Sa saad aidata: kanna roosat ja toeta rinnavähivastast võitlust!


Sa saad aidata: kanna roosat ja toeta rinnavähivastast võitlust!
Foto: Eric Josjö / Lindex

Sel aastal toetab Lindex rinnavähivastast võitlust luksusliku ja kõrgekvaliteedilise koduriiete kollektsiooniga, mille müügist 10% annetatakse rinnavähiuuringuteks. Rinnavähivastane võitlus on oluline osa Lindexi sotsiaalsest panusest, millega moebränd aastate jooksul rahastanud rinnavähiuuringuid ja suurendanud selle haiguse teadlikkust.

„Tahtsime ülla eesmärgi nimel luua ilusaid riideesemeid. Valmistasime harmooniale ja heaolule keskendudes peene ja minimalistliku silueti ning delikaatsete detailidega koduriiete kollektsiooni, mille värviskaala ulatub õrnroosast kuni tumeroosani,“ räägib Lindexi peadisainer Annika Hedin.

Pink kollektsioon ehk Roosa kollektsioon on kapselkollektsioon, mis koosneb 18-st esmaklassiliselt mugavast pesu- ja koduriide-esemest nagu valgest siidpluusist, pehmest helehallist kašmiirkomplektist ja tuhmroosast sametisest hommikumantlist. Erinevates roosades ja mustades toonides pesu on valmistatud elegantsest pitsist. Kollektsiooni kuulub ka pehme rinnaoperatsioonijärgne proteesrinnahoidja.

Kollektsiooni kuulub ka ilus roosa kiviga kuldne käekett, mille kogu müügitulu annetatakse vähiuuringuteks.

Vaata galeriid peatselt poelettidele jõudvast Pink kollektsioonist!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare