Naisteka horoskoop: uus nädal on täis lugematuid võimalusi

 (3)

Naisteka horoskoop: uus nädal on täis lugematuid võimalusi
Foto: Terje Lepp, Eesti Päevaleht

Tulemas on harukordse planeetide aspektimustriga nädal — kolmapäeval kulmineerub nn Suur Trigoon, mis tavaliselt moodustub kolmest planeedist, mis on kõik omavahel 120 kraadises nurkkauguses. Ent seekord tekib Suur Trigoon mitte kolme, vaid 5 planeedi osavõtul. Nimelt tekib Sõnnis Veenuse-Jupiteri ja Liliti kolmikühendus (stellium), mis siis omakorda on trigoonis Neitsis asuva Marsiga ja Kaljukitses trooniva Pluutoga.

Selline võimas planeetide asend sisaldab niivõrd palju võimalusi ja potentsiaalseid sündmusi, et raske on neid kõiki välja tuua.
Põhilised märksõnad oleksid: jõud, energia, vägi, enesekindlus, julgus, tahe, organiseerimisvõime, läbilöök, takistustest vabanemine, jõu ja energia taastumine ja uuenemine, energia ja jõu kasutamise efektiivsus ja viljakus, meheliku loogika/mõistuse (Marss Neitsis) tasakaal ürgnaiselike (Veenuse-Lilit-Jupiteri ühendus Sõnnis) külluslike energiatega.

Samas on selle tegelikult üdini võimsa ja positiivse seisu oht just selles, et astroloogias orienteeruvad ringkonnad või isikud üritavad just sellise haruldase seisu ajal oma räpaseid plaane ellu viia, lootes kindlat võitu ja edu (näiteks alustada edukat välksõda jne).

Seega on see üsna filosoofiline küsimus — kas kurjad plaanid saavad heade seisude toetusel teoks või hoopis vastupidi — häid soove ja taotlusi ei mõjuta ka halvad planeediseisud?

Loe, mis sind ees ootab:

Jäär, Sõnn, Kaksikud, Vähk

Lõvi, Neitsi, Kaalud, Skorpion

Ambur, Kaljukits, Veevalaja, Kalad

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare