FOTO: 83aastase supermodelli ilu saladused

 (25)

FOTO: 83aastase supermodelli ilu saladused
---

Daphne Selfe on 83aastane. Tal on pikad hõbehallid juuksed ja säravad silmad, näol aastate jooksul kogutud kortsud. Üks asi eristab aga vanadaami kõigist teistest vanematest naistest - ta on nimelt üks vanimaid supermodelle, kes töötab modellina tänase päevani. Tegu on tõepoolest äärmiselt kauni naisterahvaga ja mis teda veelgi enam teistest tuntud naistest eristab - ta pole kunagi ühtegi nuga või süstalt oma ilu kallale lasknud. Mis on siis tema ilu saladus?

“Ma pole kunagi lasknud oma näoga midagi teha — ei mingit mürki süstida, ei mingit noa alla minemist. Minu meelest on see raha raiskamine ja pealegi… Mul polegi selliseks asjaks raha olnud,” räägib Daphne.

“Usun, et võlgnen kõik peamiselt headele geenidele. Mu ema oli tõeliselt elujõuline, ta elas 95aastaseks. Ma ei kasuta eriti mingeid kreeme ja juukseid värvisin viimati 40ndate alguses, kui hakkasin halliks minema. Hoian oma juuksed pikana, sest nii on lihtsam, mugavam ja ka odavam — ma ei pea juustega midagi tegema, saan need lihtsalt krunni või punupatsi sättida. Nii hoiab ära ka vananaistele omase keemilise loki soengu.”

See tähendab jällegi vaid üht, naised — ilu peitub loomulikkuses ja loomulik modelliilu kas on või lihtsalt ei ole geenidega kaasa antud.

Loe täispikka artiklit Daily Mailist.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare