Naisteka horoskoop: suureneb võimalus truudusetuseks ehk siis sebitakse korraga mitme partneriga

 (5)

Naisteka horoskoop: suureneb võimalus truudusetuseks ehk siis sebitakse korraga mitme partneriga
Pilt on illustreerivPanthermedia, Scanpix

Nädalasse langeb korraga nii Marsi-Uraani kui ka Päikese-Uraani kvadraat. Seega on õhus mässumeelsust ja soovi olla vaba kõikidest kohustustest ja piirangutest. Sagenevad reeglite rikkumine ja lahtiütlemine vanadest lubadustest ja lepingutest. Suureneb võimalus provokatsioonideks ja äkkintsidentideks. Õhuelemendi, kõrguste ja lendamisega seonduv võib võtta ohtlikke pöördeid.

Samas võib päästev aspekt olla Merkuuri trigoon Saturniga, mis peaks lisama nädala vibratsioonidesse kainust ja vastutustundlikkust ning ehk hoidma nii mõnegi tulipea emotsioonid kontrolli all.

Teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval tasuks ravimitesse ja alkoholi mõõdukalt suhtuda. Võib esineda organismi ülitundlikkust.

Esmaspäevane Veenus ja Neptuuni kvadraat on tugevam nädala esimeses pooles. Aspekt toob kaasa suhete idealiseerimise ehk siis nähakse vaid seda, mida näha tahetakse. Suureneb võimalus truudusetuseks ehk siis sebitakse korraga mitme partneriga.

Samas mõjutab meid ka Veenuse-Jupiteri trigoon, mis annab kõikidele suhetele avarama kõlapinna ning lisab filosoofilist mõõdet. Ja kuna Veenus on Kaksikutes, siis luuakse korraga väga palju suhteid, kuid nagu öeldud, need on pigem sõprussuhted või suhted maailmavaatelisel pinnal.

Loe, mida algav nädal sinu tähemärgile toob:

Seotud lood:

JÄÄR, SÕNN, KAKSIKUD, VÄHK

LÕVI, NEITSI, KAALUD, SKORPION

AMBUR, KALJUKITS, VEEVALAJA, KALAD

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare