Naisteka horoskoop: kiputakse maiste naudingutega liialdama, tuleb ette ka oma partneri järele luuramistNaisteka horoskoop: kiputakse maiste naudingutega liialdama, tuleb ette ka oma partneri järele luuramist
Pilt on illustreerivPanthermedia, Scanpix

Nädala esimese pooles mõjub veel Päikese-Saturni trigoon, mis on soodne pikaajaliste plaanide tegemiseks ning tuleviku planeerimiseks. Hea aeg alustada ettevõtmistega, mis peavad ajas olema püsivad ja vastupidavad.

Teisipäevane Veenuse ja Pluuto opositsioon mõjub terve nädala jooksul, kuid mõju on tugevam nädala esimeses pooles. Kuna Veenus on ka kinnihoidvas ja klammerduvas Vähi märgis, siis võib suureks probleemiks olla armukadedus. Paljud püüavad oma partnerit liigselt kontrollida või isegi tema järel luurata. Iha ja viha kipuvad taaskord üsna kiiresti kohti vahetama.

Asja leevendab tuntavalt neljapäevane (mõju läbi nädala) Veenuse-Jupiteri kvadraat, mis muudab suhted ülevoolavaks või isegi joviaalseks. Heldus ja lahkus võivad kergesti pealetükkivuseks või isegi familiaarsuseks muutuda. Paljud kipuvad maiste mõnude ja naudingutega liialdama, mistõttu mõõdukuse piiridesse on raske jääda.

Teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval tuleks Marsi-Pluuto kvinkunksi tõttu olla valvas võimalike traumade ja õnnetuste suhtes.

Loe, mida algav nädal sinu tähemärgile toob:

JÄÄR, SÕNN, KAKSIKUD, VÄHK

Seotud lood:

LÕVI, NEITSI, KAALUD, SKORPION

AMBUR, KALJUKITS, VEEVALAJA, KALAD

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare