VIDEO | Tahad teada, kuidas Tuuli Ranna soeng muutus eilsel Tallinn Fashion Weekil tundmatuseni? Vaata kiirendatud videost vinget muutumismängu


VIDEO | Tahad teada, kuidas Tuuli Ranna soeng muutus eilsel Tallinn Fashion Weekil tundmatuseni? Vaata kiirendatud videost vinget muutumismängu
Foto: Tuuli Rand

Kevadise Tallinn Fashion Weeki avaetendusel astus lavale Tallinn Fashion Weeki esitleja River Island, kes on ühtaegu nii rahvusvaheliselt edukas trendisuunaja kui ka kohaliku moeskeene ja disainerite toetaja. Tuntud stilisti Johanna Eenma poolt stiliseeritud show eesmärgiks oli pakkuda põnevaid inspiratsiooniampse neile, kes armastavad kodumaist rõivaloomet tänavamoega kombineerida, väärtustades samal ajal nii rahvusvahelisi trende kui ka Eesti moedisaini isikupära.

Moeetenduse üheks suureks üllatuseks olid riideid esitlenud modellid, keda me oleme harjunud nägema hoopis teises rollis. Üheks neist oli ka muusik Tuuli Rand, kes jagas eksklusiivselt Naistekaga kiirendatud videot sellest, kuidas tema kuldsed kiharated muudeti vingeks mikripeaks.

"Väga äge uus ja huvitav kogemus jälle juures ning vahva oli näha ka modelli poolt moenädalal, muidu olen ju alati ikka publiku seas olnud," rõõmustab Tuuli ise antud võimaluse eest. "No kui kutsutakse ja kuupäev parasjagu vaba, siis miks mitte. Aitäh River Islandile ja Polhem PR'ile kutsumast. Mina jäin igastahes rahule, loodan et nemad mo'ga ka!"

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare