Naisteka horoskoop: uuel nädalal minnakse lõbude ja naudingutega liiale

 (3)
Ööklubi Patt go-go tantsijad
Ööklubi Patt go-go tantsijadFoto: Pressimaterjal

Uus nädal tõotab tulla äärmiselt pingeline ja plahvatusohtlik. Nimelt on Päike ühenduses mässumeelse, ettearvamatu ja provokatiivse Uraaniga ning Marss samal ajal ühenduses nii hullutava ja kirgi kütva Liliti kui ka intensiivse ja äärmusliku Pluutoga. Seega võib nädal kaasa tuua ülipingelisi olukordi, mis võivad lõppeda ägeda konflikti või erinevate õnnetusjuhtumite ja intsidentidega.


Kuid kui suudetakse ennast valitseda ning mitte oma sõjakatele kirgedele järele anda, siis annab see seis suurepärase võimaluse võimsa läbimurde saavutamiseks, surnud punktist väljamurdmiseks.
Kuna sellesse seisu on kaasatud nii Jäära kui Kaljukitse märk, siis näitab see seda, et kõik need pinged ja äärmuslikud olukorrad on seotud kõige kardinaalsemate ja olulisemate teemadega, mis puudutavad eriti millegi olulise algatamist (Jäär) ning milles osalevad kõige mõjukamaid ja võimsamaid tegijaid ühiskondlikus hierarhias (Kaljukits).

Veenuse ja Pluuto trigoon toob aga suhete ja armuasjade tasandil kaasa elutervet kirge ja üksteisest huvitatust. Esineb kalduvus lõbude ja naudingutega liialdamiseks ja endale liiga palju lubamiseks.

JÄÄR, SÕNN, KAKSIKUD, VÄHK

LÕVI, NEITSI, KAALUD, SKORPION

AMBUR, KALJUKITS, VEEVALAJA, KALAD

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare