Naisteka horoskoop: nüüd on kergem vabaneda kõigest sellest, mis on oma aja ära elanud ja milles ollakse kinni vaid liigsest konservatiivsusest


Naisteka horoskoop: nüüd on kergem vabaneda kõigest sellest, mis on oma aja ära elanud ja milles ollakse kinni vaid liigsest konservatiivsusest
Foto: Nathan McBride/Unsplash

Nädala esimeses pooles (nõrgemal kujul terve nädala) oleme veel Päikese ja Neptuuni ühenduse mõju all. See aspekt lisab astroloogilistesse üldmõjudesse empaatiat, võimet panna end teise inimese olukorda. Aspekt soosib samastumist, kokkusulamist. Probleemiks võivad aga olla unistamine, hajameelsus, ebapraktilisus, soovmõtlemine, aga ka asjatud hirmud ja kartused.

Marsi ja Uraani trigoon annab tervele nädalale dünaamilise, liikuva ja vabastava mõju. Marss kui meheliku jõu ja energia sümbol saab tugeva tõuke positiivse Uraani poolt, mis paneb selle energia liikuma. Nüüd on kergem vabaneda kõigest sellest, mis on oma aja ära elanud ja milles ollakse kinni vaid liigsest konservatiivsusest. Kuigi see seis ei tekita otsest mässumeelsust, annab ta siiski julguse teha esimene otsustav samm.

Nädala teises pooles annab tooni ka Päikese ja Pluuto hea aspekt, mis soosib samuti muutusi ja surnud punktist ülesaamist. Kergem on teha muudatusi ja viia läbi vanade vigade parandust. Aeg soosib uuendamist, parandamist, mingile vanale asjale uue sisu andmist.

Alates kolmapäevast liiguvad Jääras paarisrakendina koos Merkuur ja Veenus, mis peaks soosima kerget ja meeldiavat seltskondliku suhtlemist. Suhtlemise stiil on dünaamiline ja hoogne, kõik vaheldub väga kiiresti.

JÄÄR, SÕNN, KAKSIKUD, VÄHK

Seotud lood:

LÕVI, NEITSI, KAALUD, SKORPION

AMBUR, KALJUKITS, VEEVALAJA, KALAD

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare