Revolutsioon on alanud! Eestis tegutsev Soome moebränd hakkab samuti kilekottide eest raha nõudma

 (1)
Lindex Seppälä showroomi avamine
Lindex Seppälä showroomi avamineFoto: Eero Vabamägi

Alates 1. veebruarist liitub Lindex Baltics algatusega "One Bag Habit", mille eesmärk on edendada kilekottide säästlikumat tarbimist. Lindex Baltics hakkab sellest kuupäevast alates nõudma kilekottide eest tasu, mis annetatakse jätkusuutlikku arengut edendavatele algatustele.

Algatuse „One Bag Habit” eesmärk on vähendada kilekottide kasutamist ja suurendada teadlikkust nende kahjulikust mõjust keskkonnale. Lindex Baltics hakkab alates 1. veebruarist nõudma kilekottide eest tasu ja sellest saadud kasum annetatakse WaterAidile, et toetada nende tööd maailma vaeseimate kogukondade jaoks puhta vee kättesaadavuse ning hügieeni- ja sanitaartingimuste parandamisel.

„Meil on väga hea meel algatuse „One Bag Habit” laienemise üle Balti riikidesse. Usume, et meie kliendid toetavad seda. Algatusega „One Bag Habit” tahame kiirendada üleminekut kilekottide säästlikumale kasutamisele,” ütles Balti piirkonna juht Ieva Dude Beinarovica.

„One Bag Habit” on 1. juunil 2017 väljakuulutatud Lindexi, KappAhli ja H&M-i ühisalgatus Rootsis. See algatus loodi vastusena ELi direktiivile kilekottide tarbimise vähendamise kohta.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare