Naisteka horoskoop: nädal soosib avarat mõttelendu, uusi ideid ja ideederohkust


Meri jäätub
Foto: Andres Putting

Nädala põhiaspekt on Merkuuri ja Pluuto ühendus, mis mõjub terve nädala jooksul. Aspekt annab intellektuaalset energiat just visaduse, kannatlikkuse ja vastupidavuse võtmes. Samas võib selle seisuga kaasneda ka ülemäärane kriitilisus, norivus, skeptitsism või isegi künism.

Merkuuri pingeaspekt Uraaniga hakkab mõjuma kolmapäevast-neljapäevast. See toob rahutust, närvilisust, mõnele ehk ka ootamatuid paanikahoogusid ja muretsemist oma maine ja karjääri pärast. Paljud võivad karjääri ja edu nimel ette võtta midagi tavatut või äkilist.

Samas moodustab Merkuur ka soodsa nurkaspekti laiendava ja avardava Jupiteriga, mis soosib avarat mõttelendu, uusi ideid, ideederohkust. Hea aeg nii õpingute kui ka mingi põhjaliku ja intensiivse uurimistöö alustamiseks.

Reedel kell 14.56 jõuab Marss Skorpionist Amburisse, mis toob kaasa avarama ja lahedama atmosfääri. Ollakse rohkem huvitatud sellest, et anda oma tegevusele mingi laiem väljund.
Marsi selline asend soosib füüsilist tegevust vabas õhus, reisimist just matkamise näol, sporti. Marss jääb Amburisse kuni 17. märtsini.

JÄÄR, SÕNN, KAKSIKUD, VÄHK

LÕVI, NEITSI, KAALUD, SKORPION

AMBUR, KALJUKITS, VEEVALAJA, KALAD

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare