Naisteka horoskoop: suhtlemises esineb rohkem moonutusi, kahtlustamist, soovi infot kinni hoida ja seda enda kasuks pöörataNaisteka horoskoop: suhtlemises esineb rohkem moonutusi, kahtlustamist, soovi infot kinni hoida ja seda enda kasuks pöörata
Foto on illustreerivUnsplash.com

Esmaspäeval kell 12.29 siseneb Päike Jäära märki — algab kevad! Reedene Merkuuri-Pluuto kvadraat mõjub ehk ka terve nädala jooksul, ent aspekti mõju on tugevam nädala teises pooles. Aspekt võib luua olukordi, kus sõnu ja mistahes infot võidakse kasutada relvana ehk siis propagandistlikul eesmärgil. Ehk siis kätte on jõudnud libauudiste treijate parimad päevad!

Suhtlemises ja kommunikatsioonis esineb rohkem moonutusi, kahtlustamist, soovi infot kinni hoida ja seda enda kasuks pöörata. Liikluses võib ette tulla äärmuslikke olukordi, samuti võib olla probleeme infokandjate ja sidevahenditega.

Reedel kulmineerub ka Merkuuri opositsioon Jupiteriga, mis samuti on tugevam nädala teises pooles. Selle aspekti mõju on seotud ülepaisutatud või kontrolli alt väljunud infoga, intellektuaalse killustatuse ja ebareaalsest suurte plaanidega. Seega tuleks sellel nädalal olla väga kriitiline igasuguse info suhtes, samuti tuleks oluliste otsuste puhul kõike eriti hoolikalt kaaluda.

Ning pühapäeval (mõjub nädala teises pooles) leiab omakorda aset Merkuuri-Uraani ühendus, mis võib kaasa tuua info ja kommunikatsiooniga (aga ka liikluse ja üldse liikumisega) seotud ootamatusi, veidraid arenguid, muutlikkust, järske pöördeid. Paljudel on peas veidrad mõtted või plaanid.

Vaata, mida algav nädal sinu tähemärgile toob:

Seotud lood:

JÄÄR, SÕNN, KAKSIKUD, VÄHK

LÕVI, NEITSI, KAALUD, SKORPION

AMBUR, KALJUKITS, VEEVALAJA, KALAD

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare