AUHINNAMÄNG: kirjuta meile oma kogemustest vaimude, kummituste ja kõige muuga, millele ei suuda seletust leida!

 (17)
AUHINNAMÄNG: kirjuta meile oma kogemustest vaimude, kummituste ja kõige muuga, millele ei suuda seletust leida!
Photo by Jakub Kriz on Unsplash

Milliseid tundeid kutsub Sinus esile hingedepäev? Kas süütad kodus hingedepäeva auks küünla ja mõtled oma surnud lähedastele? Kas Su vanemad käivad endiselt hingedepäeval kalmistule küünlaid viimas ja jätavad ööseks toidu lauale, et kadunud hinged saaksid sööma tulla... Või tulevad hinged hoopis ise sinu juurde?

Kirjuta meile oma müstilistest kogemustest, kummalistest ja seletamatutest juhtumistest, veidratest hetkedest, kus oled tundnud, et keegi kõrgem jõud on sind kaitsnud või sinuga koos olnud. Kas oled tajunud kellegi müstilist kohaolekut või on andnud lahkunud sugulased sulle märku, et nad on endiselt sinuga?

Lugusid ootame 10.novembrini aadressile naistekas@delfi.ee, märksõnaks/pealkirjaks märgi palun MÜSTILINE LUGU

Ühele kirjutajale on auhinnaks Läti looduskosmeetikabrändi Madara reisikomplekt, millesse kuuluvad Exfoliating Oil-to-Milk scrub (12,5 ml, Micellar water (50 ml),SOS Instant Moisture+Radiance HYDRA mask (12,5 ml), Smart Antioxidants anti-fatique eye rescue cream (15 ml)ja SOS HYDRA Recharge cream (20 ml). See kõik on mugavas, keskkonna ja käsipagasi sõbralikus, korduvkasutatavas PET reisi-kosmeetikakotis.

Seotud lood:

Lisaks pakime auhinnakotti ka Aleksandr Šepsi verivärske menuraamatu "Meedium: otsides elu mõtet" kirjastuselt Rahva Raamat ning rahvusvahelise bestselleri "Kuidas elada tervena 100 aastaseks. India ajurveeda praktiline õpetus vaimu ja keha tervendamiseks ning haigustest vabanemiseks"

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare