingeseis, mis võib põhjustada probleeme kommunikatsioonis, liikluses, sides, arvutite ja muude keeruliste süsteemide töös. Ebasoodne aeg mistahes juriidilisteks protseduurideks, samuti siduvate lepingute sõlmimiseks.

JÄÄR, SÕNN, KAKSIKUD, VÄHK

LÕVI, NEITSI, KAALUD, SKORPION

AMBUR, KALJUKITS, VEEVALAJA, KALAD

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare